Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nna, hatalmas szívások közepette műszaki vizsga kompatibilissá tettük haverral a verdát. Durván ránk sötétedett. :)

Üléscsere rutin, stabrúd bekötő csere is könnyen ment, de a gumiharang... :D Egy lavornyi szervóolaj is kifolyott, nagyrésze a kezemen volt. :)

Köszönöm mégegyszer Hening Karcsi kartársnak a segítségét az ülés ügyben. :huh: Egyébként marha kényelmes az ülésed. ;) Az enyém ezekszerint már szét van ülve. :lol:

Ja megnéztem és nálam a kormányműn a nyomtávrudak bekötése stabil. Az autót meg tudnám vele emelni. :angry: Abszolút nem lötyög. :blink: Lehet az érintetteknek az a kis téglalap valami van kikopva a kormányműbe, amibe a nyomtávrudakat kell becsavarozni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nna, hatalmas szívások közepette műszaki vizsga kompatibilissá tettük haverral a verdát. Durván ránk sötétedett. :)

Üléscsere rutin, stabrúd bekötő csere is könnyen ment, de a gumiharang... :D Egy lavornyi szervóolaj is kifolyott, nagyrésze a kezemen volt. :)

Köszönöm mégegyszer Hening Karcsi kartársnak a segítségét az ülés ügyben. :huh: Egyébként marha kényelmes az ülésed. ;) Az enyém ezekszerint már szét van ülve. :lol:

Ja megnéztem és nálam a kormányműn a nyomtávrudak bekötése stabil. Az autót meg tudnám vele emelni. :angry: Abszolút nem lötyög. :blink: Lehet az érintetteknek az a kis téglalap valami van kikopva a kormányműbe, amibe a nyomtávrudakat kell becsavarozni... :lol:

Elővizsgán már voltál?

Link to comment
Megosztás:

Nna, hatalmas szívások közepette műszaki vizsga kompatibilissá tettük haverral a verdát. Durván ránk sötétedett. :)

Üléscsere rutin, stabrúd bekötő csere is könnyen ment, de a gumiharang... :D Egy lavornyi szervóolaj is kifolyott, nagyrésze a kezemen volt. :)

Köszönöm mégegyszer Hening Karcsi kartársnak a segítségét az ülés ügyben. :huh: Egyébként marha kényelmes az ülésed. ;) Az enyém ezekszerint már szét van ülve. :lol:

Ja megnéztem és nálam a kormányműn a nyomtávrudak bekötése stabil. Az autót meg tudnám vele emelni. :angry: Abszolút nem lötyög. :blink: Lehet az érintetteknek az a kis téglalap valami van kikopva a kormányműbe, amibe a nyomtávrudakat kell becsavarozni... :lol:

na most jól megvígasztaltál :(

Link to comment
Megosztás:

Hogyne, az alapján lett megcsinálva minden. Az üléses dolgot fel sem írták, de biztos ami tuti. :lol:

Bocsánatot kívánok, de direkt megrángattam és biza beton. :huh:

Akkor állhatok neki működőképes kormányművet keresni.

Amúgy nem álltam meg én se, pénteken lett összerakva, ma megint szétszedtem az autót. Kapnak a féktárcsák még egy ucsó esélyt. Holnap beviszem a céghez, felszabályozzuk őket. Ha megint behullámosodnak mennek a kukába.

Link to comment
Megosztás:

őőőő

de a generátort meg kellene fognia nem?

emlékszel dáw, mikor volt a hangerőmérés?? egyik kocsinak hogy ingadozott az alapjárat??

az is azért volt, mert meghúzta agenerátort az erősítő.

Az egyik haveromnak az autóba akkora hangtechnikát raktak, hogy alapjáraton leállt az autó! :huh: Szegényt úgy sajnálom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor külön aku kell? :huh:

Durva volt, de igen! Azzal nyitottak a tuning hifisnél, hogy figyelmeztették a srácot, hogy ha lehet, ne koppoltassa, mert nem fogja szeretni az autó! Erre a barom kiállt a műhelyből, hajtotta a kíváncsiság, hogy meddig bírja, rátekerte a hangerőt és mielőtt leállt volna az autó, berobbant a hátsó szélvédő, az első meg megrepedt! :lol: Mondanom se kell, hogy nem 50e ft-os hangtechnika volt benne. Tele van lóléval és szereti költeni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Durva volt, de igen! Azzal nyitottak a tuning hifisnél, hogy figyelmeztették a srácot, hogy ha lehet, ne koppoltassa, mert nem fogja szeretni az autó! Erre a barom kiállt a műhelyből, hajtotta a kíváncsiság, hogy meddig bírja, rátekerte a hangerőt és mielőtt leállt volna az autó, berobbant a hátsó szélvédő, az első meg megrepedt! :huh: Mondanom se kell, hogy nem 50e ft-os hangtechnika volt benne. Tele van lóléval és szereti költeni! :lol:

:lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Majd később eladta a cuccot, mert rájött, hogy azzal a cuccal hangnyomásversenyekre kell járni, nem halkan rádiót hallgatni! :huh:

Nekem az egyik osztálytársam egy Skodát nyomatott tele decibelle, nyert is sok versenyt, és érdekes, nem a füle, hanem a szeme ment tönkre miatta. Valami hangnyomás-légnyomás vagy mittomén.

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert az apjáé! :lol: Aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli...

így van! amikor kiderült h találtak nekem 2 gyári F astra hangszórót a csomagtartóajtóba....áááá repültem az örömtől. :huh:

Nah jolvan fiúk. Sztem ma már nem leszek fent. Holnap jövök!

Addigis benzingőzős és kukoricás jóíccakát mindenkinek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nade villanyantenna kikábelezve caravanba? Ennyire nem készülhettek egy kaptafára! :lol:

Végülis lehet hogy két darabból csinálták az autódat és az első darabja nem caravan volt :D (vagy esetleg mégiscsak készülhettek ennyire egy kaptafára :lol: ) Lehet olcsóbb volt, mint új köteget tervezni hozzá :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.