Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor te sem láttad ezek szerint. ;)

Vannak alapművek amiket ismerni kell....South Park-Szexuális zaklatás panda rész is ilyen. Tessék művelődni. ;)

juj de rég hallottam ezt a szót, hogy alapmű.

utcsónak lehet egyedem begyetemen

am a sexuális zaklatást láttam... de lehet meg kéne nézni ujra, nem ugrik be

Link to comment
Megosztás:

A többiek nemtom.... Ballagáson? ;) vagy csak hétvégelnek már most. -_-

Gabi lehet, a feleségénekvalót kísérte ballagásra..Szobi nézi a ballagó csajokat, mert szegeden van sok szép, EPK-nak kisonoka ballagott... esetleg, de ő volt is bent, de a többiek?

nem adták le a meghívókat, mint igazolás ;)

;) :P

Link to comment
Megosztás:

A tied. ;)

Képzelegjen a csoda, jó volt annak taposni a szombathelyi reptéren (igaz az 72-es volt de a lényegen nem változtat) csak a kényelemmel akad némi probléma, kegyetlenül ráz gyorsabb tempónál. ;)

Az lehet, de a városban nem kell aggódni, h meghúzod rajta a dukkózást! ;)

Link to comment
Megosztás:

de hogy a többiek hunvannak...

én már szívesebben lennék egy kicsit itthon. ;) Még vagy 2-3 nap és itthon leszek. -_- Május 1-én ki mit csinál? Én megyek kombinátorozni! ;) Nézem a madarak felvonulását, utána a gólyákat, ahogy mászkálnak a traktor után, végül a vetőgépet, ahogy elkezdi vetni azt a földet, amit lekombinátoroztam! ;) Végül este tűzijáték, ha valaki felgyújtja a határt! :P

Link to comment
Megosztás:

én már szívesebben lennék egy kicsit itthon. ;) Még vagy 2-3 nap és itthon leszek. :D Május 1-én ki mit csinál? Én megyek kombinátorozni! ;) Nézem a madarak felvonulását, utána a gólyákat, ahogy mászkálnak a traktor után, végül a vetőgépet, ahogy elkezdi vetni azt a földet, amit lekombinátoroztam! ;) Végül este tűzijáték, ha valaki felgyújtja a határt! :P

Hülye. -_- :D

Link to comment
Megosztás:

milyen oskolába jártál te?

szülőit pár nappal előre kellett jelezni.

az orvosit meg még szép hogy utólag.

Én olyan iskolába jártam ahol haver leadott egy 360 percről szóló mávos késés-igazolást, és elfogadták neki (bejött 7. óra felére, mert éppen arra járt és akkor már beugrott leadni a papírját) ;) ;) :P ;) De amúgy a szülői igazolást a legközelebbi osztályfőnöki órán kellett bemutatni. Az előreigazolással csak fenyegetőztek -_-

Link to comment
Megosztás:

Én olyan iskolába jártam ahol haver leadott egy 360 percről szóló mávos késés-igazolást, és elfogadták neki (bejött 7. óra felére, mert éppen arra járt és akkor már beugrott leadni a papírját) ;) ;) :P ;) De amúgy a szülői igazolást a legközelebbi osztályfőnöki órán kellett bemutatni. Az előreigazolással csak fenyegetőztek -_-

jó nektek

nekünk a szülőit előre kellett, ha mégis utólag volt, akkor morgás volt.. mondjuk pont leszartuk :D

am meg nem jártam haverhoz orvosiért, csináltam én magamnak ha kellett :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.