Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék vásárolni 500-600 ezer Ft közötti összegért egy 1996 vagy utáni Astra F-et. A környékben a következő motorizáltságuakat találtam:

1.4 60LE

1.4 82LE Ha minden igaz ebben kb 170 ezer km van.

1.6 16V 100LE

1.7TD 82LE

A 60 LE-set ismerem mivel 1999-ben vásároltunk egy ilyet újonnan tehát az tudom milyen, semmi gondom nem volt vele. Az 1.6-os mennyire eszi az olajat? A dízel meg mennyire tartós? Elvileg 160 ezer km környékén van a kocsiban, érdemes egyáltalán megvenni ennyi km-rel dieselt? Mennyivel fogyaszt kevesebbet?

Ezek lennének azok:

Astra 1.4 60LE

Astra 1.4 82LE

Astra 1.6 16V

Astra 1.7TD

Szerintetek melyiket célszerű megvenni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek melyiket célszerű megvenni?

Az 1.6 16vtől én távol maradnék, mert gyakori a magas olajfogyasztás.

1.4 8v 60ló az szerintem kevés a biztonságos közlekedéshez.

1.4 8v 82ló jó választás lehet. Az egy jó motor, az autó többi része kérdéses. Elírtam, bocsi.

1.7td 82ló. Isuzu dízel. Ezek is jó motorok, viszont drágább hozzá minden, ha esetleg cserélni kell. Az a 170e km valszeg nem annyi..

Link to comment
Megosztás:

Felszereltség szempontjából az isuzus nagyon jó. (elcserélném arra)

Fogyasztása kb 4-5L-ből kijön.

Nekem óra szerint 319ezer van most benne. És nincs semmi baja a motornak.

Hát nem tudom...a felszereltség oké, de szerintem a jobb oldalán 3 színárnyalat is fellelhető...1: sárvédő, 2: jobb első ajtó, 3: hátsó rész.

VAgy csak káprázik a szemem? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.