Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Nem tudom ide tartozik-e, de jobb helyre nem tudtam besorolni a témát.

Szóval, akkumlátor töltés miatt a rádió kéri a kódot. Sima mezei Car300.

- Hogyan kell beütni?

Tudom, hogy vmi gombokat kell nyomogatni, 1x már csináltam, de már nem emlékszem hogyan.

Ha valaki megírná nekem, azt megköszönném.

További szellemes napot! :lol:

Cosso

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudom ide tartozik-e, de jobb helyre nem tudtam besorolni a témát.

Szóval, akkumlátor töltés miatt a rádió kéri a kódot. Sima mezei Car300.

- Hogyan kell beütni?

Tudom, hogy vmi gombokat kell nyomogatni, 1x már csináltam, de már nem emlékszem hogyan.

Ha valaki megírná nekem, azt megköszönném.

További szellemes napot! :lol:

Cosso

GyIK

Link to comment
Megosztás:

Jók voltak a Wareszok. Nekem volt kettő is. Mindkettő még a régebbi, a motor mögött volt a hűtő. Nagy bódé, billegett is a kanyarokban. A gyorsulása abban az időben tényleg nagyon komoly volt. 5 literes kanna víz nélkül nem indultam sehova. ;) Plusz trafó mindig volt nálam. Egy nagyobb pocsolya után elszállt az erő, volt hogy csak egy henger ment. Aztán beindult a második, és mintha a turbó tolná indult a harmadik is. :)

Igazi kaland volt minden utazás. Aki nem vezette, nem tudja milyen élmény. :lol:

soha se volt nálunk víz, csak be volt téve az orrába egy plusz hűtő, de mikor mocit cseréltünk az se kellett.

egyetlen egyszer ment el az erő víz miatt, de akkor 20cm mély tócsába csúszkáltunk ;)

féket félévente be kellett járatni, mert beszorulta munkahenger elől...

Link to comment
Megosztás:

És nénózhattál is? ;) :cry:

El tudom képzelni ahogy az ügyeleti pihenőben egy ilyennel szórakozik ;) ;)

mentoauto-1-55~2686423.jpg

Trabantról beszéltem... :lol: :P

Én meg a csajokról.. :) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Mindig nénózok ha únom magam. Minden szolgálat előtt A-Z-ig átvesszük az autót és bár nem a mi feladatunk mindig beülök és megvinnyogtatom a mentőt. :)

Én meg mindíg elvittem a gyerekeket, tűzoltók-mentők-rendőrség nyilt napra, aztán persze be kellett ülni vele a kocsiba. ;) A kisgyerek szeretné a szirénáznánk? A gyerek nem, de én igen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

opel találkozóra olyanok is szoktak menni akiknek nem makulátlan az autójuk? :)

Ha ez a kérdés felmerült volna, akkor a városba se engedtek volna a múltkori talin :P (és a végén még díjat is nyertem ;) )

Enyém volt az egyetlen 10 üléses caravan. Én mentem a legmesszebről, én voltam az egyetlen gyári kipufogós és az egyetlen dízeles, a kipuff hangversenyen, ráadásul én estem le a biciklitároló tetejéről, úgyhogy fájdalomdíjnak kaptam egy nyalókát is :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha ez a kérdés felmerült volna, akkor a városba se engedtek volna a múltkori talin :P (és a végén még díjat is nyertem :) )

Enyém volt az egyetlen 10 üléses caravan. Én mentem a legmesszebről, én voltam az egyetlen gyári kipufogós és az egyetlen dízeles, a kipuff hangversenyen, ráadásul én estem le a biciklitároló tetejéről, úgyhogy fájdalomdíjnak kaptam egy nyalókát is :lol: ;)

messziről látszódott, hogy nem helyi hülye vagy ;)

Link to comment
Megosztás:

Enyém volt az egyetlen 10 üléses caravan. Én mentem a legmesszebbről, én voltam az egyetlen gyári kipufogós és az egyetlen dízeles, a kipuff hangversenyen, ráadásul én estem le a biciklitároló tetejéről, úgyhogy fájdalomdíjnak kaptam egy nyalókát is ;) ;)

Én meg a legutolsó aki odaér :) és nem azért mert dízel!!! :lol: :P :P

messziről látszódott, hogy nem helyi hülye vagy ;)

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

persze, megtehetem, van dízel alkatrész a kocsiban :P ;)

Jah, meg ép sárvédőd, MHT-d, meg lökösöd is. :lol: Egész kib...ott nap k..va kasztnielemeket keresek pirosban. Sehol nincs. Ahol meg mégis, ott "tökéletes állapotú az autó, egyedül a jobb eleje sérült enyhén" Mindenki jobb elöl töri meg az autót? ;) :P elegem van már... veszek ződ motorháztetőt, meg fehér sárvédőt aztán bérbeadom felvonulni... :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah, meg ép sárvédőd, MHT-d, meg lökösöd is. :lol: Egész kib...ott nap k..va kasztnielemeket keresek pirosban. Sehol nincs. Ahol meg mégis, ott "tökéletes állapotú az autó, egyedül a jobb eleje sérült enyhén" Mindenki jobb elöl töri meg az autót? ;) :P elegem van már... veszek ződ motorháztetőt, meg fehér sárvédőt aztán bérbeadom felvonulni... :) ;)

egy nagymagyar matricát is nyomass rá :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.