Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szeretem halgatni az ilyen mély hangú kipuffot, de csak a másét, az enyémben pont azt szeretem, hogy lehet beszélgetni még 100-nál is normál hangerővel.

na majd egy talin elviszlek egy körre, és megnézed 100nál, de még 110nél is milyen halk.

120tól 140ig izmos, de 150nél már megint halk.

Link to comment
Megosztás:

na pont erről beszéltem, hogy ilyen egy gyári, messze van a kettő egymástól :lol:

ez 14es nem?

enyém 15ös volt.

90

am meg ha ilyet akarsz hozatni, akkor mond, hogy bicikli küllőset hozzanak neked bbs be

arról szerintem fogják tudni milyet akarsz

Ez 13"-as. Nem kell ettől nagyobb ezekre az utakra. :lol:

Mi a bajod a gyári felnivel? ;) Sztem jól néz ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez 13"-as. Nem kell ettől nagyobb ezekre az utakra. :lol:

Mi a bajod a gyári felnivel? ;) Sztem jól néz ki. :lol:

jah hogy 13as

hát én most 14est szeretnék.

ez a fajta küllös gyári még jó is, de van ettől is másabb gyári, aminek a küllői ilyen szögletesek...

na meg mi szp, és mi szebb...

pl egy borbet nemtudom már hanyas felni, ami sok gsi.-n van, vagy porshékon van sok, na attól szebb nekem pl nincs.

Link to comment
Megosztás:

enyémre a Kamilla ragadt. Tényleg! Ki milyen nevet adott a gépének? :)

Nekünk először Hópihe volt mert fehér, de nem nagyon használom, mert nem halgat rá. ;) Viszont szoktam vele beszélgetni, amikor a balcsira mentünk aztán hegynek felfele nógattam amikor nem akart menni telepakolva. Amúgy ha a kocsiknak van nemük akkor egyértelmű hogy nő. :lol:

Enyém is Nőszemély és Asty a neve. :lol: Az egyetlen hűséges női társam az életemben. (Kaptam is ezért a kijelentésért... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Én olyasmira gondoltam hogy külső perem ezüst belső rész fekete.

pócvágen elni ez is nem??

én lefestettem fújóssal, azon az éven már rozsdásodott, belső felén elkezdtem lecsiszolni, úgy lejött, hogy csak lestem... abba is hagytam, amit lecsiszoltam lekentem orkánfestékkel, az még most is ottvan rajta...

a nyáron elviszem Norbihoz, lehomokfúvóztatom vele, meg lehet le is fújatom.

am én ezt a felnit, ami a képeden van fehérrel festeném le.

illene a kocsidhoz, mint nekem a szürkéhez a szürke felnijeim. ;)

Link to comment
Megosztás:

pócvágen elni ez is nem??

én lefestettem fújóssal, azon az éven már rozsdásodott, belső felén elkezdtem lecsiszolni, úgy lejött, hogy csak lestem... abba is hagytam, amit lecsiszoltam lekentem orkánfestékkel, az még most is ottvan rajta...

a nyáron elviszem Norbihoz, lehomokfúvóztatom vele, meg lehet le is fújatom.

am én ezt a felnit, ami a képeden van fehérrel festeném le.

illene a kocsidhoz, mint nekem a szürkéhez a szürke felnijeim. ;)

Jaja VW Golf 1. a fehér se rossz ötlet, csak mivel téligumi van rajta... így állandóan redvás lesz, csorgásos meg szutykos. Aztán nemtudom hogy megéri-e. Bár az tuti hogy rohadtjól nézne ki így összhangba a kocsival. Faterral ezt beszéltük hogy fehér lesz de aztán jött a koszos téma. Aztán jött hogy kívül a perem ezüst, belül fekete.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.