Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csillag-villás elpakolva, slusszkulcs fölül. Én is sok mindenre használom, mert mindig kéznél van, de azért generátort még nem szedtem szét vele :D

Csapágyakat is azzal szedtem ki végülis. Amúgy csináltam csapágy lehúzót egy darab laposvasból. Holnap lefényképezem. :D Nagyon megmentett minket, mert elég későn hozták meg a lehúzót, amit mára ígértek. :) Mire meghozták, már készen volt és üzemelt a kocsimban. <_<

Link to comment
Megosztás:

Múlt héten tárgyaltuk épp a dolgot. :D

Olvass vissza pár oldalt kérlek és megleled a választ is. :D

Nokia 5230 lett a vége nálam. 1.5év garancia,gyári független autós tartóval 25ért.Holnap hozza a postás.Remélem nem b*sztak át! :)

Hasonló korú márkás gps (mio) is ennyi,aztán idegesítői lenne a procedúra megállás után,hogy fejegység előlap elrak,telefon elrak,gps is zsebre vág.Meg biztosan akkor kéne,amikor éppen nincs nálam. <_< De ez még mondjuk mind semmi lenne ahhoz képest amit egyik ismerősöm csinál a szingülfrém a6-jával.Leparkol,ülés alól kormányzár kibányász,váltózárral szarozás,gps elrak,stb.. és röpke 5perc után ki is szál lezárni az autóját. :D

Link to comment
Megosztás:

Nokia 5230 lett a vége nálam. 1.5év garancia,gyári független autós tartóval 25ért.Holnap hozza a postás.Remélem nem b*sztak át! :D

Hasonló korú márkás gps (mio) is ennyi,aztán idegesítői lenne a procedúra megállás után,hogy fejegység előlap elrak,telefon elrak,gps is zsebre vág.Meg biztosan akkor kéne,amikor éppen nincs nálam. <_< De ez még mondjuk mind semmi lenne ahhoz képest amit egyik ismerősöm csinál a szingülfrém a6-jával.Leparkol,ülés alól kormányzár kibányász,váltózárral szarozás,gps elrak,stb.. és röpke 5perc után ki is szál lezárni az autóját. :D

5800-val jobban jártál volna.

Link to comment
Megosztás:

5800-val jobban jártál volna.

Csak szétfingott példányok voltak/vannak az árukat meg megkérik. Garancia általában már lejárt róluk,és nem gyárilag függetlenek.Láttam már függetlenített telefont,ami az adótoronytól 200m-re kereste a hálózatot. <_< Inkább kihagyom. Netezni telefonnal büntetés szerintem,az nem vonzott annyira meg fotóművészkedni sem akarok a telefonnal. Tudjon gsm-et,meg navigáljon,többi nem érdekel. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak szétfingott példányok voltak/vannak az árukat meg megkérik. Garancia általában már lejárt róluk,és nem gyárilag függetlenek.Láttam már függetlenített telefont,ami az adótoronytól 200m-re kereste a hálózatot. :D Inkább kihagyom. Netezni telefonnal büntetés szerintem,az nem vonzott annyira meg fotóművészkedni sem akarok a telefonnal. Tudjon gsm-et,meg navigáljon,többi nem érdekel. :)

Inkább mondtad volna hogy nem tetszik :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Csak szétfingott példányok voltak/vannak az árukat meg megkérik. Garancia általában már lejárt róluk,és nem gyárilag függetlenek.Láttam már függetlenített telefont,ami az adótoronytól 200m-re kereste a hálózatot. <_< Inkább kihagyom. Netezni telefonnal büntetés szerintem,az nem vonzott annyira meg fotóművészkedni sem akarok a telefonnal. Tudjon gsm-et,meg navigáljon,többi nem érdekel. :D

Sosem lesz olyan jó, mint egy egyszerűbb navi.

Link to comment
Megosztás:

Csapágyakat is azzal szedtem ki végülis. Amúgy csináltam csapágy lehúzót egy darab laposvasból. Holnap lefényképezem. :D Nagyon megmentett minket, mert elég későn hozták meg a lehúzót, amit mára ígértek. :) Mire meghozták, már készen volt és üzemelt a kocsimban. :D

Én ősszel csapágyaztam a Bosch generátoromat, elég nagy cumi volt a csapágyak lehúzása, mert a szénkefe felőli tengelyvégen ott figyelt a csúszógyűrű műanyag tartója, így a tengelyvégre nem tudtam ráfogni a lehúzóval, szétnyomta volna. A másik oldalon jött egy kicsit lehúzóval, de a végén mindkettőt le kellett köszörűlni, majd vágóval leütni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Garmin térkép kell neki. :D

Ingyenes Nokia OVI maps van hozzá. Nekem is 5230 van. Arra jó, hogy kéznél legyen, de csak végszükség esetén. Ha navi kell előszedem azt ami arra való. Én vettem egy ZIEGER-t a madaras teszkóban, rátoltam a primót és vígan használom. Nem volt egy 20-as a cucc.....

Amúgy Te tudod, de engem kifejezetten idegesít, hogy a címkeresésnél sms módszerrel kell bepötyögni a település/utca/házszámot. Aztán vagy talál olyat vagy nem. <_<

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, lenne egy kérdésem!

van egy 93 as dízel astrám nagyon szeretem!elvittem a szerelőhöz hogy cseréljen vezérműszíjat feszítőt és vízpumpát! én vettem ezeket! ő ki is cserélte 4000 km után elszakadt!mondanom se kell 300000.- ezrembe került a szerelés mondván hozott alkatrészre nem vállal garanciát.no mindegy!ekkor 2000 km után elkezdte enni megint a vezérműszíjat.ráfogta az adagolóra.aztán megint elkezdte enni a szíjat mi lehet a hiba?????????????

nagyon szeretnék választ kapni mert már azon jár az eszem hogy egy igazságügyi szakértőt hívok (100000.-)

előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, lenne egy kérdésem!

van egy 93 as dízel astrám nagyon szeretem!elvittem a szerelőhöz hogy cseréljen vezérműszíjat feszítőt és vízpumpát! én vettem ezeket! ő ki is cserélte 4000 km után elszakadt!mondanom se kell 300000.- ezrembe került a szerelés mondván hozott alkatrészre nem vállal garanciát.no mindegy!ekkor 2000 km után elkezdte enni megint a vezérműszíjat.ráfogta az adagolóra.aztán megint elkezdte enni a szíjat mi lehet a hiba?????????????

nagyon szeretnék választ kapni mert már azon jár az eszem hogy egy igazságügyi szakértőt hívok (100000.-)

előre is köszi

Hívj szakértőt,ezzel is növeled a GDP-t!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, lenne egy kérdésem!

van egy 93 as dízel astrám nagyon szeretem!elvittem a szerelőhöz hogy cseréljen vezérműszíjat feszítőt és vízpumpát! én vettem ezeket! ő ki is cserélte 4000 km után elszakadt!mondanom se kell 300000.- ezrembe került a szerelés mondván hozott alkatrészre nem vállal garanciát.no mindegy!ekkor 2000 km után elkezdte enni megint a vezérműszíjat.ráfogta az adagolóra.aztán megint elkezdte enni a szíjat mi lehet a hiba?????????????

nagyon szeretnék választ kapni mert már azon jár az eszem hogy egy igazságügyi szakértőt hívok (100000.-)

előre is köszi

Milyen márkájú cuccokat vettél (szíj, vízpumpa, görgők)?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, lenne egy kérdésem!

van egy 93 as dízel astrám nagyon szeretem!elvittem a szerelőhöz hogy cseréljen vezérműszíjat feszítőt és vízpumpát! én vettem ezeket! ő ki is cserélte 4000 km után elszakadt!mondanom se kell 300000.- ezrembe került a szerelés mondván hozott alkatrészre nem vállal garanciát.no mindegy!ekkor 2000 km után elkezdte enni megint a vezérműszíjat.ráfogta az adagolóra.aztán megint elkezdte enni a szíjat mi lehet a hiba?????????????

nagyon szeretnék választ kapni mert már azon jár az eszem hogy egy igazságügyi szakértőt hívok (100000.-)

előre is köszi

jájjj... ezek a számok még mindig fájnak <_<

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, lenne egy kérdésem!

van egy 93 as dízel astrám nagyon szeretem!elvittem a szerelőhöz hogy cseréljen vezérműszíjat feszítőt és vízpumpát! én vettem ezeket! ő ki is cserélte 4000 km után elszakadt!mondanom se kell 300000.- ezrembe került a szerelés mondván hozott alkatrészre nem vállal garanciát.no mindegy!ekkor 2000 km után elkezdte enni megint a vezérműszíjat.ráfogta az adagolóra.aztán megint elkezdte enni a szíjat mi lehet a hiba?????????????

nagyon szeretnék választ kapni mert már azon jár az eszem hogy egy igazságügyi szakértőt hívok (100000.-)

előre is köszi

Annyi hogy lehet? Komplett motorcsere a bontott árával együtt se lehet ennyi.

300K-ért már komplett kocsit is adnak....

Link to comment
Megosztás:

Annyi hogy lehet? Komplett motorcsere a bontott árával együtt se lehet ennyi.

300K-ért már komplett kocsit is adnak....

Ezért mondtam hogy fáááááj. Egy rendes generál bőven benne van ennyiben, csak ugye egyáltalán nem biztos, hogy az a legjobb megoldás :D Jó alkatrészekkel, nem nehéz 3-4 kiló fölé menni <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.