Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerusztok!

Jó régen voltam itt :lol: ( 2napja ) :lol:

Kicsit bezizzentem, kemény volt ez a szülői. A csapat egyik fele nagyképű a másik fele retartdált. Egyedül én voltam normális, képzelhetitek hogyan éreztem magam közöttük. Még jó, hogy találtam hátul egy csomó fakockát, legalább elfoglatam magam. Beültem egy nagy darab fószer mögé, egészen az ötödik emeletig takarásban voltam. :(

lehet megbújt benned egy építészmérnök :D :D

Link to comment
Megosztás:

Itt van a fejetlen kapkodás eredménye.

Még szerencse hogy nekem nem kellett megcsináltatni a műszakival együtt, mert ablakon kidobott pénz lett volna. :lol:

fúúj..eredetiség vizsgálat.. :( De utálom ezt a szót..

Enyém emiatt nem kapott fél évig rendszámot amikor behoztuk külföldről... :D

De amúgy kőkemény szivatás, és szívás azoknak akik fizettek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt van a fejetlen kapkodás eredménye.

Még szerencse hogy nekem nem kellett megcsináltatni a műszakival együtt, mert ablakon kidobott pénz lett volna. :lol:

Aham, de erről már volt szó, valaki kérdezte, és meg is találtunk róla a cikket. Áprilisig könnyíthetnének még a dolgon. :( Az enyhe fokú felületi rozsdát átminősíthenék szarrá rohadt lemezzé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hónap végén megyek Szolnok környékére, onnan már nem vagy nagyon messze. Egy félutas találkozó, amit a múltkor beszéltünk? :lol:

Dátumtól függ, hogy lesz-e munka avagy sem :D

Viszont ha nem lesz, akkor siiimán :lol: Miért "jössz" Szolnokra? Milyen ügyben? vagy majd este msnen elmondod Kedveském? :(

Link to comment
Megosztás:

Nagy dolog, én meg este skájpoltam Brezsóval! :( :D

Akkor írom a folytatást.: én visszamentem szerelni, Ő meg visszament tűzhelyet súrolni. :D

Én meg msneztem és kameráztam barátnőmmel :D

Meg beszéltem Novyval is... De Dáwiddal nem.... Tényleg... mé' nem? :lol: :lol:

nnnah..? Vágj vissza :D Te jössz

Link to comment
Megosztás:

Cybersex??? :lol: :lol: :(

neeem :D :D

Multkor már ki lett beszélve...kemény a kamera :D

Kell vkinek bolha ( pl. karpitrogzito ) a kocsihoz? talaltam egy jo helyet!

Bontó? :D Kiszedni az összes ottlevő astrából :D

Uncsimnak a kadettjén a hátsó ablaktörlőn az a kis műanyagos vacak ami a tövénél van...az letört... Na állandóan az enyémről akarta leszedni és a töröttet feltenni nekem. 1szer meg is csinálta, de mire észbekapott már vissza is cseréltem :lol:

Ezért azt csináltuk, hogy bementünk 1 autókereskedésbe mondván: Opel astrát,kadettet,corsát, vectrát szeretnénk majd venni és szétnéznénk köztük... Mondták hogy ott vannak lehet nézelődni. odamentünk 1 astrához lekaptuk róla az épet és feltettük rá a töröttet. Azóta is az van uncsimnak :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.