Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Ja, mi is festettünk vele kerítést, ahogy írták, közvetlen a rozsdára. Nem tartott egy évig se.

Nem jó az semmire...fújni meg kész életveszély xD lapemelőt fujtam vele, persze elötte csiszolva lett, zsirtalanitva meg minden...ugyanaddig birta azis, mint elötte a sima trinát festék...:D és a trinát nemis kerül csak harmad annyiba :)

Link to comment
Megosztás:

Errefele 1 sör/db. :lol:

Nálunk is! Bár ez a garnitúra 8 sörömbe került, mert a délutános elfelejtette kivenni a szóróból, ezért az éjszakásnak kellett :D :D De szerintem megérte :D :)

Nem jó az semmire...fújni meg kész életveszély xD lapemelőt fujtam vele, persze elötte csiszolva lett, zsirtalanitva meg minden...ugyanaddig birta azis, mint elötte a sima trinát festék...:D és a trinát nemis kerül csak harmad annyiba :D

Yes! Végre valaki :D

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Új vagyok itt, de sajnos szükségem van tanácsra, valamilyen infóra az alábbival kapcsolatban:

A gépem (F astra) fehér színű és a tegnap előtti mosásnál lettem figyelmes apró pici rozsda pöttyökre KÖRBEN AZ AUTÓN MINDENHOL! A csomagtérajtótól a motorháztetőig az autó tetején át az ajtóig mindenhol... szépen egyenletesen ...

Abban sem vagyok biztos hogy rozsda, de hát nagyon úgy néz ki, szóval:

EZ MI LEHET???? !!!! Só megmarta körben??? Ilyenről még nem hallottam...

Szóval ha tudtok vidítsatok fel, hogy egy polír segíthet...

Köszönöm a választ

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Új vagyok itt, de sajnos szükségem van tanácsra, valamilyen infóra az alábbival kapcsolatban:

A gépem (F astra) fehér színű és a tegnap előtti mosásnál lettem figyelmes apró pici rozsda pöttyökre KÖRBEN AZ AUTÓN MINDENHOL! A csomagtérajtótól a motorháztetőig az autó tetején át az ajtóig mindenhol... szépen egyenletesen ...

Abban sem vagyok biztos hogy rozsda, de hát nagyon úgy néz ki, szóval:

EZ MI LEHET???? !!!! Só megmarta körben??? Ilyenről még nem hallottam...

Szóval ha tudtok vidítsatok fel, hogy egy polír segíthet...

Köszönöm a választ

Szia!

Vizezd be a felületet, fogj egy függöny darabot, kézmosó ultra derm-et tegyél kis vízbe, jól habozzon, majd sikáld meg alaposan! Utána öblítsd le bő vizel, majd miután megszáradt, puha rongyara tegyél egy kis 95-ös benzint (ne tocsogjon benne). Töröld át a ronggyal, majd újra öblítsd le sima autósamponnal!

Írd meg, hogy mire jutottál...Kíváncsian várom a végeredményt :) !

Link to comment
Megosztás:

És?? Tapasztalat?

Haver pizsóját mostuk párszor azzal. (körbe néztünk mi habzik a legjobban az éppen ott levő cuccok közül. Vót ecet, hipó, meg ultraderm) De amúgy hibátlan, teljesen jó autót mosni, csak ha gyakran csinálom, akkor leb.sznak hogy mindig elfogy az ultraderm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.