Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

téged megelőző hölgyemény ... még azt nem tom belül milyen, de kívül olyasmi, cicababás:P

(rem ezt nem kapom tőle vissza :) )

am meg olyan mindegy ki milyen... nagyrészesoha setalálkozik csak egy két taggal innen...meg egyébként se társkereső

Cicababás????Hát köszönöm szépen!!Gondolod h ezt csak ilyen könnyen megúszod?? :D

Link to comment
Megosztás:

Hening nagy varázslónk szava narancs...izé, parancs! Nekem is oda van csinálva az msn, ha valakit érdekelne, bár én nem is szoktam offolni. :D

:D Mellesleg annyira nem vagyok benne jártas, hogy abban sem vagyok biztos, hogy jól csináltam-e...a mailcimet kell odairni vagy a nevemet..szerintem mindkettő alapján megtalálható lennék, nem? Meg mi a különbség a Win.Live messenger és a Win.messenger között? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem újkeletű a dolog sajnos, uh ne vedd magadra. ;)

Azt nem értem, hogy meg van az msn-etek egymásnak. Miért nem ott intézitek az ilyet? :D

ha visszaolvaol többször is szóltam egyes embereknek, hogy lépjen már fel msnre :P

Szorul a hurok Novy? :D

Most hogy szóbahoztad, az enyém valamiért nem működik. Frissített, azóta nem jó.

a te neved ki se kell írni, ez egyértelmű :P

mert mindenkinek nincs meg :D és ha egyszer valaki beszól egy olyat amire nem lehet nem visszaszólni akkor már van kettő, amit ha olvas egy harmadik valaki, akkor ő is beleszól, és így a végére már mindenki rápörög arra hogy csak beleszövegel egyet az egészbe, és bumm így lesz a... szóval bocsika, ígyekszem visszafogni a Novyt, felháborító mennyit szövegel :D :D :D

:)

igyekszel mi? te is ellépsz egyből msnről, és itt kell írni neked ;) :D

és visszaolvasta és visszaolvasta=keveset írtunk :D

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet én elismerem,de nekem az nagyon nem tetszik.... :D

Nem baj, nem neked kell járni vele :D :D Azért gyártottak ennyi félét hogy mindenki megtalálja amit keres :D

Nekem meg pont a Sedan nem jön be annyira. Olyan nagypapisnak érzem. :D Persze egy jó kis optikai tuning segít ezen... :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig a caravannak vannak komoly előnyei a sedan-nal szemben ;) ;)

Akkor te már tudsz valamit.. :P Nem is tudom miért lett az asszony féltékeny egy caravanos barátoscsajszimra.. :D :D :D :D

Hát lehet én elismerem,de nekem az nagyon nem tetszik.... :D

Pedig elhiheted, hogy komoly előnyökkel rendelkezik esetenként.. :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.