Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Nem tudom nekem teljesen gyári. Átlagfogyasztás csak a Trip 1-2 nél van:

16678232033_8d163fa591_o_www.kepfeltolte
Szerintem biztos, hogy csak szoftveres különbség van, mert ha a parkolóasszisztenssel fel extrázod az autót, akkor kapsz gyárilag ilyen "Insigniás" kijelzőt.



Igen ilyenre gondoltam. Ami legalul van a pillanatnyi fogyasztás azt ki lehet cserélni az átlagfogyasztástra?

Módosítva : kovacsr
Link to comment
Megosztás:

Nem tudom nekem teljesen gyári. Átlagfogyasztás csak a Trip 1-2 nél van:

16678232033_8d163fa591_o_www.kepfeltolte
Szerintem biztos, hogy csak szoftveres különbség van, mert ha a parkolóasszisztenssel fel extrázod az autót, akkor kapsz gyárilag ilyen "Insigniás" kijelzőt.

Parkoloradarra gondolsz?

Nekem az van elol es hattul...

Igaz nekem nem a rancfelvarrot, hanem az elso verzio van. Lehet a faceliftben van ilyen sw?

Link to comment
Megosztás:

Nem a parkolóasszisztens az más. Külön extraként nem kérhető a Perimeter Protection csomag része (Elektromos fűthető visszapillantó tükrök, Első, hátsó és oldalsó parkoló asszisztens, Holt-tér figyelő). Nekem anno azt mondták a márkakereskedésben, hogy emiatt kaptam ilyen stílusú kijelzőt.

Parkoloradarra gondolsz?

Nekem az van elol es hattul...

Igaz nekem nem a rancfelvarrot, hanem az elso verzio van. Lehet a faceliftben van ilyen sw?

Link to comment
Megosztás:

Az általam feltett kérdésre a megoldás: Izzító gyertya csere. Nálam a 4 hengerben volt rossz az izzító gyertya.

Köszi később jó lesz ez az infó.

Amúgy mikor vettem, nézegettem, és az izzító gyertya, és a nyomás szabályozó szelep írták, hogy azok gyakran megadják magukat.

Nehéz volt cserélni, ki cserélte, szerviz? Mennyi volt a csere: Tudom az izzítógyertya rizikós művelet, mert könnyen bele lehet törni.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Cartársak!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a gyári rádió CD 400-ast lehet e cserélni NAVI 600, vagy NAVI 900-ra? Mennyire macerás ez a művelet, vagy csak kiveszem a régit és beteszem az újat helyette? Na és hogy egyáltalán használt NAVI 600-at, vagy 900-at lehet-e kapni, mert én még sehol sem találtam. :(

Előre is köszi a válaszokat :)

Link to comment
Megosztás:

Kedves Cartársak!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a gyári rádió CD 400-ast lehet e cserélni NAVI 600, vagy NAVI 900-ra? Mennyire macerás ez a művelet, vagy csak kiveszem a régit és beteszem az újat helyette? Na és hogy egyáltalán használt NAVI 600-at, vagy 900-at lehet-e kapni, mert én még sehol sem találtam. :(

Előre is köszi a válaszokat :)

megoldható, de nem lesz olcsó ... vezérlőpanel, gps-vevő megfelelő csatlakozóval, kijelző, programozás, stb.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

megoldható, de nem lesz olcsó ... vezérlőpanel, gps-vevő megfelelő csatlakozóval, kijelző, programozás, stb.

Gondoltam, hogy nem egy egyszerű művelet.:( Esetleg hozzávetőlegesen lehetne ezeket Forintosítani? Csak a miheztartás végett. Természetesen, ha tudsz ebben segíteni :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Androidos rendszerben nem gondolkodtál még?

https://www.youtube.com/watch?v=bwcxKOitMGQ

De néztem már ilyet is. Sőt az előző autómban is ilyen volt. Imádtam. De van két pici probléma vele. Nagyon gyengén veszi a rádió jeleket és a kijelzője nem RDS-es. Mondjuk lehet azóta már sokat fejlődött ez a technika :) De gondoltam megpróbálom a gyárit, hátha hasonló összegből kijönne, mint ez az Androidos szuper cucc :)

Valakinek lehet a fórumban, akinek ilyen van a verdában?

Link to comment
Megosztás:

Köszi később jó lesz ez az infó.

Amúgy mikor vettem, nézegettem, és az izzító gyertya, és a nyomás szabályozó szelep írták, hogy azok gyakran megadják magukat.

Nehéz volt cserélni, ki cserélte, szerviz? Mennyi volt a csere: Tudom az izzítógyertya rizikós művelet, mert könnyen bele lehet törni.

Szervíz cserélte. 9521Ft az izzító gyertya +2600Ft a munka díj. 40perces meló volt nekik.

Meg lehetett volna úszni kevesebből is de ugy voltam vele ha beletörik vagy bármi gond van akkor ők szenvedjenek vele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Opel astra J 1.4T kisebb méretű kijelzővel a műszerfalom és cd400-as középső, de nem tudom sehogy leolvasni az átlagfogyasztást. Egyeltalán tudja ezt az autó? A menü gomb benyomásakor majd a nyíl elforgatásakor 2 menüpont van csak 1. olajcsere intervallum 2. 1,2 vagy3 unit set, itt a km és mérföld, celsius ás fahrenheit állítom be mértékegységnek. Szóval csak a megtett km-t látható.

Tud valaki segíteni esetleg, hogy lehet-e átlagfogyasztást nézni? Furcsa lenne ha nem. A kijelzőn nem aktív de látható a háttérben sok felírat pl.: l/100km, jelenleg a kijelzőnek csak töredéke van aktiválva.

Konkrét ajánlás kellene valki hozzáértőhöz aki be tudja állítani, mert ahány szervíz van annyi féle vélemény. Természetesen nem ingyen.

Ha vaki tud, segítsen.

Előre is köszi

üdv!

pitlac

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Opel astra J 1.4T kisebb méretű kijelzővel a műszerfalom és cd400-as középső, de nem tudom sehogy leolvasni az átlagfogyasztást. Egyeltalán tudja ezt az autó? A menü gomb benyomásakor majd a nyíl elforgatásakor 2 menüpont van csak 1. olajcsere intervallum 2. 1,2 vagy3 unit set, itt a km és mérföld, celsius ás fahrenheit állítom be mértékegységnek. Szóval csak a megtett km-t látható.

Tud valaki segíteni esetleg, hogy lehet-e átlagfogyasztást nézni? Furcsa lenne ha nem. A kijelzőn nem aktív de látható a háttérben sok felírat pl.: l/100km, jelenleg a kijelzőnek csak töredéke van aktiválva.

Konkrét ajánlás kellene valki hozzáértőhöz aki be tudja állítani, mert ahány szervíz van annyi féle vélemény. Természetesen nem ingyen.

Ha vaki tud, segítsen.

Előre is köszi

üdv!

pitlac

Csak halkan jegyzem meg, hogy néha visszafelé is lehetne olvasni a fórumokban és lehet találna az ember választ a kérdésére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.