Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ejnyebejnye, jáccatok szépen, vagy elveszem, x időpontig only klubtag ír lesz :) :)

Söreim? :o

Apropó. Holnap megyek pestre. Gondolom senki sem ér rá tök véletlenül holnap egy minitalira. Az OFF szolgálati kocsimmal leszek. Véletlenek meg ugye nincsenek úgyhogy kár volt ezt közölnöm is. :D

Link to comment
Megosztás:

Söreim? :o

Apropó. Holnap megyek pestre. Gondolom senki sem ér rá tök véletlenül holnap egy minitalira. Az OFF szolgálati kocsimmal leszek. Véletlenek meg ugye nincsenek úgyhogy kár volt ezt közölnöm is. :D

attól függ merre jössz?:) ha netán Kisbéren keresztül akk én ráérek bár AP-n gondolom! :)

Link to comment
Megosztás:

akkor még belefér amit webshark írt! :( :o nincs olyan nagy árkülönbség most ha nekem is ezt a 2600 megszorzom 4el az 10 400 (elvielg) :D :)

Nem egészen, mert ha az évest egyben fizeted ki, akkor még arra is jár kedvezmény. :( Nekem pl egy negyedévnyi összeget elengedtek, mert éves kifizetést kértem. :)

Link to comment
Megosztás:

akkor még belefér amit webshark írt! :) :o nincs olyan nagy árkülönbség most ha nekem is ezt a 2600 megszorzom 4el az 10 400 (elvielg) :D :)

Nekem a legolcsóbb az astra biztosító lenne ha újrakötném, akkor lenne 10ezer/év. Számomra túl ismeretlen biztosítótársaság az, hogy astra. A jelenlegi meg eléggé neves és azon a 2ezer forinton már nem variálok. :(

Link to comment
Megosztás:

Söreim? :o

Apropó. Holnap megyek pestre. Gondolom senki sem ér rá tök véletlenül holnap egy minitalira. Az OFF szolgálati kocsimmal leszek. Véletlenek meg ugye nincsenek úgyhogy kár volt ezt közölnöm is. :D

Pechhhh, általában budán szoktam lenni :) :(

Van egy újabb lehetőség : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0

Este lurdy !

Napközben ha idejösz az egybe a mészáros utcai mol-hoz, akkor akár meg is kaphatod :)

Link to comment
Megosztás:

Söreim? :o

Apropó. Holnap megyek pestre. Gondolom senki sem ér rá tök véletlenül holnap egy minitalira. Az OFF szolgálati kocsimmal leszek. Véletlenek meg ugye nincsenek úgyhogy kár volt ezt közölnöm is. :)

Majd írják Neked: ha csütörtök, akkor este Lurdy :) :D

Link to comment
Megosztás:

Székesfehérvári MÁV kirendeltségnél dolgozom, úgyhogy az kerülő lenne, másrészt Kisbér már nem hozzánk tartozik, csak mórig a mienk az a vonal. :(

jahát az úgy kerülő annyit meg nem érek h Komáromnál menny rá az autópályára! :( :D :D :o és most esik le h nem is kocisval??? ezen most gondolkodtam el!! :) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Pechhhh, általában budán szoktam lenni :) :)

Van egy újabb lehetőség : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0

Este lurdy !

Napközben ha idejösz az egybe a mészáros utcai mol-hoz, akkor akár meg is kaphatod :D

Lurdy-ig biztos nem tudok maradni. :( Az olyan "zene" nem az én stílusom. A déli pálya udvar melletti mészáros utcára gondolsz? Nem tudom oda tudok-e érni, 9-re gumicserére kell mennem a kilencedikbe, aztán vissza nyolckerbe ferencváros pályaudvarhoz és hogy onnan mikor szabadulok... :o Másrészt hívni se tudok jelenleg. :(

Link to comment
Megosztás:

Lurdy-ig biztos nem tudok maradni. :D Az olyan "zene" nem az én stílusom. A déli pálya udvar melletti mészáros utcára gondolsz? Nem tudom oda tudok-e érni, 9-re gumicserére kell mennem a kilencedikbe, aztán vissza nyolckerbe ferencváros pályaudvarhoz és hogy onnan mikor szabadulok... :o Másrészt hívni se tudok jelenleg. :)

K&@#[va sz&####>ul tolod ezt a csajos dumát, főleg ahhoz képest, hogy nem vagy az :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.