Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jövök haza, Fóton megáll mögöttem egy sötétkék Tigra. Várunk a sorunkra, egyszercsak közelebb jön és hangosan felpörgeti a motort. ;) Benézek a visszapillantóba, és látom hogy integet. :rolleyes: Átfut az agyamon, hogy egyetlen Tigrás ismerősöm sincs. :D Próbálom "beazonosítani" az arcát, hátha csak a kocsi más... De a végén már olyan hevesen integetett, hogy elnevettem magam és visszaintegettem. :D

Gyanús, hogy nem a márka iránti szeretet miatt volt a heves üdvözlés, hanem egyszerűen csak összetévesztett valakivel. :D

Minnyá megkérdezem a Tigrásokat, hátha bevállalja valamelyikük. :D

Link to comment
Megosztás:

Na helló mindenki!

Régebben írtam hogy megáll az autó menet közben, meg chek lámpa felvillan,megtorpan az autó

menet közben.

Na most azt hiszem van egy tippem:többen mondták is lehetséges hibának a benzinpumpát.

Ma megint megállt az autó,durrogott a leömlőnél mikor ugrált.

Most a parkolóban csináltam azt hogy adtam gyújtást,kattant az ac relé,aztán hátulról a pumpa is hallatszott,

és ezt ismételtem 3x.

Aztán negyedikre nem jött semmi hang se előről se hátúlról,5.-re sem,majd 6. ra megint hallatszott :rolleyes:

Ez akkor csak pumpa hiba lesz ugye?

Hibakód nincs ;)

Nos?Ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Na helló mindenki!

Régebben írtam hogy megáll az autó menet közben, meg chek lámpa felvillan,megtorpan az autó

menet közben.

Na most azt hiszem van egy tippem:többen mondták is lehetséges hibának a benzinpumpát.

Ma megint megállt az autó,durrogott a leömlőnél mikor ugrált.

Most a parkolóban csináltam azt hogy adtam gyújtást,kattant az ac relé,aztán hátulról a pumpa is hallatszott,

és ezt ismételtem 3x.

Aztán negyedikre nem jött semmi hang se előről se hátúlról,5.-re sem,majd 6. ra megint hallatszott :rolleyes:

Ez akkor csak pumpa hiba lesz ugye?

Hibakód nincs ;)

Nos?Ötlet?

Vagy kontakt hiba az ECU-ban.

Link to comment
Megosztás:

Na helló mindenki!

Régebben írtam hogy megáll az autó menet közben, meg chek lámpa felvillan,megtorpan az autó

menet közben.

Na most azt hiszem van egy tippem:többen mondták is lehetséges hibának a benzinpumpát.

Ma megint megállt az autó,durrogott a leömlőnél mikor ugrált.

Most a parkolóban csináltam azt hogy adtam gyújtást,kattant az ac relé,aztán hátulról a pumpa is hallatszott,

és ezt ismételtem 3x.

Aztán negyedikre nem jött semmi hang se előről se hátúlról,5.-re sem,majd 6. ra megint hallatszott :rolleyes:

Ez akkor csak pumpa hiba lesz ugye?

Hibakód nincs ;)

Nos?Ötlet?

Pumpa csere nekem is volt MV6-ban. Hibakód ott sem volt.

Link to comment
Megosztás:

Pumpa csere nekem is volt MV6-ban. Hibakód ott sem volt.

Én is cseréltem pár hónapja, és az enyémben sem volt hibakód. Bár nekem menet közben nem állt le, csak akkor volt gond ha újra akartam indítani.

(Bocsánat, cseréltettem. Nem ugyanaz. :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani a GM kódját egy alkatrésznek?

A szóban forgó kütyü a következő: 1996-os Opel Astra 5 ajtós, X14XE motorhoz főtengelyszíjtárcsa.

A lényeg az Astrán van, mert Corsa/Tigra tárcsám már van itthon, ami X14XE motorhoz van, de Astrára nem jó! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát remélem az lesz,bár nem tom miért remélem,de remélem :D

Köszi neked is!!!

Szerintem kicserélem a pumpát,oszt kiderűl ;)

Nekem van egy MV6-ból. Igaz rossz. Csak fel kell újítatni és már be is építheted. :D

14000 körül volt az új.

Én is cseréltem pár hónapja, és az enyémben sem volt hibakód. Bár nekem menet közben nem állt le, csak akkor volt gond ha újra akartam indítani.

(Bocsánat, cseréltettem. Nem ugyanaz. :rolleyes: )

Az MV6-os is olyan volt. Vagy indult simán, vagy kalapácsos kongatásra....

Link to comment
Megosztás:

Na helló mindenki!

Régebben írtam hogy megáll az autó menet közben, meg chek lámpa felvillan,megtorpan az autó

menet közben.

Na most azt hiszem van egy tippem:többen mondták is lehetséges hibának a benzinpumpát.

Ma megint megállt az autó,durrogott a leömlőnél mikor ugrált.

Most a parkolóban csináltam azt hogy adtam gyújtást,kattant az ac relé,aztán hátulról a pumpa is hallatszott,

és ezt ismételtem 3x.

Aztán negyedikre nem jött semmi hang se előről se hátúlról,5.-re sem,majd 6. ra megint hallatszott :rolleyes:

Ez akkor csak pumpa hiba lesz ugye?

Hibakód nincs ;)

Nos?Ötlet?

Faxa,akkor még választhatok is melyiket cseréljem :D

Kőőősziiii :D

Ha felnyomja a nyomást a pumpa, akkor utánna nem fog búgni azonnal a követellező próbálkozáskor csak egy kis idő, talán fél perc mulva.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nah megvolt a napi jócselekedet... G astra kereszteződésbe leállt, segítettem félretolni. Csávónak lángolt a motor mögött/alatt valami...illetve ezt ő mondta. mondtam neki próbáljon már indítózni 1et. Önindító meg se mukkant...én arra gyanakodok... És rohadt büdös égett szaga volt....

Edit! Fel tudsz majd jönni msnre? Mondani akarok valamit. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.