Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Asszony ugyis dolgozik. :lol:

:( :D :D

Á nem jó, próbálam már...olyan kemény műanyagból van. :lol: :D

:D Kend be valamivel...

Amúgy van 1 csaj osztálytársam akinek az ökle befér a szájába, meg egy félliteres kólásüveg talpa....

Na jó befejeztem.. :lol: Inkább erre ne válaszoljon senki...maradjon a fantáziálás

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :(

:D Kend be valamivel...

Amúgy van 1 csaj osztálytársam akinek az ökle befér a szájába, meg egy félliteres kólásüveg talpa....

Na jó befejeztem.. :D Inkább erre ne válaszoljon senki...maradjon a fantáziálás

miket próbáltál még beletenni a szájába? :D :D

Vigyázz mert kezdesz úgy írni hogy ha elolvassák akkor már a te neved alatt szerepel :lol: (főleg hogy ezen az oldalon még csak Te írtál ezekről :D )

Link to comment
Megosztás:

miket próbáltál még beletenni a szájába? :D :D

Vigyázz mert kezdesz úgy írni hogy ha elolvassák akkor már a te neved alatt szerepel :P (főleg hogy ezen az oldalon még csak Te írtál ezekről :P )

nana :D a telefonszexet teírtad :D

Csak az egyik? Amatőr.... :lol:

:( :lol: :lol:

Mik ki nem derülnek :D

Link to comment
Megosztás:

nem az olaj vizes, hanem a víz olajos :D

Nem tudom, az uaznál megy-e víz az olajteknőhöz, nálunk nem. Ha sérült az olajteknő tömítés akkor "csak" csepeg a motorolaj a kocsi alá.

( a motor topikból hoztam..hogy ott ne offoljak )

De: :lol: :lol: :( :D Köszi Astrásgyerek és Zotya! Akkorát nevettem amikor megláttam, hogy sztem még a földszinti emberek is meghallották. ( mégjobbá tettétek a napomat )

Link to comment
Megosztás:

( a motor topikból hoztam..hogy ott ne offoljak )

De: :D :D :D :D Köszi Astrásgyerek és Zotya! Akkorát nevettem amikor megláttam, hogy sztem még a földszinti emberek is meghallották. ( mégjobbá tettétek a napomat )

:lol:

mi volt olyan vicces :lol: olvasd el az előzményeket is :D

semmi köze az olajteknő tömítésnek ahhoz, hogy a kiegyenlítőtartályba olaj kerül :lol: vagy én tudom rosszul?? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.