Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

a seggbekuki is létezik :)

amúgy honnan kéne tudnom h a céges autót kivonták a forgalomból? mellesleg amikor elvették a forgalmit a helyszinen aztmondták h a céget basszák meg. én meg más sarát nem fogom kifizetni. ha ez van itthon akkor inkább leülöm azt fizessenek utánam napi 5e-t ha ez nekik jó

Hát ha bevonták a forgalmit,akkor le kellene kaparniuk a matrinyát a rendszámról, ill a papír selehetne nálatok, a forgalmi. Ha meg akkor vették el aforgalmit,akkor a céget terheli a büntetés.

Nálad valami nem pászol a billentyűzettel, hogy mindent kérdezel? :o

Nem jol értelmezed a mondatokat szerintem! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor anyám zsebre tett 3-at :D :) :( :(

Ez milyen... :D :D :P

a seggbekuki is létezik ;)

amúgy honnan kéne tudnom h a céges autót kivonták a forgalomból? mellesleg amikor elvették a forgalmit a helyszinen aztmondták h a céget basszák meg. én meg más sarát nem fogom kifizetni. ha ez van itthon akkor inkább leülöm azt fizessenek utánam napi 5e-t ha ez nekik jó

Háát...lehet ülni nem fogsz tudni... :) :o :P

Link to comment
Megosztás:

Hát Győr közelebb van. Most nincs sok időm, de elméletileg a vasárnap szabad, ha helyhiányod van kihúzhatjuk hozzám, igaz csak beálló van. A szimeringeket meg bármelyik nap be tudom vinni, olyan 6-után ha dobsz egy címet.

Nem tudom pontossan miről van szó, én inkább virítanám a lóvét, de embere válogatja. :D

Gondoltam. Ásunk addig egy aknát. Sziget városrész mond valamit? :o De vasárnap nem nagyon fogják megsíkolni nem ...?

Link to comment
Megosztás:

:o

Megyünk holnap is elvileg. :D Megint abban az utcában dolgozunk, pár házzal feljebb, meg ugye abban az utcában van a felvételi épület is. :P

Felvételi épület? :) Ennyire azé' nem ismerem azt az utcát :) :P Pepéhez is csak úgy találtam oda sokáig, hogy vagy szerencsém volt és kint állt az autó, vagy számoltam a házakat a kereszteződéstől :( :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

akkor ezekszerint csak hfes lett :D

Induláskor hidegen sosem a 4 henger. Fogy a víz. Gőzöl is. Meg ha leveszem a sapkát akkor néha buborék jön fel a vékony csövön. Az olajbeöntő is "murnyás". És levegős a rendszerem még mindig.

Mi lehet ha nem az ? :o

Link to comment
Megosztás:

Felvételi épület? :) Ennyire azé' nem ismerem azt az utcát :) :D Pepéhez is csak úgy találtam oda sokáig, hogy vagy szerencsém volt és kint állt az autó, vagy számoltam a házakat a kereszteződéstől :( :( :D :D

A vasút állomás épületét hívják így vasúti szlenggel, amiből kijön a forgalmista meneszteni. :P Menesztést azért remélem vágod. :P

Induláskor hidegen sosem a 4 henger. Fogy a víz. Gőzöl is. Meg ha leveszem a sapkát akkor néha buborék jön fel a vékony csövön. Az olajbeöntő is "murnyás". És levegős a rendszerem még mindig.

Mi lehet ha nem az ? :o

Vízcsövek nem keményednek fel? De a legjobb a bontás, aztán kiderül.

Link to comment
Megosztás:

A vasút állomás épületét hívják így vasúti szlenggel, amiből kijön a forgalmista meneszteni. :o Menesztést azért remélem vágod. :D

Vízcsövek nem keményednek fel? De a legjobb a bontás, aztán kiderül.

De igen. De ha leveszem a kiegyenlítő tetejét és visszateszem, utána már nem keményedik vissza.

Link to comment
Megosztás:

A vasút állomás épületét hívják így vasúti szlenggel, amiből kijön a forgalmista meneszteni. :D Menesztést azért remélem vágod. :)

Vízcsövek nem keményednek fel? De a legjobb a bontás, aztán kiderül.

Jááááá... akkor mégis tudom hol van :o :)

Link to comment
Megosztás:

Hát kezdődő hf lehet... reméljük nem bontjátok szét feleslegesen.

Komoly hf problémánál agresszívabban jelentkezik a dolog, de jobb mihamarabb megoldani ezt, nehogy elcsavarja a hfet és vonalba kelljen furni stb stb, meg az már necces olyankor.

Link to comment
Megosztás:

Hát kezdődő hf lehet... reméljük nem bontjátok szét feleslegesen.

Komoly hf problémánál agresszívabban jelentkezik a dolog, de jobb mihamarabb megoldani ezt, nehogy elcsavarja a hfet és vonalba kelljen furni stb stb, meg az már necces olyankor.

Én is. Mert még azt sem tudom ki csinálja. :o Egyedül meg nem nagyon merek nekiállni. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is. Mert még azt sem tudom ki csinálja. :o Egyedül meg nem nagyon merek nekiállni. :D

és fűtésed ilyesmi? mennyire melegszik fel a motor, állandóan gőzöl?és ha gázt adsz vagy ad vki más látni hogy köpi a vizet? mennyi idő alatt fogy a víz és mennyi?

Link to comment
Megosztás:

és fűtésed ilyesmi? mennyire melegszik fel a motor, állandóan gőzöl?és ha gázt adsz vagy ad vki más látni hogy köpi a vizet? mennyi idő alatt fogy a víz és mennyi?

Fűtés van. Beáll rendesen 92 fokra a víz. De ha gázt adok neki, akkor hallom hogy csorog a víz a rendszerbe. Nem mindig gőzöl. Ha igen akkor nagyon. Főleg ha rálépkedek a gázra. Jön a víz a kipufogón. Kb 100-150 km egy fél liter.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=4b0ff8324...&aid=206441

Ez alapjárat.

Link to comment
Megosztás:

Fűtés van. Beáll rendesen 92 fokra a víz. De ha gázt adok neki, akkor hallom hogy csorog a víz a rendszerbe. Nem mindig gőzöl. Ha igen akkor nagyon. Főleg ha rálépkedek a gázra. Jön a víz a kipufogón. Kb 100-150 km egy fél liter.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=4b0ff8324...&aid=206441

Ez alapjárat.

hát ez agőz még nem lenne sok igazábol, ha olyan az idő... de a fél liter víz eltünése az sok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.