Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Elkezdtem gondolkodni mit kérjek Miki bá-tól, vagy a Jézustól, (kinek hogyan tetszik) találtam már néhágy dolgot aminek örülnék Klikk! :lol: . Elképesztő mennyien árulják a cd-s verziót. Ámbár lehet venni hibakiolvasót is. :lol:

Egyszer megtaláltam ennek az újabb kiadását, amely már a Classic 1-et mutatja be. Nagyon jó ábrák vannak benne. Átdolgozott kiadás. Ha jól emlékszem, akkor nem prios, hanem zöld borítós.Csak van egy kis elenyésző probléma, NEM TUDOK LENGYELÜL! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hűtőmaszkját elfogadnám, ha facelift utáni lenne. :lol:

Jól látom, hogy színre fújt kilincsei vannak? :lol:

facelift előtti, de kell nekem is, mert átcserélem a lámpákat, iszonyat jól világítanak este, és sokat nem volt használva, cserélve volt pár éve (BOSCH) ja, és nem passzol, csak az a hűtőmaszk....

Tán színre fújt, de szerintem csak házilag, ha jól megnézed, a bal elsőn kopik kicsit....

Link to comment
Megosztás:

facelift előtti, de kell nekem is, mert átcserélem a lámpákat, iszonyat jól világítanak este, és sokat nem volt használva, cserélve volt pár éve (BOSCH) ja, és nem passzol, csak az a hűtőmaszk....

Tán színre fújt, de szerintem csak házilag, ha jól megnézed, a bal elsőn kopik kicsit....

Igen, nekem is lámpákat kellene cserélnem, ha facelift előtti hűtőmaszkot szeretnék, annyit meg nem ér meg, hogy a Carello lámpáimat cseréljem egy jóval öregebb Bosch-ra. Bontósnál láttam egy 93-as CD felszereltségű astrát és a bosch lámpák már eléggé ki voltak fakulva. Tudom, hogy lehet újat is venni facelift előttiből... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer megtaláltam ennek az újabb kiadását, amely már a Classic 1-et mutatja be. Nagyon jó ábrák vannak benne. Átdolgozott kiadás. Ha jól emlékszem, akkor nem prios, hanem zöld borítós.Csak van egy kis elenyésző probléma, NEM TUDOK LENGYELÜL! :P

legalább a képeket tudtad nézegetni, ahhoz nem kell nyelvtudás :D :D

mondjuk legtöbben már kinőttünk belőlle kb 7 évesen :D :lol: :lol: :lol:

U.i.: (persze csak viccelek nah) :lol:

Link to comment
Megosztás:

legalább a képeket tudtad nézegetni, ahhoz nem kell nyelvtudás :D :P

mondjuk legtöbben már kinőttünk belőlle kb 7 évesen :D :lol: :lol: :lol:

U.i.: (persze csak viccelek nah) :lol:

Kifestőnek azért még jó lenne!

Nyelvtudás az kell, az enyém például tud...

Link to comment
Megosztás:

:lol: ...akinek az ismerősének a heverja tesójának az unokaöccse barátnőjének a vér szerinti tesójának az osztálytársa! Ugye ő torrentezik? :lol: :lol:

Lehet, hogy még Ő se! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ég és föld a különbség a gyári könyv, és a neten találhaó fénymásolt között.

tanbácsimnak megvolt, el is kértem tőle, egy két dolgot, mint pla hátsófék be is scanneltem, csak már nem tom hol van :lol:

Miért? A szöveg olvasható, azok a kézzel rajzolt fekete-fehér ábrák meg nem sokat segítenek, de a lényeg azon is látszik. :lol:

öööö.... legalábbis ezt mesélik :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.