Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ilyen kéne a miénkbe is, egy fűtőszállal könnyedén át lehetne melegíteni télen is, így az etanollal való indulás könnyebben menne.

Két betű a megoldás:SE :)

Na megvolt a napi adag, mehetek aludni:

zotya975 2008-07-19 10,156 52 16.77%

spzoli 2008-10-02 3,817 12 3.87%

Novy 2007-01-25 12,514 11 3.55%

corsIKa 2005-06-16 2,371 10 3.23%

daykiller 2008-04-14 5,256 10 3.23%

Jóccakát! :)

Link to comment
Megosztás:

Két betű a megoldás:SE :D

Na megvolt a napi adag, mehetek aludni:

zotya975 2008-07-19 10,156 52 16.77%

spzoli 2008-10-02 3,817 12 3.87%

Novy 2007-01-25 12,514 11 3.55%

corsIKa 2005-06-16 2,371 10 3.23%

daykiller 2008-04-14 5,256 10 3.23%

Jóccakát! :D

Hogy téged mi tud boldoggá tenni. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Dupla, hardveres tűzfal. :) Egyiken egyedi gyártású mini linux alapú oprendszer fut. :)

Nincs jó tapasztalatom a noddal, de az avg és az avast is el-el halt. A kasp. teszi a dolgát.

Tökéletes vírusirtó nincs. AVG feleslegesen terheli a rendszert, Avast baromságokat fog meg, a valódi veszélyt meg átengedi vagy nem tud vele mit kezdeni. A nod meg a rendszerterhelést figyelve dolgozik. Óránként átnézi a C-t, ha van szabad erőforrás és minden frissítés után ellenőriz.

Link to comment
Megosztás:

Dupla, hardveres tűzfal. :) Egyiken egyedi gyártású mini linux alapú oprendszer fut. :)

Tökéletes vírusirtó nincs. AVG feleslegesen terheli a rendszert, Avast baromságokat fog meg, a valódi veszélyt meg átengedi vagy nem tud vele mit kezdeni. A nod meg a rendszerterhelést figyelve dolgozik. Óránként átnézi a C-t, ha van szabad erőforrás és minden frissítés után ellenőriz.

Egészségedre...

Link to comment
Megosztás:

Az avast nálam évek óta jól teljesít. A nod egy nagy darab kula :D

Mindegyik gépünkön avast megy, évek óta hibátlanul.

Nem vitázok erről. A tapasztalataim az ellenkezőjét mondják és én inkább azokra támaszkodom. :)

Egészségedre...

Köszi. Mondjad te is, hogy büdös kocka. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kézi pumpára van valakinek valami jó tippje? Igazából a Tesco-s eldobható és a 10-15e Ft-os-ok között szeretnék valamit. Mondjuk 5e Ft környékéig ha lehet. Kézi és lábpumpa is egyaránt megfelelne. Sajnos ezek az 1-2e Ft-os szutykok nagyon hamar megadják magukat. Amit legutóbb Tesco-ban vettem, annak a csatlakozója az első kerékre rátevésnél eltört. Vittem is rögtön vissza :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a nod bejött, meg az Avast, de a kettőt együtt nem lehet futtatni.

Tűzfal Bitdefender :D

Avast.

Fürgyéé te kocka. :)

Asszony is szól, szellőztetni akar, neeem tudom kinyitni a máásik ablakot! Mondom ALT+TAB! :D

Sziasztok!

Kézi pumpára van valakinek valami jó tippje? Igazából a Tesco-s eldobható és a 10-15e Ft-os-ok között szeretnék valamit. Mondjuk 5e Ft környékéig ha lehet. Kézi és lábpumpa is egyaránt megfelelne. Sajnos ezek az 1-2e Ft-os szutykok nagyon hamar megadják magukat. Amit legutóbb Tesco-ban vettem, annak a csatlakozója az első kerékre rátevésnél eltört. Vittem is rögtön vissza :)

Piacon nézz körül, én vettem ezer forintért olyan békebeli lábpumpát, nem lemezből van a szerkezet, hanem öntött fém. Csak még meg kell csinálnom. :D valamiért visszengedi a levegőt.

Link to comment
Megosztás:

Hogy folytassam a kockulást: Mac alatt szerencsére nincs szükség vírusirtóra, amúgy azokra a gépekre, amiket felügyelek Avira van felrakva és Kaspersky(egyetemi licensz).Eddig egyik sem adta be a derekát, pedig mennyi XXX-t néznek. Korábban én is nodot használtam, de legutóbb olyan gépen irtottam vírust, ami futó nod mellett fertőzte a pendrive-okat.

Link to comment
Megosztás:

Nincs jó tapasztalatom a noddal, de az avg és az avast is el-el halt. A kasp. teszi a dolgát.

Nekem meg semmi sincs rajta folyamatosan, ha meg valami bibi van lefuttatom a pandát, meg a remove it pro-t ez a kettő általában rendbe szokta hozni.

folyamatosan nem hagyok rajta semmit, mert nagyon fogja a gépet, és úgy is megfertőzi a gépet.... talán a pandát nem, de az nagyon fogja...

Nézegettem a tecsóban azokat a kompresszoros lámpás biszbaszokat, de nem hiszem, hogy annyi pénzért tartós lenne. Amúgy
:)

Nekem is ilyen van pár éve.

Fujtunk már vele kocsi kereket matracot stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.