Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A progik fagynak, még a sajátgép is, a gépnek meg szerintem melege van, de lehet a vinyó haldoklik, ki kellene menteni mindent róla. :D

Ha melege van (és bekapcsoltad BIOSban) akkor kapásból lekapcsol a gép. De a melegedés nem okoz lassulást. A vinyó már esélyesebb, de a memóriát teszteltetném valamivel, mert az szokott még ilyet alkotni.

Link to comment
Megosztás:

Ha melege van (és bekapcsoltad BIOSban) akkor kapásból lekapcsol a gép. De a melegedés nem okoz lassulást. A vinyó már esélyesebb, de a memóriát teszteltetném valamivel, mert az szokott még ilyet alkotni.

Vagy az on-line víruskereső nyúlt le valami lényegeset.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha melege van (és bekapcsoltad BIOSban) akkor kapásból lekapcsol a gép. De a melegedés nem okoz lassulást. A vinyó már esélyesebb, de a memóriát teszteltetném valamivel, mert az szokott még ilyet alkotni.

Vagy az on-line víruskereső nyúlt le valami lényegeset.... ^_^

Nem tudom, de elkezdtem nézni a Mantát, és még a is beszaggatott. Holnap ha hazaérek adatmentéssel kezdem. :D

Link to comment
Megosztás:

Csapattam ma egy kisebb kört a cégessel: Bp-Nógrádgárdony-Vác-Újpest-nyócker útvonalon. Itthon le lettem cseszerintve......odafelé a GPS szerint 118 Km/h volt az átlagsebesség ^_^ +Szendehelynél kis híján belenyargaltam 90-nel egy trafiba, uccsó kanyarban beálltak a temető kapujába :D

Visszafelé Dunakeszin integettem Dáw-nak, de letojta :P

Link to comment
Megosztás:

Csapattam ma egy kisebb kört a cégessel: Bp-Nógrádgárdony-Vác-Újpest-nyócker útvonalon. Itthon le lettem cseszerintve......odafelé a GPS szerint 118 Km/h volt az átlagsebesség ^_^ +Szendehelynél kis híján belenyargaltam 90-nel egy trafiba, uccsó kanyarban beálltak a temető kapujába :D

Visszafelé Dunakeszin integettem Dáw-nak, de letojta :P

Dudálj neki, mert vak, de talán még hall.

Én Fegyverneknél dudáltam a srácoknak, jól összerezzentek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Dudálj neki, mert vak, de talán még hall.

Én Fegyverneknél dudáltam a srácoknak, jól összerezzentek. ;)

Nem mondtam, hogy láttam is......lehet azért nem integetett :D ^_^

Hazafelé unatkoztam, így rádudáltam minden binyiglisre.....figyeljétek meg: 10-ből 9 úgy integet, mintha ismerne :P

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam, hogy láttam is......lehet azért nem integetett :P ;)

Hazafelé unatkoztam, így rádudáltam minden binyiglisre.....figyeljétek meg: 10-ből 9 úgy integet, mintha ismerne :D

Én meg felrúgnám a bringásokat. A motorosok is egy barmok. ;) Tisztelet a kivételnek, de egy motorosnak marha nagy mákja volt, hogy azt gondoltam "ááá nem előzök, ráérek", különben beszállt volna harmadikként a kocsiba. :D Meg a mammer főúton előre megfontolt szándékkal áttolja előttem a bringát. Ha nem mentem volna gyorsan kiüvöltöttem volna neki, hogy "mivan mama?! nem kell a nyugdíj?". ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam, hogy láttam is......lehet azért nem integetett :D ^_^

Hazafelé unatkoztam, így rádudáltam minden binyiglisre.....figyeljétek meg: 10-ből 9 úgy integet, mintha ismerne :P

Ezzel én is sokat szórakozok. :P

Falukban szoktam, vadidegeneknek inteni, mintha hirtelen venném észre. Tizból kilenc visszaint, és azon gondolkozik, ez meg ki lehetett, hogy nem ismertem fel. ;) ;)

Volt hogy a biciglis leszállt, és hosszan nézett utánam de előtte ugy itegett, hogy majdnem belement az árokba. :D :P

Jó buli. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.