Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem ez jött ki egy 1.6-os Astrára:

én is 84-es vagyok (mellesleg ez a legjobb évjárat :) :) :lol: ) csak nekem 2001 óta van jogsim, 2006 óta autóm + folyamatos biztosításom.. :D

(a donor autóm forgalmi adataival számolgattam.. )

de ha már van valakinek biztosítása mindenképpen megéri minimum újraköttetni, ezreket jelenthet :lol:

nekem nem ír ilyen ujrakötét...

nekem meg nincs biztosításom ezelőtt...

eléggé húzós ez az évi 56ezer ft... dehát vhol el kell kezdeni nekem is...

Link to comment
Megosztás:

nekem nem ír ilyen ujrakötét...

nekem meg nincs biztosításom ezelőtt...

eléggé húzós ez az évi 56ezer ft... dehát vhol el kell kezdeni nekem is...

aham értem!

én 23 év alatti voltam mikor kezdtem :D gondolhatod :)

az allianz a legjobb elvileg a fiataloknak (sok kedvezmény 30-40 %) :

" Allianz Hungária Biztosító Zrt.

Allianz Bank kedvezmény: 10%

Megadott email kedvezmény: 2%

Megadott telefon kedvezmény: 2%

Extra kedvezmény: 33% "

ha van nálluk folyószámlád, és arról csoportos beszedési megbízással vonatod le az is + % :lol:

MINDENESETRE JÓL NÉZZ KÖRÜL !!!

és ne csak az alkusz oldalakon, mert azok %-ot szednek érted! a biztosítók oldalain is van általában díjkalkulátor (ha jól tudom) :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg ez: :lol:

www.tvn.hu_51c0b289ec2542f1f1988f199a56a3b7.jpg

Mondom mibe fájna ha átíratnám végre a kocsit a saját nevemre, há' nagyon nem érné meg :) viszont az a vicc, hogy mióta megvan más nem vezette, károkozás nem volt és mégis röhej összegek jönnek ki csak nem tudom mire.. :D

Na majd talán 2011-ben ha korrektebbek lesznek a biztosítók.. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg ez: :D

Mondom mibe fájna ha átíratnám végre a kocsit a saját nevemre, há' nagyon nem érné meg :) viszont az a vicc, hogy mióta megvan más nem vezette, károkozás nem volt és mégis röhej összegek jönnek ki csak nem tudom mire.. :)

Mivel nem a te neveden van a biztosítás, hiába nem okoztál kárt, nem gyűlik a bónuszod.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg ez: :lol:

Mondom mibe fájna ha átíratnám végre a kocsit a saját nevemre, há' nagyon nem érné meg :) viszont az a vicc, hogy mióta megvan más nem vezette, károkozás nem volt és mégis röhej összegek jönnek ki csak nem tudom mire.. :D

Na majd talán 2011-ben ha korrektebbek lesznek a biztosítók.. :) :lol:

nekem szinte ugyan ez jött ki

Link to comment
Megosztás:

Mivel nem a te neveden van a biztosítás, hiába nem okoztál kárt, nem gyűlik a bónuszod.

Az addig oké de hivatalos meghatalmazás van róla, hogy csak én vezethetem (tökmindegy, hogy valójában az enyém) mióta a tulajdonjog-megszerzés megtörtént.. :)

Igaz ott elkövettem egy hülyeséget, hogy üzembentartónak kellett volna nagyfatert megjelölni, nem tulajként na de már mindegy :) csak a bánatot üldözzék a potyázók violent.gif ehh, hosszú mese.. miaz.gif

Link to comment
Megosztás:

Az addig oké de hivatalos meghatalmazás van róla, hogy csak én vezethetem (tökmindegy, hogy valójában az enyém) mióta a tulajdonjog-megszerzés megtörtént.. :)

Igaz ott elkövettem egy hülyeséget, hogy üzembentartónak kellett volna nagyfatert megjelölni, nem tulajként na de már mindegy :) csak a bánatot üldözzék a potyázók violent.gif ehh, hosszú mese.. miaz.gif

Én tulaj vagyok, anyukám üzembentartó, az ő nevén van a bizti. De így sem gyűlik a bónusz. Az csak akkor gyűlik, ha a neveden van a biztosítás.

Link to comment
Megosztás:

ésmost hogy érdems megcsinálni a biztosítást?

hogy én legyek a tulaj, vagy anyu?

Lásd az én példám.

Tavaly, ha tulaj+üzembentartó lettem volna: 23 ropi / negyedév.

Tulaj vagyok, muter az üzembetartó: 11970Ft/negyedév.

Jövőre meg 6750Ft/negyedév lesz ugyanebben a felállásban.

Link to comment
Megosztás:

ésmost hogy érdems megcsinálni a biztosítást?

hogy én legyek a tulaj, vagy anyu?

Attól függ, hogy mennyire akarod a kedvezményeket -pl bónuszt :lol: én akkor csak azért nem írattam a nevemre mert előtte taxiztam privátban, hát zaklassák a jó édesüket vakhajnalban ezen meg nincs rajta a tetőlámpa, röviden ennyi. Mai eszemmel a nevemre írattam volna csak az borzalmasan sokba lett volna, akkoriban évi kb 120 kulcsfordításig.. :)

Hogy lehet neked ennyi? Nekem 34 egy évre.

Ehh, mikor még évi 7880-at fizettem a Wareszra :) haverom majd letépte a haját a Trabijára az évi 24 ezerrel.. :D

Link to comment
Megosztás:

kiszámolgattam a biztosítást, ha a saját nevemre kötném, akkor mennyi lenne egy 75lovas astrára.

84be születtem, és 2005 től van jogsim, és kijött legolcsóbbnak 54 ezer éves díj

ez reális???

nekem ez jött ki egy 1.6-os Astrára:

én is 84-es vagyok (mellesleg ez a legjobb évjárat :) :D :lol: ) csak nekem 2001 óta van jogsim, 2006 óta autóm + folyamatos biztosításom.. :lol:

(a donor autóm forgalmi adataival számolgattam.. )

Ez azért van, mert a fiatal férfiak nagyobb kockázatot jelentenek a biztosítók számára.

Tapasztalatlanok vagytok, viszont iszonyúan bátrak! B) (Na, jó. Általánosítottam "kicsit"! Bocsi!) :)

Link to comment
Megosztás:

Ez azért van, mert a fiatal férfiak nagyobb kockázatot jelentenek a biztosítók számára.

Tapasztalatlanok vagytok, viszont iszonyúan bátrak! :) (Na, jó. Általánosítottam "kicsit"! Bocsi!) :)

nézzétek meg megjön pár nap után, és egyből beszól...

én meg úgy tudom, ha nő a tulaj így is úgy is megemeli az árat. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez azért van, mert a fiatal férfiak nagyobb kockázatot jelentenek a biztosítók számára.

Tapasztalatlanok vagytok, viszont iszonyúan bátrak! :) (Na, jó. Általánosítottam "kicsit"! Bocsi!) :)

Aham, pedig én nem is rúzsozom magam a visszapillantóban. :lol: Én a pattanásaimat nyomkodom ott. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez azért van, mert a fiatal férfiak nagyobb kockázatot jelentenek a biztosítók számára.

Tapasztalatlanok vagytok, viszont iszonyúan bátrak! :P (Na, jó. Általánosítottam "kicsit"! Bocsi!) :)

2001 óta minimum évi 20.000 Km saját autóval, és további 70.000-et küldtem már a Vivaro-ba !

nem mondom, hogy a toppon vagyok, de azért van némi rutinom már a vezetésben! ;)

Aham, pedig én nem is rúzsozom magam a visszapillantóban. :P Én a pattanásaimat nyomkodom ott. :lol:

:) :D :lol: :lol: B) Ez yó, ez tetszik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

2001 óta minimum évi 20.000 Km saját autóval, és további 70.000-et küldtem már a Vivaro-ba

Azt a kutya sem nézi :lol: amúgy sem bizonyítható.. :)

No, további jókat, kifőzöm magam mint a presszó kávét :lol: elkaptam ezt a tetvedék vírust :) 2 nap alatt pár kollégát már sikerált alaposan lefertőzni... :D

Link to comment
Megosztás:

2001 óta minimum évi 20.000 Km saját autóval, és további 70.000-et küldtem már a Vivaro-ba !

nem mondom, hogy a toppon vagyok, de azért van némi rutinom már a vezetésben! :P

:D :lol: :lol: B) ;) Ez yó, ez tetszik! :lol:

"a nem vagy toppon"-t Novyra értettem, hogy az a 3 mondatot sem tudta leírni rendesen. :)

Azt is írtam, hogy általánosítottam. Csak ugratásnak szántam! Nem megsértődni! :P

Látszik, hogy mi még nem beszéltünk túl sokat egymással. A többiek már nem vesznek komolyan... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.