Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ott inkább a lambdát nézd meg.

Nem bírtam megállni és belenéztem a mocitérbe.

A gyújtáselosztó házán és a forgatható részen van egy-egy jel. Nem igazán találkoztak, ezért meglazítottam az elosztót és kb. jelreállítottam. 2× kapcsolt be a venti, addig járattam....most nem jött hibakód.

C14NZ-sek! Nektek találkozik az a 2 jel? :o

Link to comment
Megosztás:

:) 4 kakaós-fahéjas-diós jöhet.. :P :( :(

Oké! :D

Biztos nagyon finom. :o

A palacsintád, és a rakott krumplid tuti nyerő. :)

Jaj, arról ne is beszéljünk! :D :D

csíntalan picsa? :P

Azt kell, hogy mondjam, Lalee rossz hatással van rád. ;)

Link to comment
Megosztás:

Passz, valahol északon :o szeretek a hegyek közt csavarogni.. :)

Én is. Főleg balatonfelvidék, no meg badacsony környéke.. de faca kis környék. Legjobb hely ott badacsony városka. A kikötő, a bazársor. Nagyon jó. Onnan van az astrába a bólogatós kutyám :) Meg a sok borkóstolós hely, na meg a badacsonyi borhét :D

Link to comment
Megosztás:

Oké! :)

Csak nehogy behajtsam rajtad :D mert ha tecc a flam akkor aztán sorozatgyártásba kezdhetsz.. :( :(

Főleg balatonfelvidék, no meg badacsony környéke..

Annyira azért nem vagyok elsülve :) jobb szeretem a magaslati levegőt :o :D legalábbis a tisztasága miatt, por meg a balcsi környékén is van csak a páratartalom miatt nem annyira feltűnő.. :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira azért nem vagyok elsülve :) jobb szeretem a magaslati levegőt :o :( legalábbis a tisztasága miatt, por meg a balcsi környékén is van csak a páratartalom miatt nem annyira feltűnő.. :)

Mindkettőnek megvan a maga hangulata monnyuk :(

Éjszaka még a panoráma útnak is.. :D Tegnap este a szemlegeltetés után fél11körül a poloval kicsit bolondoztunk. :D Volt 1 jópár ködfolt.. Na meg az állandó félelem, hogy kiugrik a bokorból valami vad.. Na úgy menni 100-120 között. Azazigazi.

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy behajtsam rajtad :D mert ha tecc a flam akkor aztán sorozatgyártásba kezdhetsz.. :( :(

Annyira azért nem vagyok elsülve :) jobb szeretem a magaslati levegőt :o :D legalábbis a tisztasága miatt, por meg a balcsi környékén is van csak a páratartalom miatt nem annyira feltűnő.. :D

én jobban szeretem áztatni a seggemet, mint a nyelvem húzni a földön, miközben mászok hegyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este a szemlegeltetés után fél11körül a poloval kicsit bolondoztunk. :( Volt 1 jópár ködfolt.. Na meg az állandó félelem, hogy kiugrik a bokorból valami vad.. Na úgy menni 100-120 között. Azazigazi.

Neeeem, valahol a román határ közelében a cikkcakkosban 60-80-as tempóval, fényszóró nélkül bulisabb.. :) :o

én jobban szeretem áztatni a seggemet, mint a nyelvem húzni a földön, miközben mászok hegyet. :)

Az már a te bajod :( ezért vettél hát te kocsit.. :D

Link to comment
Megosztás:

Neeeem, valahol a román határ közelében a cikkcakkosban 60-80-as tempóval, fényszóró nélkül bulisabb.. :) :o

Az már a te bajod :( ezért vettél hát te kocsit.. :D

tegnap is gyalog voltam kint, és még inni se ittam, benzin is van benne, szóval :)

Azért jósnak ne menjél... :( :D

nem tudsz jol hazudni :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozó társak, elköszönök az "Astra F" topiktól.

Ma délelőtt 15 perc alatt eladtam az autóm.

Fájó szívvel búcsúzom tőle.

Öt év, 160 ezer Km.

Egy G astra lesz az utód :o

Sok szerencsét hozzá, de azért még elférsz itt nálunk! ;)

:( 4 kakaós-fahéjas-diós jöhet.. :P :D :P

Nutellás-csokis. :D Nyami!!!

Nem bírtam megállni és belenéztem a mocitérbe.

A gyújtáselosztó házán és a forgatható részen van egy-egy jel. Nem igazán találkoztak, ezért meglazítottam az elosztót és kb. jelreállítottam. 2× kapcsolt be a venti, addig járattam....most nem jött hibakód.

C14NZ-sek! Nektek találkozik az a 2 jel? :(

Igen találkozik.

Megvolt az olaj-oljszűrő, levegőszűrő, utastérszűrő csere. Nem volt meg a 10 ezer kilométer, csak 9 ezer, de már túlléptem az egy évet 3 hónappal. :) A hűtőfolyadékal viszont szívtam rendesen, nem tudom miért nem tudtak egy nyamvadt leeresztőt beépíteni. :D Levettem a bilincset a kiegyenlítő gumicsövéről a váltó felett, de hiába raktam alája félbevágott flakont folyt mindenfele, és csak másfél liter jött ki így. Le kellett szórnom a kutyák miatt az udvart földel, meg elmentem a mosóba lenyomattam magasnyomásuval a motort. :) Kicsit mintha csendesebb lenne az új olajjal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.