Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A múlthéten végig Debrecenbe jártam továbbképzésre és nem volt annyi eszem, hogy szóljak nektek! Nem baj, nov. 2-án vizsgázok, talizhatnánk! B)

Késő délután/este felé részemről megoldható :lol:

:D Nem akarom tudni... Mennyi??? -_-

Húzós <_< 1.xx milla.. :icon13:

Örüljetek, legalább nincs checklámpátok... :P

:) :lol:

:D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

még azóta sincs talpon? hát micsináltál már te? azóta vettem egy caravant, szétaggódtam az agyamat is rajta, meg motortcseréltem szinte, és tegnap még moziba is elvittem a jányokat :D

Talpon van az, csak egy helybe! <_< Jó munkához idő kell, carhoz meg mégtöbb! :icon13: jártam mással, amikor volt időm, akkor meg szépítgettem, javítgattam. De már nem bírom, úgyhogy jövőhéten kiderül hogy műszakira megy, vagy dr bácsihoz :)

Hallottam a szekeredről, grat! De akkor jól beleválasztottál! :lol:

Link to comment
Megosztás:

úúh bammeg... Durva ár..

Hmmm...3 ember, astrák.. deja vu... Megint szerelés lesz ha összejön B) :D

Az :D

Mit szólsz ha ezúttal turbósítjuk? :lol: Majd Endlost bevesszük a projektbe, hátha van valami szokatlantól eltérő ötlete.. ;) :D

Az asszony meg egyre jobban dumál, hogy nem tud tévézni :P mondom ránézek már, az antenna dugaljra rámérek- 11.5V szupi. Akkor már csak az antenna panelje lehet kifeküdve :) pillanat, van egy kis 7"-os lcd tévém, azért rádugom mit mutat-> képet :icon13: minden csatorna tisztán jön :lol: -_- nna, ez nem antenna erősítő panel hanem tv tuner baj.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Késő délután/este felé részemről megoldható :icon13:

Én 4-ig vizsgázom, szóval nekem is csak utána jó! Persze késő se legyen, mert másnap meló + el kell érni a vonatot :)

Azért, mert nem voltál egy ideig, még megfejthetnéd dekódolás nélkül. <_<

Na én ezekhez a dolgokhoz nem értek. Nálam a hibakódok=GPS koordináták! :D

Link to comment
Megosztás:

Talpon van az, csak egy helybe! :D Jó munkához idő kell, carhoz meg mégtöbb! <_< jártam mással, amikor volt időm, akkor meg szépítgettem, javítgattam. De már nem bírom, úgyhogy jövőhéten kiderül hogy műszakira megy, vagy dr bácsihoz :)

Hallottam a szekeredről, grat! De akkor jól beleválasztottál! ;)

mindent a saját bőrömön kell megtanulni ugyis :icon13: demosmá jónak tünik, vígan eszi a kmeket 120-150ekkel suhan szinte hangtalanul. :lol:

A kipuffomrol tudom, hogy a középdob után el van repedve a csőcsatlakozásnál, de arra csak most jöttem rá, hogy olyan hango hallat a fülkébe, mintha vmi rezegne a fülkében, mikor 3 hngerezett egybőlváltozott az a hang szóval... :D na de nemsokára ugyis kapja a kipuffot -_-

ez meg csak ugy kedvencem B)

http://www.youtube.com/watch?v=m2vWQFHP3D0

Link to comment
Megosztás:

Én 4-ig vizsgázom, szóval nekem is csak utána jó! Persze késő se legyen, mert másnap meló + el kell érni a vonatot :)

Na én ezekhez a dolgokhoz nem értek. Nálam a hibakódok=GPS koordináták! :D

Max ha nejem aznap éjszakás lesz akkor hazavisz -_-

<_< :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az :D

Mit szólsz ha ezúttal turbósítjuk? :lol: Majd Endlost bevesszük a projektbe, hátha van valami szokatlantól eltérő ötlete.. :D ;)

Az asszony meg egyre jobban dumál, hogy nem tud tévézni :P mondom ránézek már, az antenna dugaljra rámérek- 11.5V szupi. Akkor már csak az antenna panelje lehet kifeküdve :) pillanat, van egy kis 7"-os lcd tévém, azért rádugom mit mutat-> képet :lol: minden csatorna tisztán jön -_- B) nna, ez nem antenna erősítő panel hanem tv tuner baj.. <_<

Turbó + légrugó :D :lol:

Akkor becart a TV? :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Turbó + légrugó <_< :D

Akkor becart a TV? :D

Azaz B) multi turbo & errájd by Endlosz Technologies.. :icon13: :lol:

Be :) de nem csináltatom meg hanem igencsak ingyé elvihető lesz, jó a 82 cm de csak tekeri a villanyórát.. -_-

Link to comment
Megosztás:

mindent a saját bőrömön kell megtanulni ugyis :) demosmá jónak tünik, vígan eszi a kmeket 120-150ekkel suhan szinte hangtalanul. :D

A kipuffomrol tudom, hogy a középdob után el van repedve a csőcsatlakozásnál, de arra csak most jöttem rá, hogy olyan hango hallat a fülkébe, mintha vmi rezegne a fülkében, mikor 3 hngerezett egybőlváltozott az a hang szóval... :icon13: na de nemsokára ugyis kapja a kipuffot <_<

Az a lényeg, hogy rendbevan :lol:

Max ha nejem aznap éjszakás lesz akkor hazavisz B)

Rendben van, majd ezt még pontosítjuk -_-

Link to comment
Megosztás:

Azaz B) multi turbo & errájd by Endlosz Technologies.. :D <_<

Be :) de nem csináltatom meg hanem igencsak ingyé elvihető lesz, jó a 82 cm de csak tekeri a villanyórát.. -_-

Én most tervezek 82 Cm es LCd-t venni, unalmas már ez a tv a polccal, teszek a helyére egy tvt :icon13:

Am meg mit nyígsz, mindig legujjabb kütyüid vannak, multkor a telefonnal villogtál itt, most meg sok a villanyszámla? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép nagy.. kár érte :D

Annyira nem sajnálom :) mikor elébe akasztottam a teljesítménymérőt és 150W +-4W mutatott kiakadtam :icon13:

Rendben van, majd ezt még pontosítjuk :lol:

Oks :( majd ha meglesz a jövő havi beosztása megbeszéljük, hogy hogyan lesz :(

Én most tervezek 82 Cm es LCd-t venni, unalmas már ez a tv a polccal, teszek a helyére egy tvt :D

Am meg mit nyígsz, mindig legujjabb kütyüid vannak, multkor a telefonnal villogtál itt, most meg sok a villanyszámla? ;)

Lehet rád sózom :D csak vidd innen a bánatba :D

Az azért túlzás :lol: telóból is a legolcsóbb vackot vettem ami érintőkijelzős -_- mp3-ból is egy kifutott szériát vettem <_< de nekem elég amit tud :P és asztali gépet sem tartok mert a nótabukk töltve se eszik többet 65W-nál míg a hasonló tudású asztalim alapból 140-160W között mozgott, teljesítményben volt hogy 430W is volt a pillanatnyi fogyasztás B) azért próbálok lehetőleg energiatakarékosan garázdálkodni.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

részvétem....

addig télre lomizz egy garnitúra bármilyen télit, ami felmegy a gépre. Hosszú lesz a tél és nedves, igaz ma volt 20 fok...

Felnin volt????

Nah, érdemes volt elmenni nagybátyámékoz <_< Kaptam négy 175/70 14-es Pirelli télit, 2 pár, az egyik 1 fél teles, a másik 1,5 -_- Az egyik pár, a futófelület szélén még szőrös B) felnin vannak, csak Berlingoé volt. Az ha jól tévedek 4x108-as (ugye? :lol: ) Nah mindegy, ez megy majd fel a mostani felnikre. Addig meg itt lakik

111770-20101024-eRo8pB.jpg

111769-20101024-pwEiDZ.jpg

Ha már ide is bejön érte, akkor beteszem az ágyneműtartóba :D

Köszönöm Pepe :) Ha már fönt lesznek a télik, és megyünk le (valószínű megyünk 1-2 héten belül, mert még le kell szigetelni a terasz ajtó küszöböt) akkor elhasználnám azt a felajánlott garázs-sarkot :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nah, érdemes volt elmenni nagybátyámékoz :lol: Kaptam négy 175/70 14-es Pirelli télit, 2 pár, az egyik 1 fél teles, a másik 1,5 :D Az egyik pár, a futófelület szélén még szőrös ;) felnin vannak, csak Berlingoé volt. Az ha jól tévedek 4x108-as (ugye? -_- ) Nah mindegy, ez megy majd fel a mostani felnikre. Addig meg itt lakik

http://pics.coldline.hu/pics/111770-20101024-eRo8pB.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/111769-20101024-pwEiDZ.jpg

Ha már ide is bejön érte, akkor beteszem az ágyneműtartóba :D

Érdemes volt megszületni...Divatot teremtettem B) :) <_< :icon13: Vagy csak a szükség teremtette a divatot? Sajnos..

Link to comment
Megosztás:

Érdemes volt megszületni...Divatot teremtettem :icon13: :) :D <_< Vagy csak a szükség teremtette a divatot? Sajnos..

Csak van valami ebben a debreceni levegőben.. :lol: -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Érdemes volt megszületni...Divatot teremtettem :icon13: :) :D <_< Vagy csak a szükség teremtette a divatot? Sajnos..

Már dolgozom a technológián hogy az autót is fel tudjam hozni a szobába :lol: Az ágy másik oldalán még van egy kis hely. Vagy... kibacom az ágyat. Ágy van kitéve több emeleten is a tárolóba, és azt sehonnan nem vitték el. Kiteszem az ágyat, és behozom az autót -_-

Link to comment
Megosztás:

Már dolgozom a technológián hogy az autót is fel tudjam hozni a szobába :) Az ágy másik oldalán még van egy kis hely. Vagy... kibacom az ágyat. Ágy van kitéve több emeleten is a tárolóba, és azt sehonnan nem vitték el. Kiteszem az ágyat, és behozom az autót :D

Abban meg ott az ágy a raktérben :lol: vagy beleteszed abba az ágyat.. <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.