Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egy haver venni akar egy F astrát.

Benzinesek figyelem! B)

1.6osat akar, és lehetőleg olyat is amiben van erő bőven. Milyen évjáratúak,felszereltségűek ezek az 1.6os 16V-es és asszem 100 lóerős astrák? És árban mennyiért lehet kapni őket? Na meg évjárat... 2001-2002 körülre gondolok.

Én a dízeles multammal/jelenemmel nem értek a benzinesekhez, szóval segítsetek B)

Köszi!

Miért is nem akar traktort? :rolleyes:

Akkor pótcselekvésnek marad a szex.Azt csak szereted........ :D

Rágyújtasz egy numerára és talán még jobban megnyugtat <_<

Na ja de ki bír napi 15-20 numerát a cigi helyett? -_-

Idesüss! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre jó lett az autóm,nem rángat,nem fullad,nem ingadozik az alapjárat! -_-

Ma sikerűlt szereznem egy hall jeladót elosztóval együtt <_<

Köszi Zotya B)

Nincs mit, mennyibe fájt? :rolleyes:

Zotya olvastad a kisalföldön a 11-es buszt h kigyulladt?

Link

Olvastam, a zöldséges oltotta slaggal. :)

mert maradi B) és mostis benzinessel jár

Vagy csak simán faca csávó. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát én is remélem mert kezdtem nagyon unni már :rolleyes:

Na de majd este megyek próbakört,persze én nem pörgetem tiltásig(ugye Zotya Te sem szoktad <_< )csak szép

óvatosan -_-

Dehogy szoktam, ugyan már, csak teszteltem extrém körümények között a jeladót. :D :)

Link to comment
Megosztás:

5 litert megzabál és vettél 1 litert ? Nem lesz az kicsit kevés ? -_- :D

Úgy értve, hogy 5 litert vettem az olajcseréhez, nem emlékszem mennyi ment már bele, talán 3.5, és a maradékot beleöntögettem azóta, most vettem még utántöltésre +1litert. Igazság szerint nem is eszi, hanem ereszti. Vagy mindkettő. Vagy egyik sem, csak valaki szórakozik velem. :rolleyes: Panelban laktam, ott volt szokás a másik kocsija alá önteni olajat, had kapjon idegbajt amikor meglátja. <_<

Link to comment
Megosztás:

Úgy értve, hogy 5 litert vettem az olajcseréhez, nem emlékszem mennyi ment már bele, talán 3.5, és a maradékot beleöntögettem azóta, most vettem még utántöltésre +1litert. Igazság szerint nem is eszi, hanem ereszti. Vagy mindkettő. Vagy egyik sem, csak valaki szórakozik velem. :rolleyes: Panelban laktam, ott volt szokás a másik kocsija alá önteni olajat, had kapjon idegbajt amikor meglátja. <_<

Gondolom, ha nem folyik sehol a motorból, és a vízben sincs, akkor elfüstöli nemde ? -_-

Link to comment
Megosztás:

persze Nm ha lehúzom a hf melegen néha 2x is utána húzok de csak úgy hogy előszőr 8 aztán kb 1 ora mulva vagy melegen utána húzok 10. majd 12 esetleg 14- ig megyel el utána szakadhat a menet 90 fokot ne akarj húzni inkább szerezz be egy nyomaték kulcsot a hf pakolást pedig érdemes cserélni igy legalább megtudod mi a baja lehet hogy csak vastagabb kell bele megnézted hogy milyen volt benne?

Remélem nem valami autószervízben dolgozol! Ha mégis, megtennéd, hogy leírod ide a nevét, címét.....márcsak, hogy véletlenül se menjek a környékére sem :rolleyes:

Ha meg magadnak csinálod, hát lelked rajta......jó munkát <_<

Link to comment
Megosztás:

írtam chat topicba is Pötty olajra...!de sajna nem lesz meg 1 liter pedig azt hittem maradt annyi! -_- :rolleyes:

Én most vettem utántöltésre, 1 Liter GM-et asszem 1100-ért. Az 5 literes Castrolt már megzabálta.

Nem baj,azért köszi szépen CoolAdam,de látom írta Zotya milyen kici pézér <_< vett,az jó lesz.

Igazából asszonyka Daihatsu Charade-jába lesz,gondolom jó bele a 10W40

15 éves autó,150.000 km-el,1.1-es seggrakéta :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.