Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Halisztok! ;)

Nah..várom a csomagot a postáról.

Zoli! Te értesz a caravan futóművéhez. Egy ismerős azt mondta hogy a caravan le fog ülni a sedan hátsó rugóktól ( mert hátulra azt vettem bele. )

Ez igaz? :rolleyes:

Dáwiddal arra jutottunk hogy nem valószínű mert Sedan-Caravan 1 alváz.

Szted le fog űlni?

Le fog ülni. :D Caravané másmilyen... Vagy vegyél bele Aomega caravant, akkor jó magas lesz.

Link to comment
Megosztás:

Halisztok! ;)

Nah..várom a csomagot a postáról.

Zoli! Te értesz a caravan futóművéhez. Egy ismerős azt mondta hogy a caravan le fog ülni a sedan hátsó rugóktól ( mert hátulra azt vettem bele. )

Ez igaz? :rolleyes:

Dáwiddal arra jutottunk hogy nem valószínű mert Sedan-Caravan 1 alváz.

Szted le fog űlni?

Mivel a caravannak van a modellek közül a legnagyobb tengelyterhelése hátul, ezért egy "puhább" sedan vagy 5ajtós rugótól szerintem is ülni fog.

A másik, hogy nincs alváz.

Link to comment
Megosztás:

Mivel a caravannak van a modellek közül a legnagyobb tengelyterhelése hátul, ezért egy "puhább" sedan vagy 5ajtós rugótól szerintem is ülni fog.

A másik, hogy nincs alváz.

Le fog ülni. :rolleyes: Caravané másmilyen... Vagy vegyél bele Aomega caravant, akkor jó magas lesz.

és nagyon? Jobban vajon mint most?

359023.jpg

( szerszámoson meg 2 flakonon kívül nincs más a csomagtartóba )

Link to comment
Megosztás:

Halisztok! :D

Nah..várom a csomagot a postáról.

Zoli! Te értesz a caravan futóművéhez. Egy ismerős azt mondta hogy a caravan le fog ülni a sedan hátsó rugóktól ( mert hátulra azt vettem bele. )

Ez igaz? :rolleyes:

Dáwiddal arra jutottunk hogy nem valószínű mert Sedan-Caravan 1 alváz.

Szted le fog űlni?

Nah ilyenre velem nem jutottál :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Halisztok! :D

Nah..várom a csomagot a postáról.

Zoli! Te értesz a caravan futóművéhez. Egy ismerős azt mondta hogy a caravan le fog ülni a sedan hátsó rugóktól ( mert hátulra azt vettem bele. )

Ez igaz? :rolleyes:

Dáwiddal arra jutottunk hogy nem valószínű mert Sedan-Caravan 1 alváz.

Szted le fog űlni?

Na, nem tudom ,hogy a padlólemeze ugyanaz-e, de egyszer gorbi cartárs irta is, hogy a sedan és a hatchback esetében nincs az a nyúlvány(vagy minek nevezik) a hátsó rugó felett amit zotya is javitgatott mert össze volt szakadva vagy csak készült összeesni annak idején. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az ilyen lesz....inkább maradj fastranal, Debrecenben úgyis bontanak egy csomót.

%7Boption%7Dhttp://img.carstyling.hu/usercars/00/05/33/89/53389_1219776688.jpg

Mondjuk egész érdekes... :D

na ezt a mostanit belepróbálom, és akkor ha nagyon lent van nézelődök. Lényegébe most a cél az hogy ne legyen alatta törött rugó. 4-ből kettő törve van ;)

Tegyél előre is ilyet :D

Terep astra? :rolleyes: Főleg hogy be se menne

Link to comment
Megosztás:

Hát, már átvettem meg kifizettem. Hűűű.... Jó masszív ez az 1.4es első rugóihoz képest :rolleyes: ;)

Még az is lehet, hogy isuzu dízeles rugókat kaptál... :D Volt egy kis kavarás. Két szettet találtam. Az egyik az a kék-narancs, ami nálad van, meg van egy narancs-narancs...de hogy melyik xe, xev, isuzu...? :D

Link to comment
Megosztás:

Még az is lehet, hogy isuzu dízeles rugókat kaptál... :rolleyes: Volt egy kis kavarás. Két szettet találtam. Az egyik az a kék-narancs, ami nálad van, meg van egy narancs-narancs...de hogy melyik xe, xev, isuzu...? ;)

Hát nemtom, de nagyon testesnek néz ki. :D Na ennek jónak kell lennie

Link to comment
Megosztás:

Hmm, epc szerint narancsnarancs lett vóna a td...kéknarancsot meg nem is jegyzi.. A kékkék viszont c20ne... No majd kiderül.

Kéknavancs a német traktoroké, az Isuzué dupla navancs ;) nekem is volt az első kettő törve/cserélve.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.