Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

4-ben olyan 120-130-nál megsajnáltam és ment az ötös.. Mindegy, majd kipróbálok egy másikat - pl. Karcsiét :wacko: - és majd összehasonlitom, de tuti, hogy lomhább a kelleténél. :D

Csak mert 5-ben nekem sem ment 140-fölé. Vissza 4-be, akkor ment olyan 150-ig, aztán váltottam fel. Szerintem gyenge a moci ahhoz hogy 5-ben kipörögje magát.

Link to comment
Megosztás:

Csak mert 5-ben nekem sem ment 140-fölé. Vissza 4-be, akkor ment olyan 150-ig, aztán váltottam fel. Szerintem gyenge a moci ahhoz hogy 5-ben kipörögje magát.

Max sebességem eddig óra szerint ennyi és ugyanez a GPS-szerint meg ennyi volt

Nem tudom ment volna-e még, de már majdnem a pirosban... inamba szált a bátorságom 400 Km-re az otthonomtól! :D

Link to comment
Megosztás:

:D nekem dzsípíesz szerint volt már 168 :D

Én nem mertem már tovább nyomni, gondoltam nehogy a szíj megadja magát. :wacko: Aztán meg tolhatom hazáig. :wacko:

Nemsoká szíjcsere van beütemezve, utánna megnézem mit is megy a kicsike! :wacko:

Nekem először 180-volt a vége, aztán állítottam az órán, most elméletileg nem csal annyit, így van 150-körül.

Papír szerint a tiednek (C14NZ Caravan) 155 a vége, az enyémnek 164.

Link to comment
Megosztás:

Én nem mertem már tovább nyomni, gondoltam nehogy a szíj megadja magát. :wacko: Aztán meg tolhatom hazáig. :D

Nemsoká szíjcsere van beütemezve, utánna megnézem mit is megy a kicsike! :wacko:

Papír szerint a tiednek (C14NZ Caravan) 155 a vége, az enyémnek 164.

Jó-jó de nagyon fújt a szél. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A te váltód hosszabb áttételű, mint az enyém? (Enyém F15-ös) :wacko: Mert szerintem ez is számít...

Tény, hogy 1:1-ben forog a főtengellyel 5.-ikben :wacko: WR3.55 asszem vagy 3.74.. :wacko:

Vagy ő leakasztotta az ekét. :D Bocs, nem bírtam kihagyni. ;)

De legalább van benne nyomaték mf1.gif Bocs de nem bírtam kihagyni.. :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Jó-jó de nagyon fújt a szél. ;)

Én nem papírt néztem hanem a kijelzőt :wacko: :wacko: Lehet hogy ebbe is beleszól a kerékméret? :D :P az előző mocival néztem, amikor már cserére mentem, annak vége volt 140 körül mint a botnak. Óra szerint 152 körül volt úgy emlékszem, de az meg 165-60-13-akon :wacko: A mostani nyári kerekekkel jöttünk haza az m3-on, és ott a dzsípíesz mondott 168-at. (Nem, nem a nagy lejtő után :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Vagy ő leakasztotta az ekét. :D Bocs, nem bírtam kihagyni. :P

;) :D

Tény, hogy 1:1-ben forog a főtengellyel 5.-ikben :wacko: WR3.55 asszem vagy 3.74.. :D

De legalább van benne nyomaték mf1.gif Bocs de nem bírtam kihagyni.. :D :P ;)

:D

Gyári menetteljesítmény adatok.

Én nem papírt néztem hanem a kijelzőt ;) :P Lehet hogy ebbe is beleszól a kerékméret? az előző mocival néztem, amikor már cserére mentem, annak vége volt 140 körül mint a botnak. Óra szerint 152 körül volt úgy emlékszem, de az meg 165-60-13-akon :wacko: A mostani nyári kerekekkel jöttünk haza az m3-on, és ott a dzsípíesz mondott 168-at. (Nem, nem a nagy lejtő után ;) ;) )

Háát peerrsszzzeee hogy neeeemmmm! :D :wacko: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt viszont el kell hogy ismerjem. :D

Ugye, hogy ugye..? :wacko:

egyszer már ki kellene mennem nekem is az elkerülőre és meglesni mennyi a vége a talicskámnak...

Mióta visszaraktam a vezérlés a megfelelő állásra, még nem próbáltam mit bír! :wacko:

Vezérműszíj csattanásig bármit.. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Most lett cserélve néhány hete! :)

Ha elszakadna, akkor inkább vennék RX-3-as mazdát...ott nincsenek szelepek és akár 10000 is foroghat a motor! ;)

Attól még szakadhat :D

Anno majdnem vettem egy RX5-öst ;) csak a színe nem tetszett :wacko: pink :D de nem ilyen amolyan pink hanem tudjátok, olyan pink-pink :wacko: meg a wankelnek is megvannak a hibái :P főleg ha javítani kell :D de az biztos, hogy pörögni nagyon tud.. :D :P

Na azt felejtsd is el. Ebbe én f*ngottam, más nem fog. :wacko: ;)

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Az előbb benéztem msn-re, és megint elment a kedvem a beszélgetéstől. Olyan személyes üzenetet olvastam, amitől kikerekedett a szemem. :D

'Hogy a bánatba lehetnek emberek ennyire negatívak, ennyire rosszindulatúak?! :wacko: Ezek után csodálkozik, hogy senki nem áll Vele szóba.

Pedig eddig az volt a véleményem, hogy egy intelligens, szimpatikus fiatalember... Kár érte.

Link to comment
Megosztás:

Az előbb benéztem msn-re, és megint elment a kedvem a beszélgetéstől. Olyan személyes üzenetet olvastam, amitől kikerekedett a szemem. :D

'Hogy a bánatba lehetnek emberek ennyire negatívak, ennyire rosszindulatúak?! :wacko: Ezek után csodálkozik, hogy senki nem áll Vele szóba.

Pedig eddig az volt a véleményem, hogy egy intelligens, szimpatikus fiatalember... Kár érte.

Én most is tök jól elcseverészek vele, pedig ittas sem vagyok. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az előbb benéztem msn-re, és megint elment a kedvem a beszélgetéstől. Olyan személyes üzenetet olvastam, amitől kikerekedett a szemem. :D

'Hogy a bánatba lehetnek emberek ennyire negatívak, ennyire rosszindulatúak?! :wacko: Ezek után csodálkozik, hogy senki nem áll Vele szóba.

Pedig eddig az volt a véleményem, hogy egy intelligens, szimpatikus fiatalember... Kár érte.

jár így az ember lánya/fia... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.