Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem a tolatólámpám szar azt tudom. Az izzó jó, a váltón a kapcsoló jó...valami a kettő között van... :P

Mondjuk egy motkány :D majd egyszer unalmunkban megberheljük :D feltéve ha nem máshol lesz a vasad.. :(

mi van itt ez a szakítások hónapja, te vagy a 3. ja nem 4. aki most szakít ismerőseim közül. Én nem tervezek ilyet... mivel nincs kivel :(

Örülj neki :o eggyel kevesebb gond.. ;) :D :D

De? :D

De nem az igazi.. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagyanyám rinyál már egy ideje, hogy mutassam már meg neki a nyaralásos fotóinkat mert el se tudja képzelni hogyan néz ki a balaton -nem járt már ott vagy 20 éve ha nem több :) nna szóval ellépek hozzájuk, lapostop elő, néz egyet az öreglány, elkezd kérdezősködni, hogy mit is tud ez :D elkezdem sorolni erre bedobja, hogy hagyjam már ott neki mert ő meg akarja tanulni kezelni :P ;) az hagyján, hogy egy 170 ezres vacakról beszélünk de mi a bánatot akar már 80 évesen? :D Mondjuk nem kell félteni, ha nem vigyázok vele az érintősvicikvacak telómba is belepiszkál.. :P

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk egy motkány :D majd egyszer unalmunkban megberheljük :) feltéve ha nem máshol lesz a vasad.. :o

Februárba ha muterék megveszik a másikat akkor ez már mindíg nálam lesz :) Meg amúgyis...megigértem, ha felkerülnek a felnik tavasszal kigurolok hozzád megmutatom, és akkor berheljük is ha már úgy adja az idő. :(

Link to comment
Megosztás:

Elnézést kérek, természetesen nem kérem ezt tőled. :D Csak arra gondoltam , hogy szétszedjük, lesíkoltatjuk a hf-et, kicseréljük benne amit kell, visszarakjuk, lehúzzuk és csak a döntő pillanatban kérjük a segítséged/szakértelmed a vezérműszíj visszarakásakor.

...

Arról lehet szó. :)

Csak ne kelljen szerszámot fogni a kezembe, mert ma úgy bebaxtam az újam...hogy csak nocsak. :o

Link to comment
Megosztás:

Februárba ha muterék megveszik a másikat akkor ez már mindíg nálam lesz :D Meg amúgyis...megigértem, ha felkerülnek a felnik tavasszal kigurolok hozzád megmutatom, és akkor berheljük is ha már úgy adja az idő. :D

:P

Most lett kimosva a gyerek vadi új Motorola telefonja. Ha berakom az akkut, csak fehéren világít a képernyő, ha becsukom akkor sem "alszik el" bekapcsolni nem lehet. Van reális esély rá, ha száradni hagyom megjavul? :D Faxom ki van.

Esély mindig van de nem ártana szét is szedni, alaposan áttörölni, megszáradnia és száradás után alaposan lepucolni a paneljét :P akkor talán :o de az legalább 1 nap :) volt már rá példa, hogy egy 8-9 hónapja kimosott S A35-be lelket leheltem aminek a panelja 85-90%-ban össze volt rohadva már ;) a mai napig tökéletesen műxik és ez soksok éve volt :( sőt, itt hever a polcon egy 3410-es ami egy full-főzőprogramot élt át :) rá 2 hétre adták a kezembe alkatrésznek de ez is hibátlanul műxik.. :(

Link to comment
Megosztás:

Most lett kimosva a gyerek vadi új Motorola telefonja. Ha berakom az akkut, csak fehéren világít a képernyő, ha becsukom akkor sem "alszik el" bekapcsolni nem lehet. Van reális esély rá, ha száradni hagyom megjavul? :D Faxom ki van.

Vizesen a f.szé raktad össze? :) Ilyenkor akksi le, amennyire szét tudod szedni annyira szédszed, radiátorra kipakol, 2-3-4 óra múlva, vagy másnap reggel összerak, és akkor bekapcsol. Ha még vizesen bekapcsoltad, akkor elég jeletősen sikerült csökkenteni a túlélési esélyeit szerencsétlennek :o

Link to comment
Megosztás:

Most lett kimosva a gyerek vadi új Motorola telefonja. Ha berakom az akkut, csak fehéren világít a képernyő, ha becsukom akkor sem "alszik el" bekapcsolni nem lehet. Van reális esély rá, ha száradni hagyom megjavul? :o Faxom ki van.

hát eléggé kevés, de vannak még csodák :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, talán ez a legjobb kifejezés rá. A színre fújt burkolat lötyög, pedig a pöckök megvannak és az ablak felőli "test" alja el van törve... :o Nameg annyit vetemedett a cucc, hogy alig bírtam összepattintani... :D

ha csak lötyögés a baj ragasztani kell.

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak megkövetelik azt is :o

Szerelőgyereknek mondom ki kéne erre találni vmit, mire ő: ajj felejtsétek már el az nem kell... hm hát ő is emberből van tévedhet :D

Le van írva jogszabályban. Nyilván tudja is az embered....

Csak már nem olyan vicces, hogy 10kms körzetemben 3helyen szoktak állni kukásmellényben, és nem zöldben...

Link to comment
Megosztás:

Le van írva jogszabályban. Nyilván tudja is az embered....

Csak már nem olyan vicces, hogy 10kms körzetemben 3helyen szoktak állni kukásmellényben, és nem zöldben...

És ha megvan a automatikád, ugye van mosód, meg síküveges lámpabúrád, akkor nem köthetnek bele, hiába te "kendácsoltad" az egészet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.