Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nálam gyárilag: szervó, két lufi, manuális naptető

Most: elöl vill.ablak, vill.tető, központi, és talán vill. tükör is lesz, ha segítetek az elektromos topikban.... :D :)

Másik autónkban van az is. Én tökéletesen értelmetlennek találom.Amikor megvettem a Corsát belőttem a tükröket,aztán azóta úgy állnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Ááá elfogadnék egy napfénytetőt...de inkább nem vágatom meg a tetejét :D Pedig vaterán is dobálnak kicsi pénzért...

Ha már napfénytetőt szeretnél, érdemesebb lenne az oszlopoknál elvágni a tetőt és a napfénytetőt úgy elhozni persze, aztán összetákolni. A gyári jobbabb, mint az ilyen utólag bevágott dolgok. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor az volt az az absztrakt ábra a kocsid oldalán ott, ahol nekem is meg Jürgennek is az van kiírva, hogy GL :D

Nekem is avvan odacsinálva :) Érdekes... ahogy kiskoromból emlékszem fater Volvojában a GL villanyablakot, tetőablakot, lábtérvilágítást, szervót, hátsó ablak-árnyékolót, törlős lámpa-mosót jelentett :D

Link to comment
Megosztás:

Másik autónkban van az is. Én tökéletesen értelmetlennek találom.Amikor megvettem a Corsát belőttem a tükröket,aztán azóta úgy állnak. :D

Mondjuk én is inkább a tükörfűtést tartom értelmes dolognak, de mondom akkor már legyen fullos gyári.

Főleg hogy kisebb csodával sikerült kerámiakék színre fújt villanytükröket vennem. :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én is inkább a tükörfűtést tartom értelmes dolognak, de mondom akkor már legyen fullos gyári.

Főleg hogy kisebb csodával sikerült kerámiakék színre fújt villanytükröket vennem. :)

Akkor nekem is szerezhetnél olyan színben. :D (Ugye az enyém is kerámiakék. :D)

Link to comment
Megosztás:

Ha már napfénytetőt szeretnél, érdemesebb lenne az oszlopoknál elvágni a tetőt és a napfénytetőt úgy elhozni persze, aztán összetákolni. A gyári jobbabb, mint az ilyen utólag bevágott dolgok. :)

Jogos... bár lehet egyszerűbb fiatalabb jobb felszereltségűt venni, mint hogy ezzel szívassa magát az ember...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.