Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

igen, de csak ha rajtad kívül még 5en idézik képpel <_<

ezt most lőttem :P

amstaff vs. csivava

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...7_5165335_n.jpg

És Drakulából így lesz FrankEinstein :P :angry:

Zoli!

Nemrég sz.pattad a népet hogy hátsó sárfogó csak a vonóhorgos GSI lököshöz van. Hát tegnap este ment előttem egy vonóhorgos GSI :P (és még csak sárfogó se volt rajta :D :P )

Link to comment
Megosztás:

Dáw, mégis keresek jobb első Bosch lámpát, sajna amit találtam, nem jó, törött az index alatti alsó tartófüle :D

Gyááá... ;) sajnálom. Mostanában nem igazán megyek bontóba, mert hiper csóróság van, jön a műszaki (azt se tudom még miből...)

:P :P és bónusznak asszony kitalálta hogy neki most születésnapja van... Igazán áttehetné máskorra :angry: :P :P

Ha mégis betévedek valahova, akkor rákérdezek. <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyááá... :D sajnálom. Mostanában nem igazán megyek bontóba, mert hiper csóróság van, jön a műszaki (azt se tudom még miből...)

:P :P és bónusznak asszony kitalálta hogy neki most születésnapja van... Igazán áttehetné máskorra :angry: :P :P

Ha mégis betévedek valahova, akkor rákérdezek. <_<

Köszi! Esetleg ha van valakinek ilyen lámpája repedt, törött búrával, de egyébként jó állapotban, az is érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg a nyáron lesz a műcaki :angry: Ha minden oké lesz, a vizsgadíjat még összekaparom... Majd nyűjtés rendezünk az Astrások javára :P

Valahogy összekaparom, de hogy honnan, azt még nem tudom... Valaki nem szeretne rossz termosztátot venni? Karácsonyfadísznek hibátlan, de dobálózni is lehet vele. Abszolút mulifunkcijós :P Van törött, búra nélküli indexem is, ha valaki szeretne vásárolni :P <_<

Link to comment
Megosztás:

Valahogy összekaparom, de hogy honnan, azt még nem tudom... Valaki nem szeretne rossz termosztátot venni? Karácsonyfadísznek hibátlan, de dobálózni is lehet vele. Abszolút mulifunkcijós :angry: Van törött, búra nélküli indexem is, ha valaki szeretne vásárolni :P <_<

De Dáwid műszeregység ledezést is vállal :P

Link to comment
Megosztás:

Valahogy összekaparom, de hogy honnan, azt még nem tudom... Valaki nem szeretne rossz termosztátot venni? Karácsonyfadísznek hibátlan, de dobálózni is lehet vele. Abszolút mulifunkcijós :angry: Van törött, búra nélküli indexem is, ha valaki szeretne vásárolni :P <_<

Akkor én már szponzor vagyok? :P Majd tüntesd fel a nevem a forgalmiban, csinálhatsz új rovatot is "szponzorok" néven :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.