Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Legalább nem koccolod le a visszapillantót. ;)

Egyébként nem azt mondtad, hogy raktál le valamilyen lapokat/betonkockákat? :devlish:

Annyi betont egyszerre nem tudtam hazahozni, hogy kiérjek a kapuig.

;)

Bitumenes hullámlemez.

Ja, a legfelső, átszakadtak rajta a palaszegek, és szépen visszahajlott a tető belseje felé. Az a ciki, hogy pont alatta volt a cement, amit a vakoláshoz vettem :lol:

Nekem is ilyen van, mondjuk a két ház között valamennyire szélárnyék van, de csak méterenként támasztottam alá, szépen meghajlott, be kell sürítenem majd a leceket. A teraszon az átlátszót viszont egyik évben egyszerűen eltépte a szél. Kell vannam majd egy táblát, de elég szép ára van a víztisztának. De nem is baj, úgy vettem észre egyezik a hullám a bitumenessel, legalább teszek a kocsi fölé egyet bevílágítani.

Vagy esetleg
:lol: :lol:

Ez nagyon jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hiradóba figyeltem az ilyen durva videókat... Elszomorító

Ha

nézek, kicsit hiányzik a tél ;)

Neki sincs tetősínje ;) csak olyan tetőcsomagtartója mint nekem. Én leszedem ha nem kell :lol: Légellenállás, súly - 0,5 lóerő :lol:

Ez valami új bikicsunáj életérzés? :lol:

A képek jelen formájukba nem kemények :lol: , viszont elég durvák... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Vagy esetleg
:lol: ;)

Ezen besz..tam.. ;) :P

A téééél ;) Üres parkolók :D kézifék, :D

Szerinted miért hiányoltam 9.-én a hawat a szlalomon? :D

Szintúgy, úgyhogy le is dőlök szunyálni. ;)

Mindenki offos? :lol: Én is majdnem elájultam Debrecenből hazajövet de már kipattant a csipa :devlish: no meg a cégirodában végre megismerkedtem az új titkárcsajszival ;) hát az tényleg egy hűűhaaa ;) ;) betyár jól néz ki a csajszibarack :lol: néha meglátogathatna a keverőben.. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezen besz..tam.. ;) ;)

Szerinted miért hiányoltam 9.-én a hawat a szlalomon? :D

Mindenki offos? :lol: Én is majdnem elájultam Debrecenből hazajövet de már kipattant a csipa :devlish: no meg a cégirodában végre megismerkedtem az új titkárcsajszival ;) hát az tényleg egy hűűhaaa ;) ;) betyár jól néz ki a csajszibarack :lol: néha meglátogathatna a keverőben.. :lol: ;)

:P Jaja! Tényleg, vannak új képek a találkozóról. Rajta vagy ahogy felmész a szlalomhoz, meg az is amikor pont jösztök a caravannal ;)

Bennem ma tudatosult, hogy a szabadságom utolsó napját töltöm... :lol: Ezért kihasználtam a lehetőséget és elaludtam egy párszor. Sztem az időjárás miatt van. ;)

jaja nyomasztó ez a szaridő. Kis nfs shiftel próbálom ellensúlyozni, de nem adja. Bár az E36os 3as bmw jó :D Szép a hangja

Link to comment
Megosztás:

Ezen besz..tam.. ;) ;)

Szerinted miért hiányoltam 9.-én a hawat a szlalomon? :D

Mindenki offos? :lol: Én is majdnem elájultam Debrecenből hazajövet de már kipattant a csipa :devlish: no meg a cégirodában végre megismerkedtem az új titkárcsajszival ;) hát az tényleg egy hűűhaaa ;) ;) betyár jól néz ki a csajszibarack :lol: néha meglátogathatna a keverőben.. :lol: ;)

Aha aztán majd bejátszik a sodrófa szindróma... ;) Engem is bejelölt IWIW-en egy testvérpár Szlovákiából, hááát szerintem nem vállanám velük hármasban. :lol: :P

ma munkaszüneti nap van?

Épitőiparban? Szerinted? ;) Ma kell locsolnom a betont, ki ne égjen. :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek...Nem viccelek...és tök hülyének fogtok nézni...( részeg sem vagyok, és nem is dorogozok ) :lol:

DE!

Vettem csokipudingot... és ugye alsó réteg puding, felső tejszínhab..Hozzányúlok a tejszinhabhoz... MEGRÁZ... szabályosan kisül 1 kis szikra. Muternak mondtam hülyének nézett... Vettem 1 másik pudingot..kinyitottam mondtam hogy nyuljon hozzá, és őt is megcsapta...

MIÉRT???

:devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek...Nem viccelek...és tök hülyének fogtok nézni...( részeg sem vagyok, és nem is dorogozok ) :lol:

DE!

Vettem csokipudingot... és ugye alsó réteg puding, felső tejszínhab..Hozzányúlok a tejszinhabhoz... MEGRÁZ... szabályosan kisül 1 kis szikra. Muternak mondtam hülyének nézett... Vettem 1 másik pudingot..kinyitottam mondtam hogy nyuljon hozzá, és őt is megcsapta...

MIÉRT???

:devlish: :lol: :lol:

Aha persze...csokipuding. ;) Én elterelem a figyelmét, ti ketten ráugortok, leteperitek a földre, addíg én tartom a dilizubbonyt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek...Nem viccelek...és tök hülyének fogtok nézni...( részeg sem vagyok, és nem is dorogozok ) :lol:

DE!

Vettem csokipudingot... és ugye alsó réteg puding, felső tejszínhab..Hozzányúlok a tejszinhabhoz... MEGRÁZ... szabályosan kisül 1 kis szikra. Muternak mondtam hülyének nézett... Vettem 1 másik pudingot..kinyitottam mondtam hogy nyuljon hozzá, és őt is megcsapta...

MIÉRT???

:devlish: :lol: :lol:

Már a puding nem olyan, mint régen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már a puding nem olyan, mint régen :lol:

Aha persze...csokipuding. ;) Én elterelem a figyelmét, ti ketten ráugortok, leteperitek a földre, addíg én tartom a dilizubbonyt. ;)

Tudtam hogy nem hiszitek :lol: Pedig tényleg!!! Csinálni fogok pudingból erőművet mosmá' azé is :lol: :lol:

Zoli! Rugókról van valami hír? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én meg rájöttem miért rángatott, fulladt már napok óta. Ahogy bejöttek a jóidők 33%benzinnel, és 66% etanollal kezdtem járni. Most hogy visszajött a hideg, 6-7fokok, nem akart menni hidegen. Beleöntöttem a fűnyíró kannájából a maradék, benzint javult az arány, megszünt a probléma. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én meg rájöttem miért rángatott, fulladt már napok óta. Ahogy bejöttek a jóidők 33%benzinnel, és 66% etanollal kezdtem járni. Most hogy visszajött a hideg, 6-7fokok, nem akart menni hidegen. Beleöntöttem a fűnyíró kannájából a maradék, benzint javult az arány, megszünt a probléma. :devlish:

Nyáron milyen százalékokkal fogod nyomni ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.