Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Hali!

A gyäri villanyablak az alapbòl nem egyforma elöl a kèt oldalon, vagy csak nekem sikerült egy felemàs szettet beszereznem?

Valamint tudja az automata mòdot, vagy csak a bal elsö? Nem ismerem a gyàrit, de van egy fèl szettem, ès szeretnèm beèpiteni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A gyäri villanyablak az alapb?l nem egyforma elöl a k?t oldalon, vagy csak nekem sikerült egy felem?s szettet beszereznem?

Valamint tudja az automata m?dot, vagy csak a bal elsö? Nem ismerem a gy?rit, de van egy f?l szettem, ?s szeretn?m be?piteni.

Van olyan, amelyiknél csak a sofőr oldali komfortelektronikás. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A gyäri villanyablak az alapbòl nem egyforma elöl a kèt oldalon, vagy csak nekem sikerült egy felemàs szettet beszereznem?

Valamint tudja az automata mòdot, vagy csak a bal elsö? Nem ismerem a gyàrit, de van egy fèl szettem, ès szeretnèm beèpiteni.

Arra gondolsz, hogy automatán felhúzza egy kattintással?

Ezt be kell neki tanítani.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát én úgy szoktam, hogy párszor végigtolom a két végállás között kopptól koppig és így megtanulja. Tehát lehúzáskor addig nyomom, amíg le nem ér, majd fel ugyanez.

Elég 1X teljesen le-fel nyomva tartani. Amíg nem hallasz egy halk kattanást az ajtó felől, vagy kb 5 mp-ig. Ezzel be is tanítottad.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

sziasztok!

ami gt vectrán van műanyag küszöb és ami odafogja a küszöbhöz az a fehér kocka alakú bolhák patentok nincs valakinek vagy nem lehet beszerezni valahonnan?

meg hiányzik még az egyik hátsó műanyag küszöbről amit ki kell venni ha emelem az autót??,

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

ami gt vectrán van műanyag küszöb és ami odafogja a küszöbhöz az a fehér kocka alakú bolhák patentok nincs valakinek vagy nem lehet beszerezni valahonnan?

meg hiányzik még az egyik hátsó műanyag küszöbről amit ki kell venni ha emelem az autót??,

www.csergoe.hu -> Itt találsz... ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szép napot!

Sikerült rá varázsolni a gt lökösöket a sima a 1 lökös héjra!

De mint mondtátok, hogy csak le a régi ás ezt meg felpattintani hát nem ennyi!!!

Először is előröl ki kell vágni a légbeömlőnél és meg kell csinálni a patentok helyét!

utána a sárvédőnél mind a két végénél a régi a1 lökös végét le kell vágni mert akkor nem megy rá a gt lökös!

Az a 1 lokos felső patentok helyéből el kell távolítani a vas klipszeket mert akkor nem pattan bele a gt lökös patentjai na ennek a nútnak a helyét én végig nyomtam speciális sziloplaszt 100% átlátszó és 20 erősebb ragasztóval egy tubus 3000ft ez azért kell mert a vas patentokat csak belüröl lehet bele rakni ráadásul ez biztosabb is mert a gt lökös patentjai nem valami stabilak!

Ez után jöhet a bolhák helyének kifúrása van vagy 20 db

Szóval kb 4-5 órás munka egy ilyen átalakítás a következő már 2 óra alt is meg lesz!!!

Ja aluról vannak speciális bolhák 2-2 darab na azt csavarral kell helyetesiteni mert az mindig ki pattan és nem is lehet beszerezni !!!<a  href=%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/image-7439_4F8F0D8F.gif' alt='image-7439_4F8F0D8F.gif'> image-5438_4F8F0BF4.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.