Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A saját autóm is off mi? :D

ne erőltesd. :D

Végüli igazatok van csak eszembe jutott, hogy voltak olyan idők amikor már azért is offkirálynak kiáltottak ki, mert az egyéb csevegésbe nem az autóról írtam. De hagyjuk, bocs hogy szóltam. :)

Nem akarok kötekedni... a képed nem aktuális :D

Mingyá keresek valamit..... :D

Jó lesz? :D

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Kell a kutyának is valami. :)

CSak körbeszaladtam rajta, és az érdekessége az hogy a belseje van nagyon szét, de külsőre nagyon jó állapotban van, ahhoz képest, hogy ugye 20év körüli kocsi... persze majd ha belelendültek majd eldől mi a teljes igazság. :D

Link to comment
Megosztás:

CSak körbeszaladtam rajta, és az érdekessége az hogy a belseje van nagyon szét, de külsőre nagyon jó állapotban van, ahhoz képest, hogy ugye 20év körüli kocsi... persze majd ha belelendültek majd eldől mi a teljes igazság. :)

A legfiatalabb is 25éves. :D

A BMW nem rohad...talán az e30 egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tudnál?

Carrera 430 GPS em van, SD kártyán iGO8 teljes eu. Az iGo több mint másfél éves, jó lenne frissíteni.

Tudok. Ragaszkodsz az IGO 8-hoz és a teljes EU-hoz? Primo 1.1-em, van, azt tudok adni. A legfrissebb térképem 2010 szept. Teljes EU is megoldható, de ahhoz kell egy kis idő :)

2 gb.

Nehéz lenne megoldani elvinni az egész cuccot. Más megoldás nincs? :D

Ha tudod, mit kell mókolni, hogy elinduljon, felteszem a privátomra és adok linket. Letölt, bemásol, elindít.....

Link to comment
Megosztás:

Tudok. Ragaszkodsz az IGO 8-hoz és a teljes EU-hoz? Primo 1.1-em, van, azt tudok adni. A legfrissebb térképem 2010 szept. Teljes EU is megoldható, de ahhoz kell egy kis idő :)

Ha tudod, mit kell mókolni, hogy elinduljon, felteszem a privátomra és adok linket. Letölt, bemásol, elindít.....

Megpróbálom:)

Amugy a teljes navi az sd kártyán van. A kütyün nincs semmi. Átmásoltam egy másik kártyára is, és azzal is tökéletesen megy. De kipróbálnám azt a Primo-t.:D

Köszi:)

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem ma ezt az A.G.A. autósboltot Fehérváron, amit tegnap írtatok, és én meg írtam, hogy megszűnt. Hát nem szűnt meg, de +90%-os Megalight-juk nincs, csak +50. Szóval aki +90-re pályázik, irány a Tungsram bolt! :)

Holnapra hoznak, én hétfőre rakattam el magamnak egy párat :D . Amúgy a +50-est majdnem megvettem, olyan szép kééék volt a búrája :D .

Link to comment
Megosztás:

A legfiatalabb is 25éves. :)

A BMW nem rohad...talán az e30 egy kicsit.

ez vicces :D Az első egybelámpás 3mas, nemtudom a kasztni kódot bocsi, az rohad mint egy rossz lada... meg az összes abbol a szériábol való az 5ös is meg a 7es is eléggé....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.