Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

látom megértetted a komment lényegét :lol:

mi értelme csak a tárcsának??? végülis nem drága az insignia ajtó se astrara... de minek???? :)

ahj jovan már... de az insignia ajtót soha se fogod felrakni az astrára...

de a 288as tárcsát azért fel lehet.

;)

Link to comment
Megosztás:

Meg helyesírni sem tudtok megint... :)

Fogd fel nyelvújításnak! ;) ;) :P Szerintem amúgy esélytelen vagy. Senki nem szándékosan ír hibásan, helyesírás-ellenőzőt meg... hát azt már had' ne találjam ki hogy miért nem használ, ha egyébként ismeri magát :lol:

Link to comment
Megosztás:

De igen, már fel is tettem a gépre:

http://kep.ivpicture.hu/322370.jpg :P

Nade most komolyan, tényleg ásítt! :lol:

Az XP is tud ásítani ha olyan hangot állítok be neki :P Lehet hogy a Vistának ez alapfelszereltség. Egyszer asszony majd hajnalban megy a konyhába és hallja hogy te is ottvagy, valaki más meg ásítozik. Aztán magyarázhatod ;) :)

(és különben is, ha nem hagytad aludni egész este, akkor persze hogy ásítozik ;) )

Link to comment
Megosztás:

Az XP is tud ásítani ha olyan hangot állítok be neki :P Lehet hogy a Vistának ez alapfelszereltség. Egyszer asszony majd hajnalban megy a konyhába és hallja hogy te is ottvagy, valaki más meg ásítozik. Aztán magyarázhatod ;) :)

(és különben is, ha nem hagytad aludni egész este, akkor persze hogy ásítozik ;) )

Biztos így van, csak most tünt fel. Általában már leveszem a fülhalgatót amikor lekapcsolom a gépet, de most fent maradt, és néztem körbe az ásításra, hogy ki van még a szobában?! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Biztos így van, csak most tünt fel. Általában már leveszem a fülhalgatót amikor lekapcsolom a gépet, de most fent maradt, és néztem körbe az ásításra, hogy ki van még a szobában?! :lol: ;)

A Skype ásít valójában, amikor kilépsz! Próbáld ki, hogy csak abból lépsz ki! :)

Link to comment
Megosztás:

Fog nekem én még elfáradni csomitartó-teleszkópom ;) ;)

Nekem már most fáradt. Nem ejti vissza de nem is emeli fel. Ha az asszony megy először pakolni csak annyira emeli fel, hogy ő aláférjen, én meg rendszeresen lefejelem. :lol: Nem az asszonyt, az ajtó élét. :P Egyenlőre. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Már írtam az Udinak több privátot a digit műszer beszereléssel kapcsolatban de nem kaptam választ! Mi lehet ennek az oka? Valami hiba van a rendszerben, vagy csak egyszerűen nem ír vissza? Már írtam másnak is privibe, akkor sikerült. Most is kiírta hogy sikeres volt az üzenetküldés, de semmi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Már írtam az Udinak több privátot a digit műszer beszereléssel kapcsolatban de nem kaptam választ! Mi lehet ennek az oka? Valami hiba van a rendszerben, vagy csak egyszerűen nem ír vissza? Már írtam másnak is privibe, akkor sikerült. Most is kiírta hogy sikeres volt az üzenetküldés, de semmi!

Nem biztos, hogy olvasta is. Várj türelemmel.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már most fáradt. Nem ejti vissza de nem is emeli fel. Ha az asszony megy először pakolni csak annyira emeli fel, hogy ő aláférjen, én meg rendszeresen lefejelem. :lol: Nem az asszonyt, az ajtó élét. ;) Egyenlőre. ;)

Nekem mióta benne vannak a hangszórók, azóta kicsit gyengébb a dolog. Aztán megjött a hideg, akkor még gyengébb lett. (volt hogy rámcsukódott :) :P ) Most jó idő van, tart rendesen :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha az asszony megy először pakolni csak annyira emeli fel, hogy ő aláférjen, én meg rendszeresen lefejelem. ;) Nem az asszonyt, az ajtó élét. :D Egyenlőre. ;)

Na ezt felolvastam nejemnek ;) érdekes reakciók váltott ki belőle :lol: pár napja elkezdtem csiklandozni, felugrott és úgy megfejelt, hogy kishíján elájult :D először csak pislogtam rá, hogy egyben van-e de egy piros folttal megúszta. :P :P

Nekem mióta benne vannak a hangszórók, azóta kicsit gyengébb a dolog. Aztán megjött a hideg, akkor még gyengébb lett. (volt hogy rámcsukódott ;) :D ) Most jó idő van, tart rendesen :D :cry:

Ja, nálam is ugyanez a szitu. Kissé súlyosak a Hertz hangosok.. :)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt felolvastam nejemnek ;) érdekes reakciók váltott ki belőle :lol: pár napja elkezdtem csiklandozni, felugrott és úgy megfejelt, hogy kishíján elájult :D először csak pislogtam rá, hogy egyben van-e de egy piros folttal megúszta. :P :P

Ja, nálam is ugyanez a szitu. Kissé súlyosak a Hertz hangosok.. :)

Ezek szerint nem csak az én drágám építi le magát időnként. :D Vasárnap olyat rárúgott az asztalomra hogy egész nap sántított... ;) Nekem meg volt pofám először felvenni a modellautót a földről és csak utána őt, úgyhogy még morci is volt ;) :D

hangcóró meg... hát valamit valamiért. Azóta a táskát, meg a kabátot csak a hátsó ülésre teszem :cry: :D Ha meg meló van, akkor már úgyis megmelegedett annyira hogy megtartsa addig amíg egy dobozt kiveszek a hátuljából. Amúgy is sietés van, mert nem szeretem sokáig otthagyni ahol nem szívlelik a közterületesek ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Na ezt felolvastam nejemnek ;) érdekes reakciók váltott ki belőle :lol: pár napja elkezdtem csiklandozni, felugrott és úgy megfejelt, hogy kishíján elájult :P először csak pislogtam rá, hogy egyben van-e de egy piros folttal megúszta. ;) :P

Én is ébredtem már arra, hogy csillagokat látok, meg zsibbad a fél fejem. Néztem is nincs-e az ágy mellett egy fahusáng, vagy egy darab léc. Kizárt hogy csak kézzel akkorát tudjon ütni. :)

Baccameg, honaptól megint Eger. Igy hogyan csinálom ameg a kocsit a műszakira? Megfordult a fejemben, hogy elviszem szerelőhöz, aztán oldja meg, de gyorsan lebeszéltem megam róla. Egyrészt ne belőlem éljen meg, másrészt valamit elqrnak aztán veszekedjek vele, meg szívjak hónapokon keresztöl?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg! :lol: Várjál megkeresem a listát.:

11. számú probléma.: számítógép ásítása.: megoldva.

Kösz. ;)

most mondanám,hogy hhhhbbbuuta vagy, denem szabad eldádáz érte "apukád". :)

Lusta vagyok, de inkább veszek caravan csomitérajtó teleszkópot feleennyiért bontóban. Amúgy is előbb a hegesztőgép. :P

én oldottam meg legolcsóbban, mert én kaptam Brekitől :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.