Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali Srácok!! :D Mizu veletek remélem mindenki rendben nyomja! :)

Megcsikkadtam ma a verdával kicsit tesóm megvárt sulinál és égve felejtette a lámpát nem 5 percre! :D :D és be kellett tólnom a gyönyörűséget! :lol: :D :D de már OKSII! -_-

Am most vettem a hétvégén bikázó kábelt is majdnem aktuális lett! :)

Jah. Sokkal kényelmesebb kábellel húzni, mint tologatni :D

Link to comment
Megosztás:

Megalájt legyen, és +90-es, hogy milyen színű a doboza, meg hogy GE vagy Tung. van rávésve, az nem hat meg :)

Csatlakoznék Dáwidhoz....ha megoldható nekem is kéne :D

Az ugyanaz, csak más a csomagolás :D

yes.gif

Oké, majd felhívom őket, meg pár másik boltot itt Tatabányán, ha már egyszer nekiálltam.

Szóval két pár Megalight +90%, és H4-es mindenkinek?

Holnap úgy néz ki nem fogok ráérni, de talán pénteken meg tudom venni.

Legközelebb hétfőn délelőtt leszek fellelhető Budapesten :D

Vagy este, valamelyik nap, még nem tudom mikor, vagy hétfőn, vagy kedden megyek mászni, de lehet szerdán is :D

Ha már vége lesz a vizsgaidőszaknak :D

Link to comment
Megosztás:

Oké, majd felhívom őket, meg pár másik boltot itt Tatabányán, ha már egyszer nekiálltam.

Szóval két pár Megalight +90%, és H4-es mindenkinek?

Holnap úgy néz ki nem fogok ráérni, de talán pénteken meg tudom venni.

Legközelebb hétfőn délelőtt leszek fellelhető Budapesten :)

Vagy este, valamelyik nap, még nem tudom mikor, vagy hétfőn, vagy kedden megyek mászni, de lehet szerdán is :D

Ha már vége lesz a vizsgaidőszaknak :D

Előre is köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

mondjuk ez nem biztos, hogy Walbro

amúgy azoknál a liter szállítás értékére érdemes lenne figyelni, mert van raccsing belőle.

asszem rátaláltam erre az oldalra, amikor kerestem, de itt túl sok minden volt, képek nélkül, úgyhogy továbbléptem :)

Előre is köszi! :D

Nincs mit, úgyis rengeteget segítettetek már, ennyi a minimum. Remélem lesz a boltban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.