Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

sziasztok ma regisztráltam, de 98ota csak opeljeink vannak mi is mehetünk?

Mindenki jöhet, kortól, nemtől és autómárkától függetlenül, persze főleg az Opel mint autómárka fog dominálni. De lesznek árulók is, Suzukival, meg Subaruval, stb stb. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok. Érdeklődnék hogy áramforrás van e a sátrazóknak. Felárral jár vagy bent van a belépőben???

:rolleyes:

benne van az áram+parkolás+sátorhely+fürdés, sőt még a slozi is <_<

(mondjuk az csaka kijelölt bokrokban, de benne van)

(-_- vicceltem :D a slozi is benne van)

Link to comment
Megosztás:

Mindenki jöhet, kortól, nemtől és autómárkától függetlenül, persze főleg az Opel mint autómárka fog dominálni. De lesznek árulók is, Suzukival, meg Subaruval, stb stb. :rolleyes:

Legalább lesz mit húzgálni <_< -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Hajni!

Előreláthatóan a csütörtöki és pénteki elgyengülésem esetén kell majd "tartani a markod"... szombaton sajnos haza kell jönnöm délelőtt, mert esküvőre vagyunk hivatalosak... <_<

:D igenis főnök :rolleyes:

:)

alapozó tréninget fogunk tartani arra az esküvőre -_-

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy saját grill-t lehet-e bevinni? A kempingszékekért tavalyelőtt sem szóltak, meg hát akkor már kis asztalt is kell vinni a vízipipának. Csak mert a kocsi mögött sütögetni sem utolsó...

Eddig akármelyik kempingben jártam volt kijelölt tűzrakó hely. Szerintem kisebb grillsütőt lehet használni ha nincs tűzveszély illetve nem zavarsz vele más "pihenni vágyót". Én is gondoltam egy kis sütésre.Csuda jó lenne. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.