Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi történt vele? :D ebből még kimaradtam szerintem :D

Tavaly nyáron kapott az autó két vadi új gátlót..

Erre aug-ban egy fosvágenes srác körültekintés, balratekintés nélkül, hirtelen mozdulattal váltott sávot.

Én meg ott voltam..

Még a légzsákom is elszólt, a jobb gólyalább meg elgörbült. :)

Link to comment
Megosztás:

Tavaly nyáron kapott az autó két vadi új gátlót..

Erre aug-ban egy fosvágenes srác körültekintés, balratekintés nélkül, hirtelen mozdulattal váltott sávot.

Én meg ott voltam..

Még a légzsákom is elszólt, a jobb gólyalább meg elgörbült. :D

:D az szép... :) Ha ez a gólyalábas téma meglesz akkor már elvileg készen van? :D

Link to comment
Megosztás:

Csak gondoltam szólok, nehogy meglepődj :D

Jah... ha a hozzászólásoknál nem a válaszra, hanem az "idéz" gombra kattintasz, akkor 3 hozzászólásra is tudsz válaszolni egyszerre. Úgy nem morognak a modik hogy zsinórba van 2-3 hozzászólásod :D

Ez komoly,hogy ilyenekre is morognak?Különben köszönöm szépen az oktatást!! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez komoly,hogy ilyenekre is morognak?Különben köszönöm szépen az oktatást!! :D :)

csak időnként, és inkább csak 3 fölött, de ha belegondolsz igazuk van ha egy ember hozzászólásai töltenek ki majdnem egy oldalt :D (jó ez ritka, de biztos ami tuti :D ) Töltesz fel egy nagyobb képet az autódról? (ilyen kicsibe, nem látom, csak sejtem :D )

Link to comment
Megosztás:

csak időnként, és inkább csak 3 fölött, de ha belegondolsz igazuk van ha egy ember hozzászólásai töltenek ki majdnem egy oldalt :) (jó ez ritka, de biztos ami tuti :D ) Töltesz fel egy nagyobb képet az autódról? (ilyen kicsibe, nem látom, csak sejtem :D )

Mindjárt próbálok keresni,de nem tudom van-e most használható a gépen,mert az újratelepitések után soha nem tudom mi hol van... :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj a 22-vel?? :D Öreg vagyok már,tudom... :)

első párbeszédünkre azt hitted idősebb vagy, majdnem sírtam na :D

am nem valószínűleg te vagy a legfiatalabbak egyike :D

Csak gondoltam szólok, nehogy meglepődj ;)

Jah... ha a hozzászólásoknál nem a válaszra, hanem az "idéz" gombra kattintasz, akkor 3 hozzászólásra is tudsz válaszolni egyszerre. Úgy nem morognak a modik hogy zsinórba van 2-3 hozzászólásod :D

nem itt kell cs(tudodmitcsinálni)ni :D

Mindjárt próbálok keresni,de nem tudom van-e most használható a gépen,mert az újratelepitések után soha nem tudom mi hol van... :D

egy msncímmel is beérem privátba :D

Link to comment
Megosztás:

első párbeszédünkre azt hitted idősebb vagy, majdnem sírtam na :D

am nem valószínűleg te vagy a legfiatalabbak egyike :D

nem itt kell cs(tudodmitcsinálni)ni :D

egy msncímmel is beérem privátba :)

kussósz! :D :D :D különben se, csak azért mert egész hétvégén egyedül szenvedek, még nem fogok cs(tudommitcsinálni)ni. ;) Simány csak írásbeli távkommunikációs tevékenységet folytatok egy másik fóromfelhasználóval :P

"egy msncímmel is beérem privátba"

Ki csinál a mitcsinál? :D

Link to comment
Megosztás:

kussósz! :D :D :D különben se, csak azért mert egész hétvégén egyedül szenvedek, még nem fogok cs(tudommitcsinálni)ni. :D Simány csak írásbeli távkommunikációs tevékenységet folytatok egy másik fóromfelhasználóval :D

"egy msncímmel is beérem privátba"

Ki csinál a mitcsinál? :)

aha aha mikor meg én segítettem neki a javítás funkcióval én egyből megkaptam a magamét

de nekem se barátnőm se macskám, se autóm.. szal nekem ismerkedni lehet :D

Link to comment
Megosztás:

Hát tényleg nem vagytok egyszerűek... :D :) :D :D

A kép keresést most felfügesztem,lehet h csinálok újat már úgyis ideje.

Vajon mi olyat mondtam ami miatt idősebbnek tűnhettem?? :D ;)

mikor a dr szöszis szöveget nyomtad :D

de akkor csak annyi van, hogy 22 éves korod ellenélre jól felvágtáka nyelvedet, és beolvasol nálad idősebbeknek is :D

jó ez a felni am :D

Link to comment
Megosztás:

Hát tényleg nem vagytok egyszerűek... :) :D :D :D

A kép keresést most felfügesztem,lehet h csinálok újat már úgyis ideje.

Vajon mi olyat mondtam ami miatt idősebbnek tűnhettem?? ;) :P

az egyszerű az úgyis unalmas :D ;)

Szépen eltetted ha ennyi idő alatt se lett meg :D nem baj egyszerűek nem vagyunk de türelmesek igen, úgyhogy várjuk :D

A második kérdésre... őőő... jah itt se voltam, akkor nem nekem kell válaszolni :D

Link to comment
Megosztás:

az egyszerű az úgyis unalmas :D :D

Szépen eltetted ha ennyi idő alatt se lett meg :) nem baj egyszerűek nem vagyunk de türelmesek igen, úgyhogy várjuk :D

A második kérdésre... őőő... jah itt se voltam, akkor nem nekem kell válaszolni :D

nekem van hogy hetekig nincs meg a kép...pedig telepíteni se telepítettem előtte :D

csak a Cf en van :D

na igen ezt jó lenne megtartanod ezen jó szokásodat, miként nem szólni mindenre :D

Link to comment
Megosztás:

nekem van hogy hetekig nincs meg a kép...pedig telepíteni se telepítettem előtte :D

csak a Cf en van ;)

na igen ezt jó lenne megtartanod ezen jó szokásodat, miként nem szólni mindenre :D

Most méé'? :D :D :D sose szoktam :P :D

Hening!! látom vagy. :) Nemrég vettél a mocitető alá te is szigetelést. Felraktad már? :D

Link to comment
Megosztás:

mikor a dr szöszis szöveget nyomtad :D

de akkor csak annyi van, hogy 22 éves korod ellenélre jól felvágtáka nyelvedet, és beolvasol nálad idősebbeknek is :)

jó ez a felni am :D

Azt hittem nem kivehető,mert elég kicsi a kép.De nekem is tetszik azért vettem. :D Csak helyre kéne pofozni mint még jó néhány dolgot.

Jah különben a "férfiak" lassabban érnek és néha helyre kell tenni őket,mert különben elkallódnak :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.