Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia Hening! :D

Ugye milyen jókislány voltam tegnap? :D

Télleg, csak napközben vagy msn-en?

Azért volt amit nálad is korigálnom kellett. :) Csak napközben vagyok msn-en.

Ebként a tegnap délutáni, és esti/éjszakai hsz-ok közül 51 darabot töröltem, és 8 darabot szerkesztettem. Többet ilyen témát nem akarok meglátni, sem itt, sem más, nem erre kitalált topicban. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért volt amit nálad is korigálnom kellett. :D Csak napközben vagyok msn-en.

Ebként a tegnap délutáni, és esti/éjszakai hsz-ok közül 51 darabot töröltem, és 8 darabot szerkesztettem. Többet ilyen témát nem akarok meglátni, sem itt, sem más, nem erre kitalált topicban. :)

üsssss :D

Link to comment
Megosztás:

szegény milfik megjárták :)

kzdenék írni, azt csak lesek magamelé, nincs előttema billentyűzet.. ottmaradt az ágy mellett :D

reggel mire kelek ? ne mire???? hátmegjött a csomagszállítós, akit tegnapra vártam...

rem ma aktívabb lesz a fórum, autó témában is :D

itt is egy jó téma:

jó hogy tegnap lemostam a kocsit, ma már össze is kell koszolni...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Együtt érzek azokat utáltam!!Különben neked mi is van a kocsiddal?

Hengerfejes lett. ( gátrepedés ) Aztán ha már szétszedik meg költünk rá, úgy döntöttünk hogy na jó akkor legyen egy teljes motorgenerál, mert télen meg fog szivatni. esetleg nem indul be...vagy ilyesmi.

Te is tanultál fizikaikémiát??? :D

Link to comment
Megosztás:

Hengerfejes lett. ( gátrepedés ) Aztán ha már szétszedik meg költünk rá, úgy döntöttünk hogy na jó akkor legyen egy teljes motorgenerál, mert télen meg fog szivatni. esetleg nem indul be...vagy ilyesmi.

Te is tanultál fizikaikémiát??? :D

Jah értem,szegény autó!És miből jön ki egy teljes motorgenerál?Ilyenek engem is érdekelnének.Nem én utáltam mind a fizikát és a kémiát is,az h van egy közös águk az már nem számit semmit...Biztos nem jobb mint külön-külön.Vagy tévedek?Te mit tanulsz vagy hol,h ilyen tantárgyaid vannak?

Link to comment
Megosztás:

Jah értem,szegény autó!És miből jön ki egy teljes motorgenerál?Ilyenek engem is érdekelnének.Nem én utáltam mind a fizikát és a kémiát is,az h van egy közös águk az már nem számit semmit...Biztos nem jobb mint külön-külön.Vagy tévedek?Te mit tanulsz vagy hol,h ilyen tantárgyaid vannak?

Debrecenben vagyok a EGT Vegyipari szakközépben technikusin.

A motorgenerál...320ezer Forint körül jön ki. ááá...egyáltalán nem jobb együtt.Legjobban utálom a tárgyak közül a fizkémet. :) CSak számítások vannak benne... :D

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben vagyok a EGT Vegyipari szakközépben technikusin.

A motorgenerál...320ezer Forint körül jön ki. ááá...egyáltalán nem jobb együtt.Legjobban utálom a tárgyak közül a fizkémet. :D CSak számítások vannak benne... :)

És mi leszel ha nagy leszel? :D Hű nem kevés....Én még várok vele asszem. :D

Link to comment
Megosztás:

És mi leszel ha nagy leszel? :D Hű nem kevés....Én még várok vele asszem. :D

Ha kapok állást akkor vegyésztechnikus. Ha nem akkor teherautósofőr... :) Attólfügg mennyi van a kocsidban.:D enyémben már eléggé sok. Eddig nem volt kínja...aztán most kiszolgált. Aztán ha kész van remélem megint bírni fogja 1 jódarabig.

Link to comment
Megosztás:

Ha kapok állást akkor vegyésztechnikus. Ha nem akkor teherautósofőr... :D Attólfügg mennyi van a kocsidban.:) enyémben már eléggé sok. Eddig nem volt kínja...aztán most kiszolgált. Aztán ha kész van remélem megint bírni fogja 1 jódarabig.

igen,pont ezt néztem.Tényleg 375ezer?Nem semmi.Az enyémben pont a fele és 2 év van köztük.

Link to comment
Megosztás:

azt a nz-t lehet soha se kellesz generálozni

ezek tartósak, inkább a kasztnira gyurj rá purpi :D

Soha? :) Enyémet se kellett volna generálozni...de inkább legyen az a motor jóállapotú mint 1 rakás sz*r, ami esetleg -10 fokban nem indul be. A jóöreg kis OHC mocim :D Most ha meg lesz csinálva 1 darabig nem kell rákölteni. Rohadni meg az alja rohad itt-ott. Azt megcsinálom és van 1 rozsdamentes, f*sza motorral rendelkező kocsim.

lehet hogy azokban nem 385ezer van? :D

Isi kocsijában 379ezer van és rohadt jó fogyasztási adatok. :D

Link to comment
Megosztás:

azt a nz-t lehet soha se kellesz generálozni

ezek tartósak, inkább a kasztnira gyurj rá purpi :D

:) Mondták már sokan,h jók,többféle szempontból.Csak tudod jött most is a hideg és olyan furcsa.Azért én félek tőle.Beinditáskor nagyon furi a hangja.

A kasztnira?Hááát igen.Jobb hátsó sárvédő problémám van. :D Szeretném újra cserélni ahelyett h mindig megcsináltatom,de sehol nem lehet hozzá újat kapni.

Link to comment
Megosztás:

Soha? :D Enyémet se kellett volna generálozni...de inkább legyen az a motor jóállapotú mint 1 rakás sz*r, ami esetleg -10 fokban nem indul be. A jóöreg kis OHC mocim :) Most ha meg lesz csinálva 1 darabig nem kell rákölteni. Rohadni meg az alja rohad itt-ott. Azt megcsinálom és van 1 rozsdamentes f*sza motorral rendelkező kocsim.

Hát a motor lehet rozsdamentes :D De a kasztnit alaposan, mert ha egyszer elkezdte akkor nincs megállás max csak lassítás. Hol rohad az alja? Van műa kerékdobod? mert az nagyon hasznos dolog!

Link to comment
Megosztás:

azt a nz-t lehet soha se kellesz generálozni

Soha? :D Enyémet se kellett volna generálozni...

Novy úgy pörgeti, hogy nincs ideje kopni benne a motyónak :D talán nekünk is úgy kéne? :) Csak akkor meg mindegy lenne ha benyást tartanánk, annyit zabálna.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát a motor lehet rozsdamentes :D De a kasztnit alaposan, mert ha egyszer elkezdte akkor nincs megállás max csak lassítás. Hol rohad az alja? Van műa kerékdobod? mert az nagyon hasznos dolog!

Nem a motorra mondtam hogy rozsdamentes. Az a műanyag akármi ami a kerékjáratban van? van.:) anyósülés alatti részen rohad. de az sem olyan nagyon gáz. A csomagtartó ajtó volt ami már át volt lyukadva. Na azt cseréltük le, vettünk 1 bontottat azon is volt 1 nagyon nagyon kicsi rohadás de kivágtuk és megcsináltuk. Aztán színre fújtuk :D

Link to comment
Megosztás:

:D Mondták már sokan,h jók,többféle szempontból.Csak tudod jött most is a hideg és olyan furcsa.Azért én félek tőle.Beinditáskor nagyon furi a hangja.

A kasztnira?Hááát igen.Jobb hátsó sárvédő problémám van. :D Szeretném újra cserélni ahelyett h mindig megcsináltatom,de sehol nem lehet hozzá újat kapni.

erre bevált dolog, egy jó állapotú autóról levágni anegyedet... bár én nem szivesen csinálnán ezt, ha a belső öbnak csak egy kis része van oda...

azt meg nem hiszem, hogy javítóelemet nem találni hozzá, hiszen általános jeelnség az astrákon

Hát a motor lehet rozsdamentes :D De a kasztnit alaposan, mert ha egyszer elkezdte akkor nincs megállás max csak lassítás. Hol rohad az alja? Van műa kerékdobod? mert az nagyon hasznos dolog!

bionybiony, én is beneveztem egyre Laleenál, de hogy mikor lesz belőle valami nemtom... :D

Novy úgy pörgeti, hogy nincs ideje kopni benne a motyónak :P talán nekünk is úgy kéne? :D Csak akkor meg mindegy lenne ha benyást tartanánk, annyit zabálna.. :)

:D kicsoda? :D

de azé jó hangja van nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

:) de azé jó hangja van nem? :D

Mittudomén, nekem nem tűnt fel, hogy bömbölne, a Zsótié nekem zajosabb :D

Na majd legközelebb jobban kifújom a seggét... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Be van karikázva hogy hol rohadt.

íme az új :D

Hinnye, a jel- és feliratmentesítés elmaradt :D mingyá neki is rontok a hőlégfújóval... :D

Amúgy zsivány kis szerkezet az :P csak vigyázni kell vele mert állítólag a festéket is lesöpri meg a műhanyagot is lazából olvasztja :) ja, és elzárva tartandó, főleg nőktől :D még képesek lennének hajszárítónak használni ;) aztán meg csak rohangálnának lángoló séróval.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mittudomén, nekem nem tűnt fel, hogy bömbölne, a Zsótié nekem zajosabb :)

Na majd legközelebb jobban kifújom a seggét... :D :D :D

a zótié recsegősen hangos, az enyém meg mély, ha nem emlékeznél :D

de Zsoltié meg olyan volt, mintha nem is az a kocsi lenne :D teljesen más hangot adott neki, de tetszett az is nagyon.

lehet megveszem majd tőle azt a dobot...ha addig meglesz neki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.