Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most hívtam egy ezzel foglalkózó céget... azt mondták, papírral engedélyekkel együtt, hővédő és fényvédővel 30ért csinálják.

26 lett volna, ha az első ablakokat is fóliázzák, de az problémás a műszakin, így kihagytam....

Fólia tulajdonságai: 99% UV A-B védelem, 45 %-os hővédelem, 7 év garanciával, műbizonylattal, engedélyszámmal. A fólia sötétsége nem befolyásolja az árat!
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok van egy 96-os 1.6 55kw kombim nem tudom beállitani a kilométerorát megtudná mondani valaki hogy menyit kell forognia 100km/h-nál avagy menyit kell mennie 3000-nél 5-ödik ben? csak viszonyitási alapot szeretnék.

Nem kell több helyre is beirni ugyanazt. Mellesleg zotya már adott valamiféle választ. Másrészt kb. 10% csalás felfele teljesen normális, eredetileg igy van. Vagyis 110-et mutat de valójában 100+-km/h-val mész(GPS-el ellenőrizhető). Harmadrészt megeshet, hogy a műszeregységed nem a kocsiba való(W-szám) Meglehet, hogy az előző tulaj cserélte csak nem figyelt oda erre, illetve(talán) jeladó meghibásodása is lehet ha eddig jó volt. Nem tudom mi a pontos neve, de a műszeregység hátulján van, kis fekete "T" alakú biz-basz.

szerk.: esetleg úgy is ellenőrizheted, hogy a TID-en(középkonzol kijelzője) pl. 50-es óraállásnál egyszerre benyomod a két gombot és pár másodpercig benyomva tartod addig amig ki nem irja a pillanatnyi sebességet(mert ezt is tudja jelezni 53km/h-ig, ha jól emlékszem) Ha 50-nél 45km/h körüli értéket mutat, akkor nincs vele baj.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell több helyre is beirni ugyanazt. Mellesleg zotya már adott valamiféle választ. Másrészt kb. 10% csalás felfele teljesen normális, eredetileg igy van. Vagyis 110-et mutat de valójában 100+-km/h-val mész(GPS-el ellenőrizhető). Harmadrészt megeshet, hogy a műszeregységed nem a kocsiba való(W-szám) Meglehet, hogy az előző tulaj cserélte csak nem figyelt oda erre, illetve(talán) jeladó meghibásodása is lehet ha eddig jó volt. Nem tudom mi a pontos neve, de a műszeregység hátulján van, kis fekete "T" alakú biz-basz.

[/quote

köszi az infot sejtettem hogy csal az óra azért is kérdeztem de a régi opeloknak még stimmelt az órájuk még ha különbözö fordulaton is üzemeltek

Link to comment
Megosztás:

üdv. Na meg vannak a székek. A hátsók Egy pöttyet szélesebbek de be lesznek préselve. Az elsők minden hogyan nagyon jók, csak a sínnel kell mókolni. Szóval lesz vele munka de BENNE LESZ. Olyan nem volt amit nem tudtunk meg csinálni. :rolleyes: Akit érdekel holnap lesznek képek Földi állapotban. Hétvége fele pedig már az elsők bent lesznek ;) (kicsit optimista hozzáállás.)

Link to comment
Megosztás:

üdv. Na meg vannak a székek. A hátsók Egy pöttyet szélesebbek de be lesznek préselve. Az elsők minden hogyan nagyon jók, csak a sínnel kell mókolni. Szóval lesz vele munka de BENNE LESZ. Olyan nem volt amit nem tudtunk meg csinálni. ;) Akit érdekel holnap lesznek képek Földi állapotban. Hétvége fele pedig már az elsők bent lesznek :D (kicsit optimista hozzáállás.)

Miért kell holnapig várni a pikcsörökkel? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Miért kell holnapig várni a pikcsörökkel? :rolleyes:

Szétmegy a fejem egésznap uton voltam fáradt vok. Ideges. A gps. Valami ERDŐBE küldött oda felePF azt hittem ottmaradunk sár tengerek stb. Ez még haggyán haza fele másik útvonal rávezet autópályára PF FIZETŐSRE. ÚGY hogy a fizetős utak kerülése be van pipálva a gps-be. Na akkor innen hogy visza?! 2sáv záróvonal szalagkorlátPF 50+kézifék 1+padlógáz ;) aki előttem ment nézhetett hogy mi a füst meg csikorgás meg pörög egy hülye a záróvonalon. SZÉT IDEGELT AZ ASZAR.

Link to comment
Megosztás:

Szétmegy a fejem egésznap uton voltam fáradt vok. Ideges. A gps. Valami ERDŐBE küldött oda felePF azt hittem ottmaradunk sár tengerek stb. Ez még haggyán haza fele másik útvonal rávezet autópályára PF FIZETŐSRE. ÚGY hogy a fizetős utak kerülése be van pipálva a gps-be. Na akkor innen hogy visza?! 2sáv záróvonal szalagkorlátPF 50+kézifék 1+padlógáz :rolleyes: aki előttem ment nézhetett hogy mi a füst meg csikorgás meg pörög egy hülye a záróvonalon. SZÉT IDEGELT AZ ASZAR.

Hehe, nekem ma csak két címem volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.