Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen apukámnak s szereztem egyet,az lett a szeme fénye :D

Meg érdemelt már az öreg egy normális autót :lol:

Nekünk ez az 1 van. Faterral közösen ez a szemünk fénye. :( Vigyázunk rá...költök rá...kéri a pénzt :lol: én a kocsit kérem. Úgyis venni fog majd egy újabb autót, és ez az enyém marad. :D Másképp ha nem maradna meg nekem már vettem volna egy teljesen önálló sajátot. De ettől nincs szivem megválni.Sok sok sok emlék...Hmmm...Már Ő egy családtag. Így inkább várok 1 kicsit... És az enyém lesz teljes egészében. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekünk ez az 1 van. Faterral közösen ez a szemünk fénye. :D Vigyázunk rá...költök rá...kéri a pénzt :lol: én a kocsit kérem. Úgyis venni fog majd egy újabb autót, és ez az enyém marad. :D Másképp ha nem maradna meg nekem már vettem volna egy teljesen önálló sajátot. De ettől nincs szivem megválni.Sok sok sok emlék...Hmmm...Már Ő egy családtag. Így inkább várok 1 kicsit... És az enyém lesz teljes egészében. :lol:

Nekem még csak egy éve van meg,de szeretem.

Mondjuk ez eddig a legfiatalabb autóm és a legnyugatiasabb is :lol:

Pedig én mondtam a legjobban,hogy nekem kombi és kerepelős nem kell :D -Ebből a kerepelős hál istennek bejött. :( :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem még csak egy éve van meg,de szeretem.

Mondjuk ez eddig a legfiatalabb autóm és a legnyugatiasabb is :lol:

Pedig én mondtam a legjobban,hogy nekem kombi és kerepelős nem kell :D -Ebből a kerepelős hál istennek bejött. :lol: :(

Ez az autó a családban van már...őőő...10 éve azt hiszem. Gyermek volt amikor megvettük.. 7 éves :D mostmegmár...lassan felnőtt lesz. :D

Nekem ugye kombi is meg dizel is :D abból is szívó (de engem sosem szivatott még meg). nagyon szeretem.

Link to comment
Megosztás:

Ez az autó a családban van már...őőő...10 éve azt hiszem. Gyermek volt amikor megvettük.. 7 éves :( mostmegmár...lassan felnőtt lesz. :D

Nekem ugye kombi is meg dizel is :lol: abból is szívó (de engem sosem szivatott még meg). nagyon szeretem.

Nem te fizetted a generált mi? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem te fizetted a generált mi? :D :lol:

Hálistennek nem...vagyis volt benne nekem is részem mert a 200ezer forintból márcsak 130 van meg :lol:

A többit meg fizették faterék. Viszont mostanában...én vettem a termót, az olajat, a spirált, a tolatógombát, a szűrőt, és a tatarozásra is teszem a píízt elfele.. :(

Na dehát valamit valamijééé :D

Link to comment
Megosztás:

Hálistennek nem...vagyis volt benne nekem is részem mert a 200ezer forintból márcsak 130 van meg :lol:

A többit meg fizették faterék. Viszont mostanában...én vettem a termót, az olajat, a spirált, a tolatógombát, a szűrőt, és a tatarozásra is teszem a píízt elfele.. :D

Na dehát valamit valamijééé :D

Most soroljam én is? :D :lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

Ez az autó a családban van már...őőő...10 éve azt hiszem. Gyermek volt amikor megvettük.. 7 éves :D mostmegmár...lassan felnőtt lesz. :D

Nekem ugye kombi is meg dizel is :( abból is szívó (de engem sosem szivatott még meg). nagyon szeretem.

Engem megszivatott most,ezért haragudtam is rá,de főleg magamra :lol:

Dec.26-án leállt 2 henger (karácsonyi rokonlátogatás)

Azóta itt állt az udvarban mert se időm se pénzem nem volt megnézetni.

Figyelj most jön a poén! :D 2 napja kimentem,mondom elindítom,mert ideje lesz megmozgatni legalább azt a két hengert :D

Elindítom,két henger belép.-mondom felnyitom én már az elejét megnézem,és láss csodát megmozgatom a trafóra menő áramszálat és megjött a másik két henger is.

Na mármost azóta jó,csak egy egyszerű érintkezési hiba :lol:

Szóval csak ennyire vagyok idióta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hálistennek nem...vagyis volt benne nekem is részem mert a 200ezer forintból márcsak 130 van meg :lol:

A többit meg fizették faterék. Viszont mostanában...én vettem a termót, az olajat, a spirált, a tolatógombát, a szűrőt, és a tatarozásra is teszem a píízt elfele.. :(

Na dehát valamit valamijééé :D

Egy tatarozás enyimének is kellene,meg hegesztés is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem megszivatott most,ezért haragudtam is rá,de főleg magamra :lol:

Dec.26-án leállt 2 henger (karácsonyi rokonlátogatás)

Azóta itt állt az udvarban mert se időm se pénzem nem volt megnézetni.

Figyelj most jön a poén! :D 2 napja kimentem,mondom elindítom,mert ideje lesz megmozgatni legalább azt a két hengert :P

Elindítom,két henger belép.-mondom felnyitom én már az elejét megnézem,és láss csodát megmozgatom a trafóra menő áramszálat és megjött a másik két henger is.

Na mármost azóta jó,csak egy egyszerű érintkezési hiba :P

Szóval csak ennyire vagyok idióta :lol:

:( Kellemetlen... :D :D :D Dehát...előfordul :lol: Suliba nálunk 1 tanár járt hasonlóan... Mozgatja az egeret és gondolkodik hogy miért nem jó a monitor...mii lehet a baja??? Nemtudja..felszalad az rendszergazdáért. Elindult..én odamentem és bekapcsoltam a monitort :D

Link to comment
Megosztás:

meg van az sms még mostis... :lol:

kis "szűk" 40-50es darabszámú tétellista :lol: ( és sztem még lehet keveset mondtam? )

És nincs benne hogy kéne két lengéscsillapító előre, hátra csak fékbetét, előre már tárcsa is, és akkor még mindig nincs összerakva az eleje :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

És nincs benne hogy kéne két lengéscsillapító előre, hátra csak fékbetét, előre már tárcsa is, és akkor még mindig nincs összerakva az eleje :lol: :D :lol:

Szeretik a pénzt... :( :D

NAgyon sokan amúgy az én generálozásom árára azt mondták hogy te hülye vagy...vettem volna már inkább 1 másikat... én meg arra rávágtam, hogy te vagy a hülye mert lehet megveszed a másik hulladékát.

Link to comment
Megosztás:

Szeretik a pénzt... :lol: :D

NAgyon sokan amúgy az én generálozásom árára azt mondták hogy te hülye vagy...vettem volna már inkább 1 másikat... én meg arra rávágtam, hogy te vagy a hülye mert lehet megveszed a másik hulladékát.

1/3-ad áron vettem a mocit a generálodhoz képest, szinte a szomszédodtól :D :D :( Viszont az igaz hogy a tiedben legalább tudod mi van benne, és hogy az milyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

1/3-ad áron vettem a mocit a generálodhoz képest, szinte a szomszédodtól :D :D :lol: Viszont az igaz hogy a tiedben legalább tudod mi van benne, és hogy az milyen :lol:

jaja. :(

Bár ezeket az "összeállításokat" faterom csinálta, ő ért jobban hozzá :D

De semmiből sem a gagyit tette bele. nagyon nagyon sok alkatrész bilstein. Bár ezt már írtam :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor a difi jó,mert fékbetét cserénél ez ment :(

Akkor féltengely? :lol: Az sok lesz :lol:

Van elég olaj a váltóban?

Ne rohanj mindjárt féltengelyt venni, mert lehet egy futómű állítás is megoldja a gondod.

Középállásból mindkét irányba uagyananyit tudsz tekerni a kormányon?

Én elvinném futóműveshez egy nyúzópados vizsgálatra, lengéscsillapító vizsgálatra és futómű beállításra. Kijön 1/3 tank benzin árából jobb helyeken.

Link to comment
Megosztás:

Úgy voltam,hogy most veszek egy normális autót magamnak.

700 volt.

Tudom ennyiért már vehettem volna jót is :lol:

Amúgy jó kis autó csak elérték a kopoalkatrész problémák,meg a többi :lol: :(

a generálozásom kevesebb volt 3 százassal :D

-Dízel astra?

-Az.

Opel mocis... vagy... isuzu?

-Bilstein.

:D :D

Na jó a blokk azé még gyári..meg a vezérműtengely is...Bár a blokk fúrva van a vezérműtengely meg köszörűlve :D

Link to comment
Megosztás:

Van elég olaj a váltóban?

Ne rohanj mindjárt féltengelyt venni, mert lehet egy futómű állítás is megoldja a gondod.

Középállásból mindkét irányba uagyananyit tudsz tekerni a kormányon?

Én elvinném futóműveshez egy nyúzópados vizsgálatra, lengéscsillapító vizsgálatra és futómű beállításra. Kijön 1/3 tank benzin árából jobb helyeken.

Váltóban az olajat nem tudom :lol:

A kormányt mindkét irányba érzésem szerint egyforma. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.