Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

még mindig jobb, mint ha jegelve lennél :)

Főleg fartájékon.. :D :)

Én most kötöm meg a nevemre, új belépőként, 4900Ft/negyedév (33% postás kedvezménnyel :( )

Örülj neki de amúgy épp délelőtt jött a fecni, hogy 19xxx píz lenne a jövő évi de inkább újrakötöm, azt az 5 ezret meg felhasználjuk valami másra.. :o

Link to comment
Megosztás:

milyet kellene venni?

Én cinksprét vettem szerintem jobb mint az alapozó. :o

sztem jobb a közmunka... a haverom egy szombat este bevret egy gyereknek, 8 napon túl gyógyuló sérülései lettek, feljelentette a havert, most meg az állatkertbe van közmunkán... még mindig jobb, mint ha jegelve lennél :)

Az attól függ, a sitten csak a cellatársak zaklatják, az állatkertben meg a 220kilós hím gorilla. :D

Link to comment
Megosztás:

astra pwr :) sztem nekem is az lesz. ebbe nem lehet semmi buktató ugye?

Én megkérdeztem egy román származású havert, hogy ő mit gondol. Jelzésértékűen csak annyit mondott, hogy ő nem ott köti az övére :( :D :) A végére nekem a posta lett a legócsóbb (anyu ott dolgozik, és közvetlen családtagoknak 30% kedvezmény :o :( )

Link to comment
Megosztás:

Én megkérdeztem egy román származású havert, hogy ő mit gondol. Jelzésértékűen csak annyit mondott, hogy ő nem ott köti az övére :( :) :) A végére nekem a posta lett a legócsóbb (anyu ott dolgozik, és közvetlen családtagoknak 30% kedvezmény :o :( )

nekemmeg a 25 felment 32 re :D

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg Győrbe vagyok, de vonattal jöttem. :D Vagy itt szedem szét, de se hely se mozogni nem tudok akkor, vagy otthon Szombathelyen. De gondolom ott nem nagyon fogsz segíteni. :o

Hát Győr közelebb van. Most nincs sok időm, de elméletileg a vasárnap szabad, ha helyhiányod van kihúzhatjuk hozzám, igaz csak beálló van. A szimeringeket meg bármelyik nap be tudom vinni, olyan 6-után ha dobsz egy címet.

hát fizetni jobb lenne, mint segbekuratnia magát? :)

Nem tudom pontossan miről van szó, én inkább virítanám a lóvét, de embere válogatja. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát Győr közelebb van. Most nincs sok időm, de elméletileg a vasárnap szabad, ha helyhiányod van kihúzhatjuk hozzám, igaz csak beálló van. A szimeringeket meg bármelyik nap be tudom vinni, olyan 6-után ha dobsz egy címet.

Nem tudom pontossan miről van szó, én inkább virítanám a lóvét, de embere válogatja. :o

hát én is virítanám, mintsem vadkempingezzek...

Link to comment
Megosztás:

sztem te túl sok prisonbreaket néztél :D

na jo csak vicceltünk, de azé a hokiverseny az létezik, ezt egy börtönviselt kolléga mesélte most nyáron :o

Seggbekuki helyett, meg lehet jol megvernek, mert van sapkád, vagy nincs? na akkor azért, ha nem tul nagy pénz akkor inkább fizetni kellene nem?

Link to comment
Megosztás:

hát fizetni jobb lenne, mint segbekuratnia magát? :P

pontosan... sok emberke nem akarja átvenni az ajánlottan jött bírságot "hagyjál értesítőt" szöveggel... Azt hiszik, ha nem veszik át, megússzák... de én tudom, hogy nem :D Majd pár hét múlva meg viszem a közmunkára való behívást :) így járt! nem tudom sajnálni! :)

Akkor anyám zsebre tett 3-at :o :( :( :D

az lehet :D

Link to comment
Megosztás:

na jo csak vicceltünk, de azé a hokiverseny az létezik, ezt egy börtönviselt kolléga mesélte most nyáron :o

Seggbekuki helyett, meg lehet jol megvernek, mert van sapkád, vagy nincs? na akkor azért, ha nem tul nagy pénz akkor inkább fizetni kellene nem?

a seggbekuki is létezik :D

amúgy honnan kéne tudnom h a céges autót kivonták a forgalomból? mellesleg amikor elvették a forgalmit a helyszinen aztmondták h a céget basszák meg. én meg más sarát nem fogom kifizetni. ha ez van itthon akkor inkább leülöm azt fizessenek utánam napi 5e-t ha ez nekik jó

Link to comment
Megosztás:

pontosan... sok emberke nem akarja átvenni az ajánlottan jött bírságot "hagyjál értesítőt" szöveggel... Azt hiszik, ha nem veszik át, megússzák... de én tudom, hogy nem :o Majd pár hét múlva meg viszem a közmunkára való behívást :D így járt! nem tudom sajnálni! :)

csajom nem volt bekötve, kapott csekket, először anyjához küldék, nem vette át, aztán neki, ügyvéd mondta ne vegye át, azóta nemvolt semmi (koppkopp) és ez nyár elején volt

Link to comment
Megosztás:

na jo csak vicceltünk, de azé a hokiverseny az létezik, ezt egy börtönviselt kolléga mesélte most nyáron :D

Seggbekuki helyett, meg lehet jol megvernek, mert van sapkád, vagy nincs? na akkor azért, ha nem tul nagy pénz akkor inkább fizetni kellene nem?

Nálad valami nem pászol a billentyűzettel, hogy mindent kérdezel? :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.