Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Cartárs! Néha nézz be a debreceni fórumra, szoktunk szervezgetni ezt-azt. :lol: Bár mostanában én is el voltam hawazva és nem a természet által... ;) :lol:

Na ha már mindenki villogtatja a járgányát és is közétek parkolok már... :lol:

1.

2.

3.

4.

5.

Link to comment
Megosztás:

Cartárs! Néha nézz be a debreceni fórumra, szoktunk szervezgetni ezt-azt. :) Bár mostanában én is el voltam hawazva és nem a természet által... ;) :lol:

Na ha már mindenki villogtatja a járgányát és is közétek parkolok már... :lol:

1.

2.

3.

4.

egy dísztárcsa elférne, de nem ilyen krómszpinner###### :lol:

egy sima akár opelos, vagy ami nekem is van az a joci sportos.

Link to comment
Megosztás:

opeles90 Sanya debreceni, és ő volt tokajba, sőt nekem is ő szolt hogy lesz és mennyek.

nem volt nagy durranás az idő is kaka volt még kevesen is voltunk, de majd a többi már biztos jobblesz :lol:

sátoros beájulós buli jaaajjjdejólenne már :lol:

csak kár hogy hölgy fórumozók kevesen vannak...

Nem debreceni hanem földesi csak járok néha ezért-azért be. :(

Héhóó! Nem a blicc wíkendet szerveztük meg, bár tényleg igaz, hogy most gyengébb volt a tavalyinál, na akkor jól betéptünk az after partyn :) még én is... ;) A csajokban viszont egyet értek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem debreceni hanem földesi csak járok néha ezért-azért be. :)

Héhóó! Nem a blicc wíkendet szerveztük meg, bár tényleg igaz, hogy most gyengébb volt a tavalyinál, na akkor jól betéptünk az after partyn :lol: még én is... ;) A csajokban viszont egyet értek... :lol:

mondjuk azzal kiegészíteném, hogy vannak, csak ez a parkolós vicc ide is pont beillik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép képek! Te figyuuuuuuu!!!! már nagyon rég óta keresek ilyesmi felniket mint ami az uccsó képen van. Miféle felnik ezek??? Mindíg amikor kérdezték hgy milyenre gondolok nem tudtam elmagyarázni

ezek BBS felnik, W-ken volt gyári kivitel asszem.

20 ezer Ft ért vettema 4 et

alapos mosás után felrakható volt az állapota ;)

Link to comment
Megosztás:

többen is mondtátok, hogy van neve a kocsinak...

én nem tok neki adni... csak a már elterjedtet a Hrrke nevet :lol:

Nekünk először Hópihe volt mert fehér, de nem nagyon használom, mert nem halgat rá. ;) Viszont szoktam vele beszélgetni, amikor a balcsira mentünk aztán hegynek felfele nógattam amikor nem akart menni telepakolva. Amúgy ha a kocsiknak van nemük akkor egyértelmű hogy nő. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekünk először Hópihe volt mert fehér, de nem nagyon használom, mert nem halgat rá. ;) Viszont szoktam vele beszélgetni, amikor a balcsira mentünk aztán hegynek felfele nógattam amikor nem akart menni telepakolva. Amúgy ha a kocsiknak van nemük akkor egyértelmű hogy nő. :lol:

caravanok ugylátom mind nők :lol:

ez HRR rendszámmal vagy vmi nagyon vad nő, de sztem fickó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.