Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt hittem nem kivehető,mert elég kicsi a kép.De nekem is tetszik azért vettem. :D Csak helyre kéne pofozni mint még jó néhány dolgot.

Jah különben a "férfiak" lassabban érnek és néha helyre kell tenni őket,mert különben elkallódnak :) :D

hát az autók ilyenek, időről időre rendbe kell őket rakni

a férfiak is :D

Link to comment
Megosztás:

má régen felrakta

nem láttad?

a képet felrakta ide

:D

én éppen anyagbeszerzésre voltam ráállva, nem néztem nem láttam nem hallottam semmit :D

Az a bajom hogy a bolhákat amivel fel voltak rakva elég alacsony %-ban sikerült leszedni egy darabban. Ha a mostanit leszedem, és az is ilyen hatásfokkal sikerül akkor elég se lesz a bolha :) az érdekelt volna hogy ő újakat vett, vagy csak volt neki?

Link to comment
Megosztás:

az egyszerű az úgyis unalmas :D :D

Szépen eltetted ha ennyi idő alatt se lett meg :) nem baj egyszerűek nem vagyunk de türelmesek igen, úgyhogy várjuk :D

A második kérdésre... őőő... jah itt se voltam, akkor nem nekem kell válaszolni :D

Ez igy van.Szeretem a lökött embereket.Ahogy elnézem itt legalább nem lehet unatkozni!

Türelem Purpit terem :D

Majd egyszer megmutatom élőbe ha jók lesztek :D

Link to comment
Megosztás:

én éppen anyagbeszerzésre voltam ráállva, nem néztem nem láttam nem hallottam semmit :D

Az a bajom hogy a bolhákat amivel fel voltak rakva elég alacsony %-ban sikerült leszedni egy darabban. Ha a mostanit leszedem, és az is ilyen hatásfokkal sikerül akkor elég se lesz a bolha :) az érdekelt volna hogy ő újakat vett, vagy csak volt neki?

am csaka szövetről muatatott képet :D

neki sztem terem, mint annyi minden :D

Link to comment
Megosztás:

én éppen anyagbeszerzésre voltam ráállva, nem néztem nem láttam nem hallottam semmit :D

Az a bajom hogy a bolhákat amivel fel voltak rakva elég alacsony %-ban sikerült leszedni egy darabban. Ha a mostanit leszedem, és az is ilyen hatásfokkal sikerül akkor elég se lesz a bolha :) az érdekelt volna hogy ő újakat vett, vagy csak volt neki?

Amit bontottam, annak a bolháit használtam. Ügyesen, srófcígerrel alányúlva szedtem ki a másikból.

Link to comment
Megosztás:

még azt mondja lökött emberek.. biztos nem rólunk beszélsz :D

mit mutatsz meg? :D

A pasija pecsétgyűrűjét közelről :D :D

Amit bontottam, annak a bolháit használtam. Ügyesen, srófcígerrel alányúlva szedtem ki a másikból.

nah nekem nem jött össze :) Akkor igyekszem a sajátomról máshogy leszedni :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki próbált már ki Slim mélynyomót? Annyi helyet nem szeretnék feláldozni mint Novy, de valami zümmögő kéne hátra. Valakinek valami tapasztalat? :D

a band pass is lehet slim, csak a liter számít

és egy szimpla 25ös is elég lenne neked.

de ha zártat csinálsz, akkor meg eleve kisebb a helyigénye.

a hangszórónak megvan a literigénye, és az alapján megtervezed a ládát.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem van egy autóhifi téma, tán "jobban járnál" ott :D

igen, egyszer bepróbálkoztam ott, és fél óra alatt sikítva menekültem a gép elől mert megtelt az agyam. ők már túl sokat tudnak nekem :D :) Nem olyan komoly még ez az elhatározás hogy ott kérdezzek, mert mint minden normális segítség még 3 kérdéssel kezdődik, ami jó, de nem tudom még rájuk a választ :D Csak érdekelt volna, de Novynak igaza van, már leesett. Gondolkozok még rajta, hogy tulajdonképpen mit is akarok, és akkor betámadok valami hifimágust :D :D

Megyek megsimogatom egy kicsit a drágát, mert 2 napja nem ment egy métert sem, és ha besértődik akkor bajok lesznek. Megyünk sétálni egyet :D majd délután jövök ha hiányoznék :D ;)

Link to comment
Megosztás:

igen, egyszer bepróbálkoztam ott, és fél óra alatt sikítva menekültem a gép elől mert megtelt az agyam. ők már túl sokat tudnak nekem :D :) Nem olyan komoly még ez az elhatározás hogy ott kérdezzek, mert mint minden normális segítség még 3 kérdéssel kezdődik, ami jó, de nem tudom még rájuk a választ :D Csak érdekelt volna, de Novynak igaza van, már leesett. Gondolkozok még rajta, hogy tulajdonképpen mit is akarok, és akkor betámadok valami hifimágust :D :D

Megyek megsimogatom egy kicsit a drágát, mert 2 napja nem ment egy métert sem, és ha besértődik akkor bajok lesznek. Megyünk sétálni egyet :D majd délután jövök ha hiányoznék :D :D

legegyszerűbb: hifi szaküzletbe veszel egy slim ládát kompletten ;)

Link to comment
Megosztás:

hát hogyne... :D egy hasonló megszólalásomra egyből felkínált valaki egy járókeretet :D

De csak azért, mert a tolókocsit már elpasszoltuk. :D

aha aha mikor meg én segítettem neki a javítás funkcióval én egyből megkaptam a magamét

de nekem se barátnőm se macskám, se autóm.. szal nekem ismerkedni lehet :D

Ha gondolod, van még három lány kölyökkutyám, de aztán semmi malackodás! :D

.Szeretem a lökött embereket.

Isten Hozott a fórumban. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez igy van.Szeretem a lökött embereket.Ahogy elnézem itt legalább nem lehet unatkozni!

Türelem Purpit terem :D

Majd egyszer megmutatom élőbe ha jók lesztek :D

Itt akad bőven! :D

:) :D :(

A pasija pecsétgyűrűjét közelről :D :D

Csak nehogy valaki beleszaladjon fejjel a pasija cipőjébe! :D :D

az a 40es nőd spanja ;)

Kezdődik már megint? :D ;) Apa kezdődik, apa kezdődik, apa kezdődik... :P ;) :P Örökzöld téma!

Link to comment
Megosztás:

Itt akad bőven! :D

:D :) :D

Csak nehogy valaki beleszaladjon fejjel a pasija cipőjébe! :D :D

Kezdődik már megint? :D :D Apa kezdődik, apa kezdődik, apa kezdődik... ;) :P ;) Örökzöld téma!

Nem kezdődik semmi. Most fejezzétek abba :P

gondoltam ha már elviszem megsétáltatni a drágát, akkor bemegyek a céghez és apróbb cuccokat már most beleteszek... váltókar-gumikéderek-estébé. Nah igen, ahogy indultam volna feltűnt hogy nincs nálam cégkulcs, mert azt a zafirába hagytam tegnap, faterék meg elugrottak vele vidékre :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.