Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nabammeg... Most itt a nagy kiabálásoddal felkeltettél :excl:

:lol: :lol:

utálok aludni amikor nincs itthon az autó..tavaly kezdődött...Elkezdtem vele álmodni..és minden éjszaka azt álmodom, hogy a seggarc zsaruk bemérnek.... :(

Tegnap se volt ez másképp...Megint bemértek. Ma éjszaka ha elalszok megint nyomni fogom megint be fognak mérni és megint úgy kelek fel hogy a rohadt életbe már megint ez volt.. :lol: Lehet be vagyok szűkülve? :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

utálok aludni amikor nincs itthon az autó..tavaly kezdődött...Elkezdtem vele álmodni..és minden éjszaka azt álmodom, hogy a seggarc zsaruk bemérnek.... :excl:

Tegnap se volt ez másképp...Megint bemértek. Ma éjszaka ha elalszok megint nyomni fogom megint be fognak mérni és megint úgy kelek fel hogy a rohadt életbe már megint ez volt.. :(

Ma este vedd le a rendszámot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nabammeg... Most itt a nagy kiabálásoddal felkeltettél :excl:

:lol:

:lol: :o

utálok aludni amikor nincs itthon az autó..tavaly kezdődött...Elkezdtem vele álmodni..és minden éjszaka azt álmodom, hogy a seggarc zsaruk bemérnek.... :(

Tegnap se volt ez másképp...Megint bemértek. Ma éjszaka ha elalszok megint nyomni fogom megint be fognak mérni és megint úgy kelek fel hogy a rohadt életbe már megint ez volt.. :lol: Lehet be vagyok szűkülve? :lol: :D

Erre ma már vannak nagyon jó gyógyszerek! Kezeltesd magad :D B)

Link to comment
Megosztás:

Ma este vedd le a rendszámot :D

:excl: :( :lol:

Az akkor nem jut eszembe...vagy csak idő nincs rá. Olyan is volt, hogy álmomba elindultam a !balatonra! az astrával..és az !M3ason! átalakult !biciklivé! :lol:

Vagy a tudatalattiba benne van, hogy lassú és a pályán 1-2 komolyabb gép mellett olyan mintha bicikli lenne vagy csak szimplán hülye vagyok.. :lol:

Erre ma már vannak nagyon jó gyógyszerek! Kezeltesd magad :lol: :o

Szintén zenész? :D

Link to comment
Megosztás:

:excl: :( :lol:

Az akkor nem jut eszembe...vagy csak idő nincs rá. Olyan is volt, hogy álmomba elindultam a !balatonra! az astrával..és az !M3ason! átalakult !biciklivé! :lol:

Vagy a tudatalattiba benne van, hogy lassú és a pályán 1-2 komolyabb gép mellett olyan mintha bicikli lenne vagy csak szimplán hülye vagyok.. :lol:

Szintén zenész? :lol:

Ha fogadni kéne, én erre tennék B) :o ;)

Megyek és iszok egy kicsit (az ablakmosóból :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Új srác. De szép a caravanja :lol:

Aza-az és mikor tilt? :excl: :lol:

Amikor mondta a szerelő hgy lehet kéne keresni katalizátort mert ez már elképzelhető hogy nagyon be van tömődve akkor átjártam 1 jópár bontót. 1 helyen pedig mondták, hogy a katalizátorokat a bontók a platina miatt szétszedik ezért alig kapni bontottat. Meg aki ellopja nem hiszem hogy a saját kocsija alá lopná, vagy eladná...SZINEZSFÍM DEZSVÍR... :lol: Hidd el így van ez.

Az új munkatársam aki hozta a gépalkatrészt, ő is testvír, de a normális fajtából. Szintén gyüjti a vasat, de ő megkérdi hogy elviheti-e. Feldobáltuk a platóra a régi csatornákat , ő meg ment előttem mocival mutatta hova kell vinni. Megállt a stoptáblánál, beszótam a kocsiba, most tényleg tudja mit jelent, vagy azt is vissszük? Vót röhögés. :(

Amúgy sikerült a telepítés, a következő konfigurációt raktam össze: AMD 1 gigás proci, 3S Trió Videókari, 128 Mega RAM, 4 gigás vinyó, hasítt mint atom. :lol: Alaplapi hangkártya, a CD-olvasót lehúztam róla, csak a vinyó van benne, viszont van rajta USB-port rá tudom nyomatni a számokat a lejátszóról. Telepítéskor egyszer bevillant egy szép kék képernyő az első ujrainduláskor, remélem többet nem lesz.

Útólag nem fejtámlás Caravan-ba lehet valahogy fejtámláka importálni hátra?

Szerintem igen, én is tervezek ilyet, de még csak egy fejtámlás első ülés jött össze plusszban.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen, én is tervezek ilyet, de még csak egy fejtámlás első ülés jött össze plusszban.

Nekem csak elöl fejtámlásak... :( Viszont tervezem az egész belsejét kicserélni feketére, mert ez a szürke nem tetszik :lol: Ha valahol jóáron sikerülne hozájutnom egy komplett fekete belsőre, rögtön rácsapnék! :excl:

Na lépek ki az autóhoz, lemosom, motormosás, hőgomba próba stb... este jövök! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hívott ma egy csóka, hogy kéne neki km-óra. Eddig pipa, az van nekem (egy pár :( ) DE, Neki egy egyhat benyába kéne beletenni, az enyémek meg dizilekből vannak. Maga a km-óra, (a sebességjeladót leszámítva) jó hozzá? Illetve 1.6 16szelepesekben w1111 vagy w1102-es van? :excl: (csak mert ilyenjeim vannak :lol: )

Az enyémben w1102-es van.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben w1102-es van.

Akkor neki is legyen jó :o Köszi :excl:

Én 195-öst nem raknék egy 60 lovas gép alá (attól függetlenül, hogy most nekem is az van), mert nagyon fogja. Ráadásul nagyot dob a fogyin is, kb 1-1,5 litert.

Maradj max a 185/60x15-nél. Az lesz az ideális választás a váltóméretek közül.

Amúgy felni, és gumi terén vannak ám nagyobb "SP"ílerek is a felhasználól között. :( :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.