Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sikeres Műszaki vizsgát szerzet a kocsim! Reggel elvittem délután mentem érte. 25 volt. Jó ha van egy kis ismeretség mert törött visszapillantó, lyukas kipuf es rossz katalizátorral ment át+ a hátsó fékek gatya B)

Háát... ha a többi nem is nagy gáz, de a hátsó fékeket sürgősen csináltasd meg! HA nem úgy gyorsul a verda, ahogy elvárod, az még mindíg nem olyan fájó, mintha nem tudsz megállni valaki mögött, vagy ne adj isten egy gyalogos előtt! :D

Link to comment
Megosztás:

Éppen ezért el sem kezdem, marad minden gyári... :) Csak a kertergázszűrő, meg a műszeregység, belső világítás ledezés, a hátsó 3 fejtámla beszerelése, egyenlőre... B) Tényleg a fölös hátsó ülésed fejtámlás?

Hát igen! Pontosan így kezdődik... :D

Link to comment
Megosztás:

De az 1.4nz az gyengeeeee csak a lúzereknek van ugyanúgy,mint 1.2-es corsája. :)

Héhéhéééééé!!! :)

Az nem baj hogy gyenge, csak ha valaki nem hajlandó elfogadni :(

Jahh pl én tisztába vagyok vele, és nem is versenyre használom! :D

Bár most már ideje lenne egyszer kihúzatni, hogy hátha jobb lesz, ha épp el van lustúlva, csak nem merem! Ahogy itt olvastam pár embernek kihúzatás után párszor sárgalámpa lett! (igaz más motorú autóknál) B)

Link to comment
Megosztás:

csőváz

aknek van arcos könyve:

‎1. http://www.facebook.com/csontkutya

2. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=193...673&theater

ebben a sorrendben kéne likeolni, mert ha nyerünk jövőhónapba nemkéne kutyakaját vennem :D

ha féltek a reklámoktól akkor az 2. likeolása utána lehet nemlikeolni az 1.est és akkor a káposzta is megmaradt és a kecske is jóllakot.

előre is köszönöm azt a fél percet B)

Link to comment
Megosztás:

Az nem baj hogy gyenge, csak ha valaki nem hajlandó elfogadni B)

Be van ígérve,hogy kapok kölcsön egy a6 2.4 szívóbenyát 160pacis. Kb. 1700kg. Automata.

Szerintem nem fogok tőle hanyatt esni. :D Esetleg a BC-n megjelenő fogyasztástól. :) Ha a kg/le arányt nézzük egy 1.4si corsa otthagyja simán+az automata sem segít rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.