Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ismerős a szitu. Én is ilyet akartam. Többek között jó még rá a 206os PÖGÓÉ. G-astrásat még nem láttam de nekem olyan lesz.

És izzé nem volt nagyobb átmérője a karnak a perselye, mint az ablak törlő tengelye? Mert én azzal szívók hogy a g-astra törlője nagyobb a persely mint az F-es tengelye. Hogy oldottad meg ha volt ilyen probléma?!.

A gastraéval az a baj, hogy annak a tengelye az üvegen van...neked meg az ajtóban... Tehát az ajtót is törölni fogja. A 206é is ilyen. :rolleyes:

Am semmi xtra nem volt, ráhúztam az anyát, oszt csókolom. Kicsit jobban feszít a lapát, de úgysem használom. <_<

Link to comment
Megosztás:

A gastraéval az a baj, hogy annak a tengelye az üvegen van...neked meg az ajtóban... Tehát az ajtót is törölni fogja. A 206é is ilyen. :rolleyes:

Am semmi xtra nem volt, ráhúztam az anyát, oszt csókolom. Kicsit jobban feszít a lapát, de úgysem használom. <_<

Jaja. Az ablakból jön. És természetesen nekem sem az ablakból jön. én amin fenn akadtam hogy a g-astráéba vastagabb a tengelynek a helye mint nekem a motor tengelye. És majd nem beletöröl az ajtóba is kicsit följebb kell állítani és már jó is lesz. A caravánéba is van egy törés mint a puntóéba csak az rövidebb.

Igazad vagyon. Én a puntósat is meg a pögósat is csapott seggűn láttam. Úgy hogy Ott a pont. Nem gondoltam bele, hogy neked puttonyos van:P

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Az ablakból jön. És természetesen nekem sem az ablakból jön. én amin fenn akadtam hogy a g-astráéba vastagabb a tengelynek a helye mint nekem a motor tengelye. És majd nem beletöröl az ajtóba is kicsit följebb kell állítani és már jó is lesz. A caravánéba is van egy törés mint a puntóéba csak az rövidebb.

Igazad vagyon. Én a puntósat is meg a pögósat is csapott seggűn láttam. Úgy hogy Ott a pont. Nem gondoltam bele, hogy neked puttonyos van:P

Na majd kiváncsi leszek mit alkotsz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na majd kiváncsi leszek mit alkotsz. :rolleyes:

Ne állj addig fél lábon. Mert még jelenleg nincsen olyan bajusz kapcsom ami kezeli a hátóst. Nem beszélve arról hogy nem jó az ablaktörlő motrom szar. De motrom már van. Bajusz kapcs meg köszönhetően a bc-nek ugrott ugyan is sedanból való a bc. Továbbá a csomi ajtóm ROZSDÁL a tengely körül csak here vagyok bejavítattni. Úgy hogy lesz még azzal meló. Kar szerzése, kasztni munka, beszerelés örülés. De vannak fen tartásaim. Csak omega karral dolgozom. Az meg még várat.

Link to comment
Megosztás:

Ne állj addig fél lábon. Mert még jelenleg nincsen olyan bajusz kapcsom ami kezeli a hátóst. Nem beszélve arról hogy nem jó az ablaktörlő motrom szar. De motrom már van. Bajusz kapcs meg köszönhetően a bc-nek ugrott ugyan is sedanból való a bc. Továbbá a csomi ajtóm ROZSDÁL a tengely körül csak here vagyok bejavítattni. Úgy hogy lesz még azzal meló. Kar szerzése, kasztni munka, beszerelés örülés. De vannak fen tartásaim. Csak omega karral dolgozom. Az meg még várat.

Jah, és majd az anyósülésről is lehet kezelni azt a bunkósbotot :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ne állj addig fél lábon. Mert még jelenleg nincsen olyan bajusz kapcsom ami kezeli a hátóst. Nem beszélve arról hogy nem jó az ablaktörlő motrom szar. De motrom már van. Bajusz kapcs meg köszönhetően a bc-nek ugrott ugyan is sedanból való a bc. Továbbá a csomi ajtóm ROZSDÁL a tengely körül csak here vagyok bejavítattni. Úgy hogy lesz még azzal meló. Kar szerzése, kasztni munka, beszerelés örülés. De vannak fen tartásaim. Csak omega karral dolgozom. Az meg még várat.

Motorom. <_<

Nekem az index kar selejtes. Találtam egy tök zsír állapotút, cikkszám stimm. Beraktam múkoggy. Este megyek, villantok megy, előre tolom lekapcsolja a tompítottat, majd 1mp múlva fel. Há anyád. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

BÉzs belsŐ,?? Megvan a full, Sötét szürke Saab belsőm. <_< Hátsó üléseket majd be kell faragni még. De meg van minden.

De ez béééézs. -_-

Hjaaaaa, sok autó = sok tennivaló :rolleyes:

Astrahoz azóta hozzá sem nyúltam...ma kimentem hogy elmászok jaszkarizni a bontóba, de nem indult be...álltak előttem mögöttem, mondom akkor nem megyek vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.