Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A napokban melóztunk egy helyen.Dolgoztak ott olyan agyoniskolázott féle emberek.Kértem,hogy a betonra melegítsenek egy csík szigetelést,hogy ott tudjak szerelni.Erre a barna-bás :D

fogta a palackot,rátette az obis gázpörzsölőt reduktor nélkül és nekilátott pirítani a kátránypapírt.

Eeeez nem normális.Édes tudatlanság.

És amikor mondom neki,hogy engem várnak ám haza,csak néz.Ha visszaég az a sz.r , úgy kinyílik a kéró mint a tubarózsa -_- :D :)

Azért nem kell mindjárt bepisilni. B) B) Amig van benne nyomás, nem ég vissza. De amugy sem olyan egyszerűen. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha egy 30-assal lesz olcsóbb,lehet,hogy hír lesz,de így szerintem olyan,mintha homokot találnak a sivatagban.... :D

Majd akkor játsszák az eszüket ha 200 píz alatt lesz literje.. <_<

Akkora igényeitek vannak... -_- Engem az se zavarna ha 350 lenne az átlag ára. Csak legyen 2-300ezres fizetésem minimum :) :rolleyes: B)

Link to comment
Megosztás:

Akkora igényeitek vannak... :D Engem az se zavarna ha 350 lenne az átlag ára. Csak legyen 2-300ezres fizetésem minimum B) -_- :D

Jaaa, hát a mihez képest igen :rolleyes: de mivel itt szerintem nem sokunknak van még 200 felett sem még hónapra átlagolva nekem sem -ha hülyére melózom magam <_< így inkább lefelé vigyék csak :D amúgy sem szeretnék zsák lóvéval járkálni, akkor már értéke se lenne :) a bankokat meg ugye nem csípom.. B)

Link to comment
Megosztás:

Bagó helyett igyunk. B) Mivel én nem bagózom.... -_- :)

Én meg nem iszom, most mi a szar legyen? :rolleyes: :D

Ez elég laza volt akkor B) ,nem tom,én 5X megondolom ha tűzről vagy ilyenekről van szó <_<

Még egy poroltó is van a csomitartómban!

Elő is vetettem veled amikor a motort fújogattuk féktisztítóval. :D Aki látta az meg bebújt az asztal alá. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem iszom, most mi a szar legyen? :rolleyes: B)

Elő is vetettem veled amikor a motort fújogattuk féktisztítóval. <_< Aki látta az meg bebújt az asztal alá. :)

Mikor mentem fel,Fsz-en lakik egy nő,igen rendi,azt mondja "azt hittem felakarod gyújtatni az autót" -_-

Mert ugye előtte meg a benzineskannát kellett meglengetnem :D

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére mérséklődnek az üzemanyagárak. <_<

http://autopult.hu/index.php/magazin/gazda...an-tankolhatunk

Szerdától 3 forinttal csökken a benzin, és 5 forinttal mérséklődik a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését. Így a benzin országos átlagos ára 341 forintra, míg a gázolajé 325 forintra .

Most csak én érzek ellentmondást a két mondat között? Csökken/mérséklődik vagy nő? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez komoly! B)

csaj: És, kocsival vagytok?

Ez tényleg így megy? -_- Hát nem bízzák a véletlenre. <_<

Hmmm...Jó fogást B) Én most melózok. De szombattól.... húúúúúúú.... :D Éjjel nappal pecázni fogok a balcsiparton :D

Egy egész hétig nem leszel? :D Asszem fel kell, hogy hívjalak. :D

Kb. egy doboz naponta. De nem mindig elég.

:) Pedig amikor találkoztunk egész jól bírtad, mert egyszer sem gyújtottál rá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg miért fórumra jössz? <_< -_-

Majd ha megnősülsz megtudod, nem lövöm le a poént! B)

Majd elfelejtettem, interjú Futó Gáborral, alias Opel16V-vel az E85 kapcsán. B)

http://autopult.hu/index.php/magazin/gazda...tonkat-szesszel

Ez az, had okosodjon a nép! :rolleyes:

Tegnap hallgattam a rádiót, aztán valami betelefonálós műsor volt, kinek miért van jó napja. Azt mondja a csóka, neki azért, mert ment volna nyaralni, de előtte elvitte garanciális szervizre a kocsiját X-ezer kilóméterrel korábban az előírtnál, mert a nyaraláson lett volna meg a az előírt szervíz kilóméter. De milyen szerencse, mert el volt kopva az első fékbetét, és ha nem veszi észre akkor lett volna valami 160-180 ropi a javítás, így meg csak 68 a csere. Tök király, az egész fékrendszerem nincs 68 ropi. :) Meg faca zsír új kocsi, ha még kopásjelző sincs benne, vagy nem tudja mit jelenet. Vagy csak simán átbacták a szervízbe. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd ha megnősülsz megtudod, nem lövöm le a poént! B)

Ez az, had okosodjon a nép! :rolleyes:

Tegnap hallgattam a rádiót, aztán valami betelefonálós műsor volt, kinek miért van jó napja. Azt mondja a csóka, neki azért, mert ment volna nyaralni, de előtte elvitte garanciális szervizre a kocsiját X-ezer kilóméterrel korábban az előírtnál, mert a nyaraláson lett volna meg a az előírt szervíz kilóméter. De milyen szerencse, mert el volt kopva az első fékbetét, és ha nem veszi észre akkor lett volna valami 160-180 ropi a javítás, így meg csak 68 a csere. Tök király, az egész fékrendszerem nincs 68 ropi. B) Meg faca zsír új kocsi, ha még kopásjelző sincs benne, vagy nem tudja mit jelenet. Vagy csak simán átbacták a szervízbe. <_<

Nem reális a veszélye annak hogy ez bekövetkezzen.

Szerintem az utóbbi. -_- De most még büszke is magára hogy milyen okosan és gazdaságosan megoldotta a problémát :D :)

Link to comment
Megosztás:

Reeckatee!

Mi is annak a zenének a címe, és előadója amit még mutattál régen, és betettem az opeltalálkozós képek alá a youtuben.

???

:rolleyes:

Jaaaaj bazz. Épp tegnak néztem meg a videót és eszembe jutott a dal...meg az is eszembe jutott, hogy fingom nincs mi a cime...az eredeti az Led Zeppelin - D'yer Mak'er

Szerk: Megtaláltam:

Link to comment
Megosztás:

most jöttem a fogorvostól, megnyugtatott h nem fogja kihúzni a bölcsesség fogaim, mert ha arra kerül a sor felküld a sebészetre :)

mondjuk már kicsit uncsi 2 hete algoflexfortén meg tejbegrizen élni :S

Kitartás,én 2 hete voltam szájsebészeten :rolleyes: csak nekem kivésték a fogam,mert olyan vékony pereme volt

hogy nem tudta megfogni,illetve szét is repedt volna <_<

De nem fájt,csak rossz volt hallani ahogy kapar,meg szikével nyúlkál a számban -_-

Más téma:Tegnap vettem új hall jeladót,be is szereltem,de az elosztóval együtt tudtam csak elhozni.

Na most az a kérdésem,hogy az lehetséges hogy azért nem húz rendesen az autó

mert be kell lőni hogy hogyan a legjobb a gyújtás?

Most itt arra gondolok,hogy ha elkezdem tekergetni a hall jeladót a fémházzal eggyütt ,akkor ugye csökken vagy nő az alapjárat.

Ezt ha forgatom,előbb utóbb belehet állítani,vagy mi a mádá fákát csináljak? :D

Köszcsi aki(k)válaszol(nak) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.