Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintetek milyet vegyek, golyósat, vagy sörétesset? :D...

Mennyit változik egy férfi, ha leánygyermeke lesz. :D ;) Bezzeg mikor 14-16 voltál, Te is profi kerítésmászó voltál, mi? ;)

Tegnap észrevettem, hogy nem indul be a hűtőventillátor. ^_^ Ma ment volna vizsgára. Tök jó! :P

Most játszik vele a szerelőm.

Link to comment
Megosztás:

Adok veszek topic, raccsingbazár :D

Vagy kisflex. :P

Mennyit változik egy férfi, ha leánygyermeke lesz. :P :D Bezzeg mikor 14-16 voltál, Te is profi kerítésmászó voltál, mi? :P

Tegnap észrevettem, hogy nem indul be a hűtőventillátor. :D Ma ment volna vizsgára. Tök jó! ^_^

Most játszik vele a szerelőm.

Ne is mond lassan tudathasadásom lesz, és két személyiségem lesz egy férfi, és egy apa. A multkor a ház előtt nézegettük a munkatársaimmal a csajokat, jött egy jól fejlett hölgyemény, jól meg is néztem. Másnap a lányom hozza a barátnőjét, egy jól fejlett nyolcadikast, hát nem pont őt sasoltam előző nap. ;) Csókolom Zoli bácsi! Öhhhm, izé.... szerbusz kislány. ;) Faxa. :P

Hűtőventi? Műszakihoz nem kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy kisflex. :D

Ne is mond lassan tudathasadásom lesz, és két személyiségem lesz egy férfi, és egy apa. A multkor a ház előtt nézegettük a munkatársaimmal a csajokat, jött egy jól fejlett hölgyemény, jól meg is néztem. Másnap a lányom hozza a barátnőjét, egy jól fejlett nyolcadikast, hát nem pont őt sasoltam előző nap. ^_^ Csókolom Zoli bácsi! Öhhhm, izé.... szerbusz kislány. :P Faxa. :D

Hűtőventi? Műszakihoz nem kell. :P

A rugóra oké, de azért megnézem ahogy össze-flex-elsz egy kristálylámpát :P ;)

"Hűtőventi? Műszakihoz nem kell. :P"

Nekem is eszembe jutott, de nem én szótam be ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is eszembe jutott, de nem én szótam be :P

Én beszóhatok, messzebb lakom, max, Blitzen nyakonvág. ;)

Tök furcsa, ma oda mentem bútorlapot szabatni, ahova szoktunk bedolgozni, meg megyünk anyagért. Bementem, azt mondja a csávó, szia Zoli, itthagytatok valamit délelőtt? Hát nem egészen, vásárolni jöttem. ^_^ Ja, bocs, mond mi kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek milyet vegyek, golyósat, vagy sörétesset?.......

Ne is mond lassan tudathasadásom lesz, és két személyiségem lesz egy férfi, és egy apa.

Söréteset......abba lehet sót tölteni :P

Nekem csak egy van, de az már 15 éves.....a szája meg 30. Mostanában azt vettem észre magamon, hogy a szembejövő pasik szemét nézem amikor elmennek mellettünk. :D

Nagyon rondán tudok nézni, ha nem tetszik amit látok ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hűtőventi? Műszakihoz nem kell. ^_^

Nekem is eszembe jutott, de nem én szótam be :D

Viszont nem járhatok vele míg nem jó. Másrészt úgy indult a dolog, hogy ma viszem, leadom a szerelőmnél, Ő kicseréli a fényszórókat, gömbfejet stb. és levizsgáztatja. Bele kellett volna húznia, hogy meglegyen, de így már nem olyan egyszerű.

Van mit nyomoznia rajta, mert szerintem a klíma nyaggatta meg.

Egyébként érdekes ez a vizsga dolog, én jártam úgy pár éve az egyik vizsgaállomáson, hogy elég sokáig kellett járatni a motort. (Szinte rögtön sorra is kerültem mikor odaértem.) Mi van ha ilyenkor túlmelegszik? Gondolom egy gőzfürdőnek nem nagyon örülnének.

Link to comment
Megosztás:

Söréteset......abba lehet sót tölteni ;)

Nekem csak egy van, de az már 15 éves.....a szája meg 30. Mostanában azt vettem észre magamon, hogy a szembejövő pasik szemét nézem amikor elmennek mellettünk. :D

Nagyon rondán tudok nézni, ha nem tetszik amit látok ^_^

A cuccért együtt jöttök majd? :P ;) Persze csak viccelek, 15éves jááj. Tegnap ugye írtam erről, képet inkább nem mellékeltem. Átküldtem egy csajszinak, ott volt a muterja is. 20-24nek mondták a 15éves jáányt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.