Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fujj de ronda lenne....szerintem.

biztos hogy nem lenne ronda egy szp festéssel :lol:

Wareszom fehér volt, fehér felnikkel sokkal szebblett mint a sötétszürke felnivel volt.

am a kosz téma, szerintem akármilyenre fested a sár így is ugyis meglátszik rajta, és egy nap alatt befedi ;)

ilyen erővel akkor kár kínlódni a szürke peremmel, és mehet feketére az egész

Link to comment
Megosztás:

biztos hogy nem lenne ronda egy szp festéssel :lol:

Wareszom fehér volt, fehér felnikkel sokkal szebblett mint a sötétszürke felnivel volt.

am a kosz téma, szerintem akármilyenre fested a sár így is ugyis meglátszik rajta, és egy nap alatt befedi :lol:

ilyen erővel akkor kár kínlódni a szürke peremmel, és mehet feketére az egész

de a fekete meg snassz ;) :lol: Nah még meglátjuk milyen lesz. Vagy fehér vagy a fekete szürke peremmel. Ha valamikor kész lesz akkor, teszek képet :)

Hátulra akarok 1 cuppantós feliratot: Öreg, de ki van fizetve

Link to comment
Megosztás:

biztos hogy nem lenne ronda egy szp festéssel :lol:

Wareszom fehér volt, fehér felnikkel sokkal szebblett mint a sötétszürke felnivel volt.

am a kosz téma, szerintem akármilyenre fested a sár így is ugyis meglátszik rajta, és egy nap alatt befedi :lol:

ilyen erővel akkor kár kínlódni a szürke peremmel, és mehet feketére az egész

Kivéve, ha kosz-színű. ;)

Link to comment
Megosztás:

értem én

kombi ;)

kisfiam. hát...

fulfekete gyári caravan létezik?

Caravant nem tudom, de volt egy 5-ajtós, amit asszem Johnny meg is nézett nekem, mert Kecskeméten volt egy kereskedésben, ráadásul Isuzu diesel volt.

WoW! Tök jó ár értük. Na ilyesmiket fogok én keresni. Ma amúgy cseréltem benne üzemanyagszűrőt :lol:

Nekem van egy garnitúra ilyen, mint a képen, ha eljössz érte, occsoért viheted. 15"-os, 195/50-es Bridgestone gumikkal.

23955812.jpg

Link to comment
Megosztás:

Caravant nem tudom, de volt egy 5-ajtós, amit asszem Johnny meg is nézett nekem, mert Kecskeméten volt egy kereskedésben, ráadásul Isuzu diesel volt.

Nekem van egy garnitúra ilyen, mint a képen, ha eljössz érte, occsoért viheted. 15"-os, 195/50-es Bridgestone gumikkal.

23955812.jpg

Hóóó... ha lenne rá pénz de örülnék neki. ha később is meglesz meg lesz rá pénz akkor esetleg. de eszméletlen jól néznek ki ;)

őőő... ez a szín... forgalmiban hogy szerepel????

Link to comment
Megosztás:

Bocsi. ;)

Amúgy azért nem annyira jó, hamar elfogy az a kevés 4x7W (4x10W), így üvöltetni nem nagyon lehet, de azért tud szólni, de leginkább a hangszín van nagyon eltalálva. :lol:

Haveromnak a VW Polojába van gyári cuccos... úgy szól hogy 1es zenékbe beleremeg az A-oszlop burkolata. És gyári az egész.

Link to comment
Megosztás:

Caravant nem tudom, de volt egy 5-ajtós, amit asszem Johnny meg is nézett nekem, mert Kecskeméten volt egy kereskedésben, ráadásul Isuzu diesel volt.

Nekem van egy garnitúra ilyen, mint a képen, ha eljössz érte, occsoért viheted. 15"-os, 195/50-es Bridgestone gumikkal.

http://img1.tar.hu/fpepe/img/23955812.jpg

Jól néz ki ez a kék a felnikkel. Oszt mi lesz helyette?

Link to comment
Megosztás:

Hóóó... ha lenne rá pénz de örülnék neki. ha később is meglesz meg lesz rá pénz akkor esetleg. de eszméletlen jól néznek ki ;)

őőő... ez a szín... forgalmiban hogy szerepel????

Sztem meglesz még egy darabig, majd' 2 éve árulom, de még senkinek se kellett... A forgalmiban kék, a törzskönyvben türkiz, eredetileg meg Miami Blue.

Jól néz ki ez a kék a felnikkel. Oszt mi lesz helyette?

Már van, gyári 13-as alu, hasonlít erre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.