Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

0. Ez az önerőből repülés >>>>

Ha ez megy itthon másfélMból, akkor elkezdek rá gyűjteni :)

1. Bárki kiszállhat, tőlem menet közben is :D

4. Hol az a csavar ?

Nekem nem jött át a kép, nektek?

ad 1. pontosan erre céloztam én is, ha akar, ha nem, repülni fog.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy madár, állítólag sólyomnak hívják :) :D

nálam nincs megjeleníthető kép, csak ennyi: >>>>>

ha ez sólyom, felőlem legyen, vizuális alkat vagyok és jó a fantáziám. :D

a megadott url – ami csak akkor látszik, miután rányomok a válaszra és beidézlek – nem nyílik meg nálam (a honlap az megvan. te vadász vagy amúgy?)

Link to comment
Megosztás:

nálam nincs megjeleníthető kép, csak ennyi: >>>>>

ha ez sólyom, felőlem legyen, vizuális alkat vagyok és jó a fantáziám. :)

a megadott url – ami csak akkor látszik, miután rányomok a válaszra és beidézlek – nem nyílik meg nálam (a honlap az megvan. te vadász vagy amúgy?)

Ilyet képzelj el

solyom_fb.jpg

csak állatban :D

Nájn, számtechvonalon dolgozom.

Link to comment
Megosztás:

Akkóóó jelöld már be képen mi hiányzik szerinted a motorteredből :) :D

már megbeszéltük, hogy valószínűleg rendben van a dolog így is. csak furán nézett ki nekem először, amikor megláttam. de lehet, hogy az van, amit írtál.

minek jelöljem be azt, ami tisztán és jól kivehetően látszik?

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek!

szeretném a segítségeteket kérni!

már megbeszéltük, hogy jobb előlről hallatszó zaj, kopogás az a doblemez rossz

rögzítése miatt, illetve egy patent miatt van.

ennek megfelelően el is mentem több szervízbe, hogy ez a probléma, de vagy még

nem találkoztak ilyennel, nem is hallotak ilyenről, vagy tettek bele valami patentot, de

zörög tovább.

ha valakinek volt már ilyen problémája és azt meg is tudták oldani ( megszünt a kopogás )

kérem írja meg melyik szervízt keressem, hogy megoldódjon nekem is

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek!

szeretném a segítségeteket kérni!

már megbeszéltük, hogy jobb előlről hallatszó zaj, kopogás az a doblemez rossz

rögzítése miatt, illetve egy patent miatt van.

ennek megfelelően el is mentem több szervízbe, hogy ez a probléma, de vagy még

nem találkoztak ilyennel, nem is hallotak ilyenről, vagy tettek bele valami patentot, de

zörög tovább.

ha valakinek volt már ilyen problémája és azt meg is tudták oldani ( megszünt a kopogás )

kérem írja meg melyik szervízt keressem, hogy megoldódjon nekem is

köszönöm

Beszarok ezektől a "szakemberektől"! Ha garis a kocsid, akkor fogd meg és a füllénél fogva ráncigáld ki a kocsidhoz, ültesd bele a parasztot és menjetek egy kört. majd mond meg neki, hogy addig innen el nem megy (te sem), míg ki nem deríti az okát! A franc a pofájukat (már bocsi)! Lehet komoly baj is és szép lassan elszaródik annyira, hogy balesetet is előidézhet! Szerintem (bár nem hallotam a jelenséget) lehet még a az az alkatrész, amin a kerékhez van felfüggesztve ((lég)rugó, vagy hidraulikus rugó (fogalmam sincs hogy hívják) , vagy annak a motortérben rögzített része.

Én találkoztam ilyen jelenséggel egy vadi új Mercedes E esetében. Addig-addig jártam a nyakukra, míg az egész bal első futómű részét (mindennel együtt kompletten!) ki nem cserélték 7800 euróért... Ott is valami kopogott és kiderült, hogy a rugó (mondom nem tudom pontosan hogyis hívják) egybe van sajtolva és gyári alkatrésszel volt szarúl megcsinálva. Végül kiderült, hogy semmi baja nem lehettet volna a kocsinak és nekem se, de azért ki a franc akarja hallgatni a kopogást egy luxusautóban :)

Szóval addig baszgeráld őket, míg meg nem csinálják, sose lehet tudni miért kopog ami kopog!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Más: én most vettem át az 1.6 turbómat. Megosztanád velem, hogy különböző körülmények között (város sima, nagy dugó, 90-100, 130-140, stb.) mennyit fogyaszt a kocsid? Ja és neked automata vagy manuális váltód van-e?

Maji kedvéért a legutóbbi tankolástól kezdve igyekeztem főleg városban használni az ótót, és a következő adattal tudok szolgálni: 7,9-et zabál nagy dugókban és úgy, hogy időnként (nem is ritkán) használom a FlexRide SPORT gombját, ami szerintem növeli a fogyasztást jócskán.

Majd mérek vmikor egy autópályát is, az eddigi összesített saját "vegyes" 7,5 körül volt, ahogy írtam korábban. De ez valójában nem a klasszikus "vegyes"!

A kontroll-lichttel kapcsolatban (elektr. kézifék): uhu remekül ismer, naná, h nem vittem el sehova, és (DÁDÁÁÁM).... nem akarom lekopogni, de megszűnt a probléma, már két hete nem jelez ki semmit. :)

Link to comment
Megosztás:

Azóta nem mentél a kocsival, vagy azóta nem engedted ki a kéziféket ? :D <_<

Ja, leállítottam a garázsban és láss csodát, azóta nem is villant fel a piktogram egyszer sem! Ha meg jártam is vele olykor egy keveset (napi 80-100 kilométerkét), azt is kizárólag behúzott kézifékkel, de csak azért, hogy olyan jó legyen má' akkor a fogyasztás, mint amilyen lett is. Hülyegyerek. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, leállítottam a garázsban és láss csodát, azóta nem is villant fel a piktogram egyszer sem! Ha meg jártam is vele olykor egy keveset (napi 80-100 kilométerkét), azt is kizárólag behúzott kézifékkel, de csak azért, hogy olyan jó legyen má' akkor a fogyasztás, mint amilyen lett is. Hülyegyerek. :)

Azért ismerjük el, egy nő sok mindenre képes :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Megvan minden csavar??? :) :D

jóvan, jóvan, tudom, kicsi vagyok, hülye vagyok, ti meg a nagyokosok, de attó' még nem kell folyton szivatni! csavarok köszönik jól vannak, négykerék is megvan, viszont közlöm, h a "zasztraturbó" egy kis szolíd puffogóviperaként viselkedik újabban. de az is lehet, h nem vmit hátul felejtettem a csomagtartóban és nem kéne hokiféket bedobni túl gyakran. :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.