Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

<_< :lol: :lol: Erről egy regényt tudnék írni! Volt olyan, mikor a beteg haverom elakasztotta a liaz szerelvényt és 2 nap, 1 éjszaka kellett ahoz hogy kiszedjük! Jövőre ha minden jól megy, szeretnék venni én is 250-es Rábát! Az a szerelmem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

<_< :lol: :lol: Erről egy regényt tudnék írni! Volt olyan, mikor a beteg haverom elakasztotta a liaz szerelvényt és 2 nap, 1 éjszaka kellett ahoz hogy kiszedjük! Jövőre ha minden jól megy, szeretnék venni én is 250-es Rábát! Az a szerelmem! :lol:

akkor lesz 3 nőd? :lol:

Gizi az astra

Bözske lesz a rába :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét! Ma végre sikerül kibogártalanítantnom a hűtőmet tök ######a lett sokkal tovább tartott amíg bekapcsolt a venti segített a bogártalanítás csak kár hogy 18000 ft-ba került. <_<

18000Ftba??

annyiért már majdnem lehet ujat venni.

naaa naaa Dávid hol vagy????

ugye nem csak én vagyok ezzela témával így :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyelvtanilag így helyes Pestám. <_<

Ugyanis nem konkrétan magamra gondoltam,hanem álltalánosságban írtam.Talán a "mindenkinél" szó hiányozhat a mondatból de nem hiányzik. (legalábbis nekem nem)

Ez így tök béndzsa lenne: Az elsők autók.... :lol:

Csak 1 lehet az első autó nem ? :lol:

Mindenki számára az első autó..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez igen

FBI segít a roma gyilkosságok ellen...hm.

kisebbség segély is jár nekik, meg lassan érinthetetlenek, bezzeg ha este egyedül sétálsz vhol, és egy roma horda jön szembe, akkor jobban jársz, ha átmész a másikoldalra, mert ha nem, lehet agyonvernek.. de tuti nem úszod meg egy szia mizual..

ez király dolog mondhatom.

Link to comment
Megosztás:

ez igen

FBI segít a roma gyilkosságok ellen...hm.

kisebbség segély is jár nekik, meg lassan érinthetetlenek, bezzeg ha este egyedül sétálsz vhol, és egy roma horda jön szembe, akkor jobban jársz, ha átmész a másikoldalra, mert ha nem, lehet agyonvernek.. de tuti nem úszod meg egy szia mizual..

ez király dolog mondhatom.

Én inkább nem mondok semmit, mert megint ideges leszek.

Tegnap este, pont elöttünk razziásztak a rendőrök. Az utat is elálták, nagyon kerestek valakit. Kb volt 10-12 rendőrautó, 30-40 rendőr.

P3240515_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Késöbb láttuk a barátnőmmel, hogy bilincsbe vágnak két srácot és elviszik őket.

Link to comment
Megosztás:

Én inkább nem mondok semmit, mert megint ideges leszek.

Tegnap este, pont elöttünk razziásztak a rendőrök. Az utat is elálták, nagyon kerestek valakit. Kb volt 10-12 rendőrautó, 30-40 rendőr.

Késöbb láttuk a barátnőmmel, hogy bilincsbe vágnak két srácot és elviszik őket.

ez már a te opelod??

ott az alfa meg a tesódé??

legalábbis így emlékszem, hogy neked astra van tesódnak meg alfa.

és mi az a másik astra ott?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.