Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tökmindegy. Csak össze vannak kötve a csavarkapcsokkal. Valamint a féklevegő-csövek vannak összekapcsolva. Ez még nem jelenti azt hogy szinkronizálva vannak és a szergej a vontató, a csörgő meg a tolómozdony. Teljesen más technológia a két mozdony. A csörgő magyar gyártmány a szergej szovjet. Ezért lehetetlenség szinkronizálni őket. :lol:

Deeee nem értek hozzá. :lol:

ezeknélkül a kocsog smeilik nélkül is elhisszük neked :D

engem eléggé idegesít, mikor minden mondandódhoz ezt rakod

:(

Link to comment
Megosztás:

olyan könyvet mint a legohoz volt h össze tudd rakni, honnan tudok szerezni? (nem, nem legohoz, f astrához:))

Olyan amiben le van rajzolva kockáról-kockára hogyan kell összerakni? :(

Tökmindegy. Csak össze vannak kötve a csavarkapcsokkal. Valamint a féklevegő-csövek vannak összekapcsolva. Ez még nem jelenti azt hogy szinkronizálva vannak és a szergej a vontató, a csörgő meg a tolómozdony. Teljesen más technológia a két mozdony. A csörgő magyar gyártmány a szergej szovjet. Ezért lehetetlenség szinkronizálni őket. :lol:

Deeee nem értek hozzá. :lol:

Nem is olyan rég meg itt a Bakonyban nem tudott felmenni a szerelvény a dombon, mert kipörögtek a kerekek, tele volt a vágány vizes falevelekel. Ezeken nincs olyan homokszóró?

Vez.mu szij, vez mu tegnely szimering, vizpumpa, vez mu szij feszito gorgo, Fotengely szimering, olaj szuro, olaj, levego szuro, ( meg egy) antenna , ekszij

es nemi munka dij...

asszem ennyi

Reális ár. Nekem is ennyi volt, csak benne volt egy bontott HF, és a szerelésért+a vontatásért nem fizettem. :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan amiben le van rajzolva kockáról-kockára hogyan kell összerakni? :lol:

Nem is olyan rég meg itt a Bakonyban nem tudott felmenni a szerelvény a dombon, mert kipörögtek a kerekek, tele volt a vágány vizes falevelekel. Ezeken nincs olyan homokszóró?

Reális ár. Nekem is ennyi volt, csak benne volt egy bontott HF, és a szerelésért+a vontatásért nem fizettem. :(

Tudtommal nincsen. Egyébként a hiperszuper flörtnek is kipörögnek a kerekei. Szombaton tapasztalhattam, ahogy hallom a gyorsulást aztán hirtelen elmúlik a gyorsító erő és felpörögnek a motorok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan amiben le van rajzolva kockáról-kockára hogyan kell összerakni? :lol:

Nem is olyan rég meg itt a Bakonyban nem tudott felmenni a szerelvény a dombon, mert kipörögtek a kerekek, tele volt a vágány vizes falevelekel. Ezeken nincs olyan homokszóró?

Reális ár. Nekem is ennyi volt, csak benne volt egy bontott HF, és a szerelésért+a vontatásért nem fizettem. :lol:

bontott HF?

sorry a roviditesekben meg nem vagyok otthon...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.