Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondd meg hogy nem téli. Majd nyáron lehet kivinni őket csak :) :D

az én alufelnijeim is azért hasalnak itt az asztal alatt <_<

Szerintem szerzett hozzá olyan cuccot, ami kivezeti... mert létezik egyébként. :lol:

Hja csak nem kék, de már megoldva, szóval nekem ingyé van új forgalmim. :icon13:

nagyblokkosokon van tudom, és ez passzol nekünk is?

Link to comment
Megosztás:

Nem sokáig fog így kinézni...

Az én üléseimet meg ki kell szedni... :D Szétültem :icon13: :lol: hót lötyögős, nyekergős a vezetőülés <_< Hétvégén majd lesokkolom anyut. Amikor meglát valami autóalkatrésszel a lakásban, már látom hogy kiborulás lesz, de a múltkor amikor ülések voltak az előszobában, akkor ki akart dobni velük együtt -_- B) Megnyugtatásképpen mondtam hogy fotelt csinálok belőle, majd a szobában lesznek, felni-talppal mint a forma1-es kommentátoroknak, de olyanokat mondott hogy megjegyezni se tudtam :D ;)

Ha hiszed, ha nem, a héten lábakat hegesztettem zártszelvényből azoknak az Omega üléseknek, amit a garázsomban láthattál is :)

Link to comment
Megosztás:

Tök jó. -_-

Az ötropis motorháztetőm kezdi megadni magát <_< Középen van rajta egy nyomódás (tudtam eddig is) de most az íven ahol meg van nyomva, elrepedt a fényezés. Szerintem tavaszra egy tenyérnyi piros leugrik róla :)

Mármint a felni tök jó? :D Na jó ahány ember annyi ízlés :icon13:

Sanyinak mondd meg hogy tavaszra kell 1 motorháztető... :lol: Nem létezik hogy ne tudjon szerezni akár még olyan színben mint a kocsid. Sztem nem adná valami nagyon drágán.

Link to comment
Megosztás:

Mármint a felni tök jó? :) Na jó ahány ember annyi ízlés :D

Sanyinak mondd meg hogy tavaszra kell 1 motorháztető... -_- Nem létezik hogy ne tudjon szerezni akár még olyan színben mint a kocsid. Sztem nem adná valami nagyon drágán.

Már beszéltem vele, van is neki, piros is, de nem veszem meg. Majd akkor költök rá, amikor az egész elejét rendbe teszem, és akkor már lesz 2 sárvédő is, hűtőmaszk is, lökös is. Nem veszek egy MHT-t csak azé' hogy legyen (arra már van elég <_< :icon13: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Már beszéltem vele, van is neki, piros is, de nem veszem meg. Majd akkor költök rá, amikor az egész elejét rendbe teszem, és akkor már lesz 2 sárvédő is, hűtőmaszk is, lökös is. Nem veszek egy MHT-t csak azé' hogy legyen (arra már van elég :D <_< :icon13: )

Kasztnizás után ha marad még vmennyi zseton, elmegyek hozzá... Nézni kéne fehér indexbúrát. Mégse veszek sötétet.... Sok facelift előttit látok fehér indexel, és egyre jobban tetszenek.... :)

Link to comment
Megosztás:

Kasztnizás után ha marad még vmennyi zseton, elmegyek hozzá... Nézni kéne fehér indexbúrát. Mégse veszek sötétet.... Sok facelift előttit látok fehér indexel, és egyre jobban tetszenek.... :)

Fehér autón jól áll a fehér indexbúra, de piroson, meg az én kékemen sztem jobb a sárga.

Link to comment
Megosztás:

allianz 2010.10.11.

felhívom őket, ma-holnap felhivnak telón, hogy postán vagy banki utalással kérem e a kesst, valószínű a héten még megkapom

allianz 2010.10.15.

nemnagyon hivtak fel, majd miután én felhivtam őket közölték h még kurvára nem akarnak fizetni, arra várnak h én küldjem el nekik a káresemény leirását (amit mellékesen már leirtam a kárszakértőnek :) )

MO 2010

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.