Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mivel erős vagyok, nem

hát persze :lol:

Gyúrol vazze? :lol:

Gyere és erősködj a kormányommal. Úgy rá van rohadva a csavar hogy ha lenne másik se tudnám feltenni :lol:

Jah, majdnem vettem egy kormányt, bótba bementem, megkérdezem van -e, asszonnya van, mindjárt megkeresi. Még szinte új, csak már régóta ittvan, és meg kell keresni. Nah addig kereste hogy negyed óra állás, és reklámolvasgatás után asszondta, hogy nem tudja hol van. :D :D de legalább nem kell levenni a régit. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyúrol vazze? :lol:

Gyere és erősködj a kormányommal. Úgy rá van rohadva a csavar hogy ha lenne másik se tudnám feltenni :lol:

Jah, majdnem vettem egy kormányt, bótba bementem, megkérdezem van -e, asszonnya van, mindjárt megkeresi. Még szinte új, csak már régóta ittvan, és meg kell keresni. Nah addig kereste hogy negyed óra állás, és reklámolvasgatás után asszondta, hogy nem tudja hol van. :lol: :D de legalább nem kell levenni a régit. :D

áhh meg se birtam mocantani...

kikopni bezzeg kikopig a genya, de kijönni már nem akar...

Link to comment
Megosztás:

Olyat láttatok már hogy magától lehúzza a hátsó ablakot a gép ? :D Mégcsak nem is villanyablak. Az feltűnt hogy szarul volt feltéve a tekerő, és amikor koppig volt felhúzva akkor vízszintesen állt. Mondom biztos ahogy rázódik az remek utakon biztos lehúzza. Levettem a tekerőt, visszatettem úgy hogy nagyjából függőlegesen álljon, de ennek ellenére 2-3 naponta résnyire lemászik az ablak.

Link to comment
Megosztás:

Olyat láttatok már hogy magától lehúzza a hátsó ablakot a gép ? :D Mégcsak nem is villanyablak. Az feltűnt hogy szarul volt feltéve a tekerő, és amikor koppig volt felhúzva akkor vízszintesen állt. Mondom biztos ahogy rázódik az remek utakon biztos lehúzza. Levettem a tekerőt, visszatettem úgy hogy nagyjából függőlegesen álljon, de ennek ellenére 2-3 naponta résnyire lemászik az ablak.

Hmm. ez ügyes volt. Boccsi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyat láttatok már hogy magától lehúzza a hátsó ablakot a gép ? :lol: Mégcsak nem is villanyablak. Az feltűnt hogy szarul volt feltéve a tekerő, és amikor koppig volt felhúzva akkor vízszintesen állt. Mondom biztos ahogy rázódik az remek utakon biztos lehúzza. Levettem a tekerőt, visszatettem úgy hogy nagyjából függőlegesen álljon, de ennek ellenére 2-3 naponta résnyire lemászik az ablak.

Hmm. ez ügyes volt. Boccsi :lol:

miért te már megint láttál? :D

Link to comment
Megosztás:

trabiba volt olyan hogy a zenétől lement teljesen pedig akkor még nem is volt nagy zene :lol:

De nekem ezt már akkor is csinálta amikor a zenét még csak az 50 féldöglött szamár adta elölről. Azóta ment bele muziká, majd igyekszem úgy hangolni hogy fölvelé tolja az ablakot :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nah jó azért a lopás az engedéllyel van. Egyik ismerősöm adja, csak az utca másik oldaláról a 2.-ról, én meg lent vagyok az utca ezen oldalán egy földszinti műhelyben :D (dógozom)

A volt melóhelyemen is akkora volt már a végén a csoróság, hogy ha lopni akartál vmit, először vissza kellett hozni otthonról, hogy legyen mit elvinned. Az volt ám a szívás, amikor befele buktál le. :lol:

Link to comment
Megosztás:

trabiba volt olyan hogy a zenétől lement teljesen pedig akkor még nem is volt nagy zene :lol:

Hehe, a warnyúmban meg olyan, hogy hol az ablakok száguldoztak le, hol elszálltak az ajtónyitók, hol a raktérajtót nyitotta ki, stb. A 8-as rétegelt lemezből készült special edition ajtókárpitok is csak plusz csavarokkal maradtak a helyükön. Na mondjuk az már zene volt, majdnem megvertek a kidobók az egyik dizsi előtt mert bent azt hallgatták amit kint nyomattam. :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe, a warnyúmban meg olyan, hogy hol az ablakok száguldoztak le, hol elszálltak az ajtónyitók, hol a raktérajtót nyitotta ki, stb. A 8-as rétegelt lemezből készült special edition ajtókárpitok is csak plusz csavarokkal maradtak a helyükön. Na mondjuk az már zene volt, majdnem megvertek a kidobók az egyik dizsi előtt mert bent azt hallgatták amit kint nyomattam. :D

Dj. Sanci :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: :lol: Miért, megmondhattad hogy láttad hogy szarul álltok belőle bent, és te otthonról hozol anyagot h fellendítsd a céget :lol: Amúgy télleg dolgozom, csak két forrasztás között megeresztek egy üzit, :D Beteg vagyok, és most én ülök bent, fater meg járkál az opellel. Szerepcsere van... ne mán de rühellek beteg lenni....

Link to comment
Megosztás:

Hehe, a warnyúmban meg olyan, hogy hol az ablakok száguldoztak le, hol elszálltak az ajtónyitók, hol a raktérajtót nyitotta ki, stb. A 8-as rétegelt lemezből készült special edition ajtókárpitok is csak plusz csavarokkal maradtak a helyükön. Na mondjuk az már zene volt, majdnem megvertek a kidobók az egyik dizsi előtt mert bent azt hallgatták amit kint nyomattam. :D

######a dizsi volt akkor :lol: :lol:

de am a vareszba igenis jol szól a zene

Link to comment
Megosztás:

######a dizsi volt akkor :lol: :D

de am a vareszba igenis jol szól a zene

Az tuti. Haver wareszába dobtunk egy ócsó valamit. Csak hogy legyen. Én heffintettem a kalaptartóra ládát amibe 2 db 15 centis zümi volt. Öszz tudtak 250 wattnyi hangot. Ebből a ládikából feltettem oda kettőt :lol: A srác néha visszaül a 307-eséből zenéthallgatni a wareszba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dj. Sanci :lol:

Az. Voltam. Manapság már zavar a hangos zene, talán amiatt is, hogy évekre tönkre tette a hallásomat -füldugó ide vagy oda. Jobb szeretem a közepes hangú de annál minőségibb hangtechnikát. :D

Link to comment
Megosztás:

Az. Voltam. Manapság már zavar a hangos zene, talán amiatt is, hogy évekre tönkre tette a hallásomat -füldugó ide vagy oda. Jobb szeretem a közepes hangú de annál minőségibb hangtechnikát. :D

há én még szeretem ha rázza a seggem :lol:

rázná, de majd ha jön a jóidő :lol:

Link to comment
Megosztás:

há én még szeretem ha rázza a seggem :lol:

rázná, de majd ha jön a jóidő :lol:

Én is szeretem, mikor hallgatom a zenét (menet közben) és olyan, mintha valaki rugdosná az ülést! Csak most ki kellett vennem a ládát, mert a végfokom eltávozott az örök vadászmezőkre! :D Majd, ha lesz lólé, veszek bele egy ütőset! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg ez van lakásban, 4x 110W -tudja ez is rázni a redőnyt szóval bőven elég. Ezeket a házgyári hangfalakat nagyon jól sikerült eltalálnom minden szempontból. Amúgy autóba való hangtechnika. Clarion 170W-os 4 Ohm-os kétutas rendszer 20 mm-es OSB lap ládákba szerelve 3 reflex terelővel. Tökéletes a hangja! :D

www.tvn.hu_90c41b2a0e239370030974c3ac036480.jpg

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg ez van lakásban, 4x 110W -tudja ez is rázni a redőnyt szóval bőven elég. Ezeket a házgyári hangfalakat nagyon jól sikerült eltalálnom minden szempontból. Amúgy autóba való hangtechnika. Clarion 170W-os 4 Ohm-os kétutas rendszer 20 mm-es OSB lap ládákba szerelve 3 reflex terelővel. Tökéletes a hangja! :D

És mi az a subaru embléma ott a szekrényen? Nem szégyelled magad? :lol: Tessék lecserélni karikásvillámra azonnal :lol: :lol:

Amúgy szép. Az egy négyzetméterre eső szórakoztatóipari termékek száma sztem nálad a legmagasabb:D

Link to comment
Megosztás:

Ez került Esztergomból a gyárból, van vagy 10 éves a cuccos. Drága a körbe zárt villám a bótbúl és ezzel kell beérnem.

Na az nem kizárt, szeretem a jó dolgokat. :D főleg ha kézközelben vannak. :lol: :lol: :lol:

Volt egy fotó a wartyogó belsejéről de nem találom :D ahhoz képest, hogy sufnituning by én -majdnem "Árpi módra"- egész jól sikerült.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.